A párásítót, légtisztítót ismered, no de a légmosót is?

Dátum: júl 6, 2015
A párásítót, légtisztítót ismered, no de a légmosót is?

Azzal nem árulunk el újat, ha azt mondjuk, hogy a levegő szennyezettsége világszerte komoly kihívás elé állítja a technológiát, de magát az emberi szervezetet is. Sosem találhattunk még annyi kémiai vegyületet, sejtromboló, agresszív anyagot a levegőben, mint most. Ennek ellenére a kezedben a kulcs, hogy otthonodban, ahol jó eséllyel a legtöbb időt töltöd, tiszta, egészséges levegőt lélegezz be.

Az iparosodás, a fogyasztás növekedése egyre jobban terheli a környezetünket. Egyre több az allergiás, asztmás ember, de szerencsére ma már sokan a kezelés helyett a megelőzést kezdik előtérbe helyezni.

Mert kezd felnőni, és felébredni egy olyan nemzedék, amely új, emberbarát megoldásokat követel magának. Márpedig amióta világ a világ, ahol volt kereslet, ott előbb vagy utóbb megjelent a kínálat is. Ma már nem csak gyógyszerekkel küzdhetsz az allergia, asztma ellen, hanem nagyon profi szellőztetők, párásítók, légtisztítók és légmosók állnak a rendelkezésedre.

A tiszta levegő alapfeltétel az egészséges működésedhez

Annyiszor esik szó arról a médiában, hogy mozogj, táplálkozz egészségesen, igyál elegendő folyadékot, de valamiért a veszélyes anyagoktól mentes levegő fontosságára nem hívják fel a figyelmet. Persze pontosan tudjuk az okát. Az egészségtudatos életmód sokmilliárdos üzlet. Amennyiben te egészségesen szeretnél táplálkozni, akkor minden nap mélyen a zsebedbe kell nyúlnod. Ellenben a tiszta levegő (legalábbis az otthonodban) szinte ingyen a tied lehet. A legkomolyabb légtisztítók, párásítók, allergia ellen jól teljesítő légmosók, szellőztetők sem közelítik meg azt az összeget, amennyit az életedben fellépő betegségek során kihajítasz az ablakon. Természetesen, a betegséggel járó kellemetlenségekről még nem is beszéltünk.

Ne várd meg, amíg kialakul nálad az allergia

Az allergia világszerte népbetegség, amely hol csak kellemetlen, míg egyes esetekben az ember életterét is elrabolhatja. Ezt ne várd meg. Védd meg magad, a családodat, a szeretteidet. Készítsd fel az otthonodat a modern technológia segítségével arra, hogy a legjobban szolgálja az egészségeteket.

Mert ma már minden adott, hogy egy kiváló légtisztítóval, párásítóval, szellőztetővel, légmosóval védekezni tudjatok a kellemetlen tünetek, allergia, vagy éppen a komolyabb betegségekkel szemben is. 

Tudod, hogy mi fán terem a légmosó?

Amennyiben nem rendelkezel a fent felsorolt szerkezetek közül egyel sem, akkor mi mindenképpen a légmosó beszerzését javasoljuk neked. Mert a légmosó magában ötvözi a párásító és a légtisztító legjobb tulajdonságait. Egyszerre tartja optimálisan, 50-60%-on a páratartalmat, és vonja ki az összes (kb.: 98%-os hatékonysággal) egészségetekre káros anyagot a levegőből. A légmosó másik vitathatatlan előnye, hogy nincsen benne szűrő, illetve filter, amit rendszeresen cserélned kellene. Helyettük egy speciális ionizált ezüstrúd teljesít szolgálatot, amely egy áthatolhatatlan antibakteriális rendszert működtet a légmosó belsejében. 

Mindenképp gondolkodj el a légmosó beszerzésén ha…

  • háziállatod van
  • érzékeny vagy a páratartalom ingadozására
  • száraznak érzed a szoba levegőjét, állandón köhécselsz
  • kevesebb port szeretnél „nyelni”
  • sokat tartózkodsz otthon, például otthonról dolgozol
  • padlófűtésed van, és a felszálló por, szennyeződés ellen hatékonyabban védekeznél
  • tehermentesítenéd a légzőszerveidet, és minimalizálnád az allergén anyagok számát a környezetedben.
  • enyhítenéd az asztma és az allergia okozta kellemetlen tüneteidet
  • egészségesebb szeretnél lenni


Megnézem a légmosóberendezéseket

Válasz