Nem vitás, a penésznek két fontos tényező elengedhetetlen: a hideg fal, valamint a párás levegő, így hát nem vitás, amennyiben felütötte a csúf folt a fejét a lakásban, nincs mese, a legjobb megoldás egy párátlanító készülék – hiszen az még nem elegendő, ha az ember rendszeresen ablakot nyit!

Különösen azóta, hogy az új műanyag ablakok térhódításával egyre több régi ablak cserélődik le a hang- és hőszigetelt változatokra, záródnak le a lakások hermeneutikusan –, így mind a rossz levegő, mind pedig a pára bent ragad a lakásban (ami korábban a régebbi típusú ablakok nem tökéletesen záródó résein ki tudott szökni). Ahelyett, hogy több pénzt ölne a párátlanító  és penészölő vegyszerekre, válassza az egyszerűbb s környezetbarátabb verziót, s ruházzon be Nálunk egy párátlanító berendezésre, mely ugyanolyan, ha nem jobb hatásfokkal üzen hadat a penésznek!

Milyen rossz következménye van még annak, ha a lakásban túl sok a pára hosszú távon? Nos, a párás levegőben gyorsabban szaporodik nem csupán a poratka, hanem a vírusok és baktériumok is, ennek káros hatását pedig nem is kell részleteznünk. Őrizze meg egészségét, s minimalizálja a káros anyagok és vegyszerek mindennapos jelenlétét otthonából, váltson professzionális párátlanítóra!

Párátlanító készülékeink hordozhatóak, így minden esetben a leginkább kényes pontokon helyezhetőek el.

Amennyiben nem csupán az életvitelszerűen használt otthonát szeretné párátlanítani, hanem nagyobb légtérbe, csarnokokba és vagy üzemekbe is megoldást keres a pára megszüntetésére – s ezzel egyetemben a környezet egészségesebbé tételére, vegye fel kollégáinkkal a kapcsolatot, akik szakértő módján adnak útmutatást arról, mi is a legjobb választás az Ön számára személyre szabva az igényeinek megfelelően, s válasszon webáruházunkból akár rendelésre, akár 2-3 napos kiszállításra!