Stadler Form Paul fűtőventilátor, fehér

  • ST0126
  • Új

95 000 Ft‎

95 000 Ft‎ / db

Elérhetőség:

2-3 munkanap

A Stadler Form Paul fűtőventilátor egy remek formatervezésű, design fűtő ventilátor, mely nem csak csodálatos, hanem igazán strapabíró is. Kerámiabetétes keskeny kialakítású, automatikusan kikapcsoló fűtőeszköz. És nem csak csodálatosan szép, de még távirányítható is! Allergiások számára ideális megoldás, hiszen porszűrőt tartalmaz, így a meleg levegő portartalma jelentős mértékben csökken!

3 év garancia
Ingyenes szállítás

A Stadler Form Paul fűtőventilátor egy remek formatervezésű, design fűtő ventilátor, mely nem csak csodálatos, hanem igazán strapabíró is. Kerámiabetétes keskeny kialakítású, automatikusan kikapcsoló fűtőeszköz. És nem csak csodálatosan szép, de még távirányítható is! Allergiások számára ideális megoldás, hiszen porszűrőt tartalmaz, így a meleg levegő portartalma jelentős mértékben csökken!

A Stadler Form Paul fűtőventilátor főbb jelemzői

  • Kerámia fűtő betét
  • Keskeny kialakítású ház
  • Automatikus kikapcsolás
  • Távírányitó
  • Porszűrés
  • Jelzőfény
  • Egyszerű kezelés

Ajánlott maximális szobaméret:30 m2
Sebességfokozat2
Zajszint:30-50dB
Hálózati feszültség:220-240V / 50 Hz
Teljesítmény:800 / 2000W
Méretek:177 x 536 x 189 mm
Súly:5 kg
Szín:fehér, fekete
Zajszint30 - 50 dB(A)
Méretek (magasság x szélesség x mélység)536x177x189 mm
Tömeg5 kg
Ajánlott maximális szobaméret30 m² / 75 m³
Hálózati feszültség220-240V / 50 Hz
Teljesítmény800 - 2000 W
Sebességfokozat2
Színfehér
Helyiség térfogata (alapterület x belmagasság)51 - 75 m³

Írd meg véleményed

Stadler Form Paul fűtőventilátor, fehér

Stadler Form Paul fűtőventilátor, fehér

A Stadler Form Paul fűtőventilátor egy remek formatervezésű, design fűtő ventilátor, mely nem csak csodálatos, hanem igazán strapabíró is. Kerámiabetétes keskeny kialakítású, automatikusan kikapcsoló fűtőeszköz. És nem csak csodálatosan szép, de még távirányítható is! Allergiások számára ideális megoldás, hiszen porszűrőt tartalmaz, így a meleg levegő portartalma jelentős mértékben csökken!