Így varázsolhat illóolajokkal szerelmes hangulatot lakásába

Így varázsolhat illóolajokkal szerelmes hangulatot lakásába

Az aroma diffúzorok, más néven légtérillatosító készülékek nem csak egészségesebb levegőt biztosítanak a mindennapok során, de kellemes illatot is szolgáltatnak. A minőségi illóolajok használatával pedig az érzékekre is hatással lehetünk. Milyen illóolajat érdemes párologtatni, hogy a csábítás tökéletes legyen? Hogyan alkalmazzunk az illóolajokat párologtató szerkezeteket? Azt is eláruljuk, milyen esszenciális olajak fokozzák a férfiak és a nők libidóját.

Az intimitás illata, avagy porlassz vágykeltő illóolajakat

Értékes segítő társ az aroma diffúzor, ha a szerelem megidézéséről, hangulatáról szeretnénk gondoskodni, persze a gyertyák, a halk zene, és a csokoládé mellett. Ezzel az okos, elektromos szerkezettel, ugyanis nagyon egyszerűen, mégis rendkívül hatékonyan juttathatjuk hőhatás nélkül a légtérbe az esszenciális olajokat, így azok szerkezete nem sérül, szemben az aroma mécses használatával, amikor a teamécses forrósága megégetheti az instabil illóolajokat, így azok szerkezete módosulhat. A légtérillatosítók teljesen biztonságosak, akadnak, melyek az ultrahang segítségével porlasztják molekuláira az illóolajokat, és léteznek tisztán, víz nélkül működő diffúzorok, melyek kizárólag az illóolajat párologtatják a levegőbe. A romantikus hangulat előidézéséhez érdemes olyan diffúzort használni, mely diszkréten csendes, hogy kizárólag egymásra tudjunk figyelni. Már a találka előtt fél órával bekapcsolhatjuk, hogy az illatok szétterjedhessenek a hálószobában. A legtöbb elektromos diffúzor fényterápiát is alkalmaz, azaz változtatni képes a színeket, és egyfajta hangulatvilágítást is biztosít.

Női illatok a kéj jegyében

A női szaglás teljesen eltér a férfiak illatérzékelésétől. Ez azt jelenti, hogy más és más illatok okoznak örömet, gyújtják lángra a férfit, mint a nőt. A nők libidójának emelésére érdemes tehát olyan illóolajokat párologtatni leginkább keverékben, mint az ylang-ylang (Cananga odorata), mely a szerelem és a gyönyör édes illóolaja, a fahéj (Cinnamomum zeylanicum), mely a forró érzékiséghez köthető, vagy a gyömbér (Zingiberg officinale), mely játékosan vezet el a kéjhez. Mindezeket nagyon is jól kiegészítik a citrusos jegyeket hordozó illóolajok, mint amilyen a citrom (Citrus limon), vagy a grapefruit (Citrus paradisi). Ám a következő esszenciális olajok párologtatása is jolly joker, ha a romantikus hangulat megteremtése a cél, így a rózsageránium (Pelargonium graveolens), a jázmin (Jasminum Officinale L. var. grandiflorum) vagy a neroli (Citrus aurantium ssp. Aurantium) és persze a rózsa (Rosa damascena) is mind nagyon erotikus női illat.

Fűszeres-fás jegyek a férfiak stimulálására

A férfiak libidójának emelését a fűszeres, balzsamos, fásan édeskés, kesernyés illatok párologtatásával tudjuk elősegíteni, melyek inkább maszkulin karakterűek. Így a borsmenta (Mentha piperita), a kurkuma (Curcuma longa) a Ceyloni fahéj (Cinnamomum verum) a citromverbéna (Aloysia citrodora) vagy a gyömbér (Zingiberg officinale) lehet a megfelelő választás.

Keverék a libidó emelésére

A napi stressz és a kialvatlanság sajnos nem kedvez a szexuális vágynak legyen szó akár férfiakról, akár nőkről. Az illólajok segítségével azonban természetes módon mellékhatások nélkül stimulálhatjuk az érzékeket. Íme, egy egyszerű kis keverék mindkét nem számára, a gyönyör előidézésére, melyből 4-5 cseppet érdemes a légtérillatosító készülék vízzel telt tartályába cseppenteni, majd a levegőbe porlasztani azt a hálószobában.

  • 1 csepp fahéj (Cinnamomum zeylanicum)
  • 3 csepp gyömbér (Zingiberg officinale)
  • 2 csepp ylang-ylang (cananga odorata)
  • 4 csepp citrom (Citrus limon)

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code

Hővisszanyerős szellőztető rendszerre kérj ajánlatot most!

Miben segít a Hővisszanyerős szellőztető rendszer? A mai korszerű energetikai szempontoknak megfelelő épületek legfőbb jellemzője – a kitűnő szigetelésen túl – hogy légterük egységes és tömör. Azonban a zárt légtérben is biztosítani kell a megfelelő minőségű friss levegőt. A hővisszanyerős szellőztető berendezések nem csak a friss levegő szállításában segítenek, hanem mindezt hő veszteségminimalizálás mellet teszik. A hővisszanyerős szellőztető rendszerek a ventillátoros szellőztetés leg energiahatékonyabb megoldását kínálják.

Ajánlatot kérek!

Elfogadom

Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Részletek...