Barion Pixel
Elicent ELPREX 100 HT 2 speed

Elicent ELPREX 100 HT 2 speed centrifugális ventilátor

AIR2EP1016
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

114 286 Ft
Bruttó ár

Garancia 12 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Az ELPREX egy erőteljes centrifugális ventilátor sorozat, ø 100 mm-es decentralizált kimenettel, amelyek alkalmasak légcsatornákon keresztül történő (egy- vagy többcsatornás) levegő elszívásra, valamint folyamatos vagy időszakos szellőzésre.
Rendkívül kompakt és hatékony, ideális megoldás minden olyan alkalmazáshoz, amely nagy elszívóképességet igényel.

Innovatív kialakítás, sima elülső és kerületi szívással. Decentralizált ø 100 mm-es kimeneti nyílás.
Erős, visszacsapó csappantyúval, túlmelegedést gátló rendszerrel, amely megakadályozza a levegő visszatérését (ez az alkatrész külső gravitációs rács esetén szerelhető fel).

Típusok:

doppio isolamento STANDARD
Aktiválás/deaktiválás villanykapcsolóval vagy külön.

accensione manuale PULL-CORD
Aktiválás/deaktiválás a készüléken elhelyezett vezetékes kapcsolóval.

timer IDŐZÍTŐ
Változat állítható elektronikus időzítővel, amely késlelteti a készülék kikapcsolását 3 és 25 perc között.

comfortimer KÉNYELEM IDŐZÍTŐ (COMFORTIMER)
3-25 percig állítható időzítővel ellátott változat, minimális sebességgel működtetve az időzítő működési ciklusa alatt.

asciugatura veloce MHY SMART
Páratartalom-szabályozással, a sebesség fokozatos növelésével/csökkentésével az észlelt páratartalom arányának megfelelően.

non ingialliscono 2V
Kettős sebesség folyamatos működéssel (24 óra) minimális sebességgel.

Garancia
12 hónap

Az Elicent egyhelységes hővisszanyerő szellőztetők és elszívóventillátorok megbízható és hatékony megoldást nyújtanak a friss levegő beáramlására és a szennyezett levegő elvezetésére. Ezek a termékek kiváló minőségűek és innovatívak, így biztosítják az optimális levegőminőséget otthonaiban és munkahelyein.

Az Elicent egyhelységes hővisszanyerő szellőztetők olyan rendszerek, amelyek lehetővé teszik a friss levegő beáramlását és az elhasznált levegő elvezetését a helyiségekből. Ezek a szellőztetők egy légcsatornával rendelkeznek, amelyeken keresztül az új és használt levegő folyamatosan, váltott irányban dolgozva cserélődik. A hővisszanyerő rendszer segítségével a használt levegő melegének egy része visszanyerhető, így energiatakarékos módon biztosítva a kényelmes hőmérsékletet a helyiségben.

Az Elicent elszívóventillátorok hatékonyan távolítják el a szennyező anyagokat és kellemetlen szagokat a helyiségekből. Ezek az elszívóventillátorok erős motorral rendelkeznek, amely magas légáramlást biztosít. Emellett a ventilátorok kiváló minőségű anyagokból készülnek, így hosszú élettartamot garantálnak. A csendes működésük pedig kellemes légkört teremt az adott területen.

Az Elicent egyhelységes hővisszanyerő szellőztetők és elszívóventillátorok egyszerűen telepíthetők és könnyen kezelhetők. Az intuitív vezérlési rendszer lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy pontosan beállítsák a szellőzőrendszer paramétereit, az igényeiknek megfelelően. Az Elicent termékek modern és stílusos kialakítása harmonikusan illeszkedik bármely belső térbe.

Az Elicent vállalat elkötelezett amellett, hogy magas minőségű termékeket kínáljon a szellőztetés terén. Az Elicent egyhelységes hővisszanyerő szellőztetők és elszívóventillátorok megbízhatósága és hatékonysága széles körben ismert az iparban. Az Elicent termékek célja a friss levegő biztosítása és a szennyezett levegő eltávolítása, ezáltal fokozva az egészséget és a komfortérzetet otthonában vagy munkahelyén.

HELYETTESÍTŐ TERMÉKEK

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.