Ventilátor egység, formatervezett fehér előlappal, mosható szűrővel, elpiszkolódásjelzővel, 60 m3/h légszállítással, késleltető relével.

A kis elszívó ventilátorok csúcsa, a nedves helyiségek elszívásos szellőztetésére alkalmas csendes és energiatakarékos ELS típuscsalád, díjnyertes zárt design előlappal, amely elfedi a piszkolódó részeket. Egyszerű faláttörésen keresztül vagy társasházak közös felszálló vezetékére kötve, akár 30m-en keresztül is biztosan szállítja a kívánt légmennyiséget. A ventilátor ház és a ventilátor betétek szabadon variálhatók. A falon kívüli és a süllyesztett ház is rendelkezik légtömör visszacsapó szeleppel, így üzemszünetben zárt a csővezeték. Az elektromos bekötést gyorsan és egyszerűen a házban lehet elvégezni. A ventilátoregységek egy, két vagy három fokozattal és választhatóan késleltetős, szakaszos üzemű, páraérzékelős vagy jelenlét érzékelős vezérléssel elérhetők. A legújabb EC motoros változatok mindössze 6W fogyasztással a kategória legtakarékosabbjai.

Típus

ELS-VN 60

Rendelési szám

H00008137

Légszállítás (m3/h)

60

Teljesítmény (W)

18

Feszültség (V)

230

Fázisok száma

1

Motor típus

AC

Hangnyomás Szint - 10m2-es Teremállandó Mellett (dB(A))

35

Hangteljesítmény Szint (dB(A))

39

Beépítés iránya

tetszőleges

1-es zónába telepíthető

igen

Fokozatok száma

1

Bekapcsolási Késleltetés (másodperc)

fix 45

Utánfutás (perc)

állítható 6, 15, 21 perc

Intellingens páraérzékelő

nincs

Intervallum kapcsolás (óra)

nincs

Jelenlét érzékelő

nincs

Szűrőelpiszkolódás jelző

igen