Air Free levegősterilizáló: a nyugodt nappalok és éjszakák záloga

Air Free levegősterilizáló: a nyugodt nappalok és éjszakák záloga

Szépen lassan az emberiség kezd rájönni arra, hogy a tiszta levegő fontossága a négy fal között sem elhanyagolható. Sajnos sokan ezt az illatos, nem dohos, áporodott levegővel azonosítják, ezért megsokszorozódott a különféle vegyszerekkel átitatott illatosítók használata, amelyek egyrészt csak elfedik a bajt, másrészt a levegőt minimálisan sem teszik egészségesebbé.

Korábban a fentiek ellen egy dolgot tehettél. Rendszeresen szellőztettél. Erről ma sem érdemes leszokni, de az igazi levegőtisztítást párásítók, szellőztetők, légmosók, légtisztítók, vagy éppen légsterilizálók bevetésével érheted el.

Az otthoni levegő sokkal szennyezettebb, mint az utcai

Lehet, hogy most kicsit hitetlenkedsz, de az ok igazán prózai. Egy általában max. 50-70 nm légterű ingatlanban, amelyen csupán az ablakok jelentik a kapcsolatot a külvilággal, általában 1-4 ember lakik. A zsúfoltságot tovább tetézheti egy házi kedvenc, ráadásul még fa sem nő a nappali közepén.

Ezzel szemben az utcán a levegő nincs körülhatárolva, szabadon áramolhat, ezért sok ember vagy épp állat sem jelent komoly terhelést. Nem beszélve az úton útfélen folyamatosan lélegző fákról, amelyek állandóan tisztítják a levegőt.

Neked is lehet a szoba közepén terpeszkedő fád

A modern technológia egyértelműen a te barátod. Ma a légmosók, légtisztítók, vagy a piac legmodernebb fejlesztésének számító légsterilizálók szó szerint elkezdik lélegeztetni az otthonodat. Egyszer csak azt fogod észrevenni, hogy könnyebben lélegzel, kipihentebben ébredsz, gyorsabban alszol el és még az esetleges asztmás, allergiás tüneteid is enyhülnek, vagy akár meg is szűnnek. Hihetetlen igaz? Pedig a megoldás itt van előtted.

Ne hagyd ki: Air Free levegősterilizáló

A legtöbb légzőszervi betegség kialakulása a szennyezett levegőre vezethető vissza. A szervezetünk csodálatos, az utolsó pillanatig harcol értünk, de eljön az a pont, amikor radikálisabb eszközökhöz kell nyúlnia. Ilyenkor jelenik meg az allergia, asztma az ember életében. Hiszen ez a két betegség egy egyszerű védelmi reakció a részéről, amely viszont milliók életét keseríti meg.

Biztos lehetsz benne, ha most elmennénk hozzád, és megmérnénk otthonod levegőjének a szennyezettségét, bizony keresnéd az álladat. Nem vagy egyedül, a világ otthonainak nagy része poratka-ürülékkel, pollenekkel, homokkal, baktériumokkal, vírusokkal, penészgombával, állati szőrrel, ózonnal és különféle vegyszerekkel szennyezett.

Ezért ekkora áttörés az Air Free levegősterilizáló, amely egyetlen egy mozgó alkatrész, vagy emberi szervezetre káros anyag nélkül pusztítja el a fent említett, tüdőt és légutakat roncsoló szennyeződések 99,9%-át.

Az Air Free hatékonyságát még a Gyógyszerészeti és Egészségügyi Minőség- és Szervezetfejlesztési Intézet is elismerte, ezért a T40-esen kívül az összes gyógyászati segédeszközként elismert technológia. Hogy miért? Mert nincsen hátránya, nincsen mellékhatása!

A működését egy kerámiakatalizátor biztosítja, amely a szoba levegőjét 200 fokra hevíti, és ilyen hőmérsékleten az összes szennyeződés esélytelen. Nincsen vegyszer, ózon, vagy ion a képben, csupán ultramodern technológia, amely szemben a HEPA szűrőkkel, a legkisebb szennyeződéseket (<0,3 mikrométer) is ártalmatlanítja.

Ezek után már szinte túl sok a jóból, hiszen az Air Free légsterilizáló emellett nem párásít, nem igényel semmilyen karbantartást, tökéletes hangtalan, annyit fogyaszt mint egy izzólámpa és kialakítása révén igazán esztétikus a megjelenése.

Ilyen tulajdonságok mellett most tedd fel magadnak a kérdést. Neked, vagy családodnak miért nincs még Air Free légsterilizálója?! 

Megnézem a levegő sterilizáló berendezéseket

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code

Hővisszanyerős szellőztető rendszerre kérj ajánlatot most!

Miben segít a Hővisszanyerős szellőztető rendszer? A mai korszerű energetikai szempontoknak megfelelő épületek legfőbb jellemzője – a kitűnő szigetelésen túl – hogy légterük egységes és tömör. Azonban a zárt légtérben is biztosítani kell a megfelelő minőségű friss levegőt. A hővisszanyerős szellőztető berendezések nem csak a friss levegő szállításában segítenek, hanem mindezt hő veszteségminimalizálás mellet teszik. A hővisszanyerős szellőztető rendszerek a ventillátoros szellőztetés leg energiahatékonyabb megoldását kínálják.

Ajánlatot kérek!

Elfogadom

Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Részletek...