Zehnder Comfospot 50 decentralizált hővisszanyerős szellőztető Kinyit

Zehnder Comfospot 50 decentralizált hővisszanyerős szellőztető

Zehnder

527008580

Új

Elérhetőség: 3-4 munkanap

0 db

Ingyenes szállítás

372 586 Ft‎

ÁFA-val

372 586 Ft‎ / db

1 év garancia

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink:
gls posta
Szállítási idő:

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Vásárolj még 25 000 Ft‎ értékben az ingyenes szállításhoz!

Több információ

A ComfoSpot 50 egyhelyiséges hővisszanyerő két darab radiál ventilátorral ellátott, folyamatos üzemű szellőztető. Az egyik ventilátor folyamatosan friss levegő juttat a szobába, a másik ventilátor folyamatosan elszívja a rossz levegőt. A két légáram a nagy hővisszanyerő gépekben megszokott, legnagyobb hatásfokkal működő ellenáramú hőcserélőben halad el egymás mellett. A hőcserélő polimer membrános entalpia hőcserélő, amely képes a pára visszanyerésére is.

Telepítés

A berendezés telepítéséhez egyetlen falfurat és villamos tápellátás kiépítése szükséges. A falfuratba a Comfospot 50 átvezető csövet kell illeszteni. Ebbe kerül maga a hővisszanyerő gép. A fali átvezető külső átmérője 315mm, ezért minimum ilyen átmérőjű falfurat szükséges. Esetleges hiba esetén a gép az átvezető csőből egyszerűen kihúzható. A gép 335mm- 900mm vastagságú függőlegesen álló falba építhető. A gép külső oldali rácsa mindössze 50mm mély, anyaga lehet műanyag vagy rozsdamentes acél. A belső oldali takaróelem fehér műanyag, a fal színére festhető, mélysége csupán 50mm.

Műszaki adatok

Légszállítás:

15- 25- 40- 55 m3/h a beállított fokozattól függően. Normál fokozatban könnyedén ellát egy két felnőtt által használt hálószobát is.

Zajszint:

11 - 18- 24,9 - 30,6 dB(A) a beállított fokozattól függően (3 méter távolságról, szabad térben mért hangnyomásszint). Normál fokozatban működtetve hálószobában is használható, zajszintje nem zavaró.

Villamos fogyasztás

5 -7 -12 -15 W a beállított fokozattól függően

Szűrők

A hővisszanyerőt G4 szűrőkkel beszerelve szállítjuk. F7 szűrő is rendelhető.

Vezérlés

A ComfoSpot 50 hővisszanyerő az alábbi módokon vezérelhető:

  • A beépített fokozatválasztó  nyomógombok segítségével. Az üzemállapotokról LED visszajelzés van.
  • Fali fokozatkapcsoló segítségével. Az üzemállapotokról LED visszajelzés van.
  • A gépbe épített kombinált páratartalom és CO2 érzékelő segítésével.
  • A gépbe épített kombinált páratartalom és VOC érzékelő segítésével.

Adatlap

Teljesítmény5 / 7 / 12 / 15 W
Légszállítási teljesítmény15 / 25 / 40 / 55 m3/h

Videók

Hővisszanyerős szellőztető rendszerre kérj ajánlatot most!

Miben segít a Hővisszanyerős szellőztető rendszer? A mai korszerű energetikai szempontoknak megfelelő épületek legfőbb jellemzője – a kitűnő szigetelésen túl – hogy légterük egységes és tömör. Azonban a zárt légtérben is biztosítani kell a megfelelő minőségű friss levegőt. A hővisszanyerős szellőztető berendezések nem csak a friss levegő szállításában segítenek, hanem mindezt hő veszteségminimalizálás mellet teszik. A hővisszanyerős szellőztető rendszerek a ventillátoros szellőztetés leg energiahatékonyabb megoldását kínálják.

Ajánlatot kérek!

Elfogadom

Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Részletek...