Airfree Lotus levegő fertőtlenítő, fekete Kinyit

Airfree Lotus levegő fertőtlenítő, fekete

AIRFREE AIRFREE

AF0013B

Új

Az Airfree Lotus levegő fertőtlenítő hangtalanul semlegesíti a levegőben található allergén és légszennyező anyagok 99,99%-át! Az Airfree Lotus levegő fertőtlenítő ideális allergia ellen és asztma ellen, hiszen hatékonyan tisztítja a levegőben lévő pollen, állati szőrök, poratka allergén, penészgomba, baktériumok, vírusok, illékony szerves anyagok nagyon nagy részét. Ezek mellet ideális a levegő ózon tartalmának csökkentésére is, hiszen működési elvégből fakadóan az ózontartalmat csökkenti.

Több információ

Elérhetőség: Április közepe

Ingyenes szállítás

129 900 Ft‎

ÁFA-val

129 900 Ft‎ / db

1 év garancia

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink:
gls posta
Szállítási idő:

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Vásárolj még 25 000 Ft‎ értékben az ingyenes szállításhoz!

Több információ

Az Airfree Lotus levegő fertőtlenítő készülékeket valós életkörülmények között tesztelték olyan mikroorganizmusokkal, mint a gombaspórák, baktériumok, vírusok és poratka-ürülék. A szabadalmaztatott TSS™ technológia minden mikroorganizmust elpusztít anélkül, hogy káros anyagot bocsátana ki.

Miért az Airfree Lotus?

  • Gyors
  • Csendes
  • Ideális asztma és allergia ellen
  • Gazdaságos
  • Egyszerű és biztonságos
  • Ózon és ion mentes
  • Tartós
  • Nyugtató fényterápiát tud

Gyors! A mikroorganizmus-szám csökkenés az Airfree Lotus levegő fertőtlenítő készülék bekapcsolását követő 15. percben megindul.

Csendes! Nincs semmilyen hanghatás.

Ideális asztma és allergia ellen! Az Airfree Lotus levegő fertőtlenítő elpusztítja a poratkákat, a penészgombát, gomba spórákat, és minden más szerves anyagot, mikroorganizmust, ami allergiát, asztmát és egyéb légúti betegséget okozhat.

Gazdaságos! Az Airfree Lotus levegő fertőtlenítő TSS™ technológia teljesítménye kevesebb, mint 50W, és nem tartalmaz cserélendő alkatrészeket. Nincs szűrő vagy UV lámpa! Nincs cserélendő, a fenntartást drágító alkatrész, mint más légszűrőkben.

Egyszerű kezelni! Helyezd egyszerűen a padlóra, és csatlakoztasd az elektromos hálózatra.

Biztonságos! Nem kell koszos, veszélyes anyagokkal telt szűrőket cserélni. Az elektromos rendszerének biztonságát CE és TÜV igazolás tanúsítja így akár gyermeked mellet is nyugodtan üzemeltetheted, nem eshet baja.

Ózon- és ion mentes! Az Airfree Lotus levegő fertőtlenítő TSS™ technológia ózon- és ion mentes, nem jár káros anyag kibocsátással. Az Airfree Lotus levegő fertőtlenítő csökkenti a levegő ózonszintjét tehát az élettered legfontosabb elemét a levegőt sokkal egészségesebbé teszi.

Tartós! Az Airfree Lotus levegő fertőtlenítő felépítése egyszerű és tartós mivel nem tartalmaz mozgó alkatrészt. Ez azért jó neked, mert egy életre szóló megoldást kínál számodra.

Kizárólagos tisztítási technológia! Az Airfree Lotus levegő fertőtlenítő TSS™ technológia kizárólag hőt használ a mikroorganizmusok elpusztításához. Nincs benne üvegszálas szűrő, triclosan-tartalmú papírszűrő, és semmilyen más káros vagy környezetkárosító anyagot tartalmazó tisztító eljárás. Az Airfree® az egyetlen technológia, mely egyszerre csökkenti a levegő ózonszintjét, és elpusztítja a mikroorganizmusokat.

Nyugtató fény! Az exkluzív Airfree® anti-stressz fényforrás ideális gyermekszobákban. Használható éjszakai világítás-üzemmódban és teljesen kikapcsolt lámpával is.

Díjnyertes formatervezésének köszönhetően a lakásod remek dísze is lesz egyben. Tehát nem csak egészségesebb levegőt nyerhetsz vele, hanem még egy szép és stílusos lakberendezési tárgyat is.

Alkalmazási területei: 

Az Airfree Lotus levegő fertőtlenítő készüléket legfőképpen magán helyiségek és légterek (lakások, irodák, levéltárak) valamint kisebb vagy nagyobb (könyvtárak, múzeumok, iskolák, egyetemek, óvodák és bölcsődék, idősek otthonai, nyugdíjasházak, szállodák, üdülők, üzletek, nagyobb boltok, kórházak, klinikák, laboratóriumok, óceánjárók, hajók, élelmiszer- és gyógyszeripari üzemek) közületi helyiségek levegőfertőtlenítésére használják. 

Beüzemelési javaslat!

Javasoljuk, hogy az Airfree készüléket az első 5 napon jól szellőző helyiségben üzemeld be, hogy mint minden fűtőszálat tartalmazó elektromos készüléknél az itt keletkező esetleges kellemetlen illatok is eltávozhassanak.

Aki Airfree Lotus levegő fertőtlenítő készüléket vásárol, egészséges levegőt vásárol egy életre!

Adatlap

Teljesítmény52 W
Hálózati feszültség220-240 V/ 50 Hz
Zajszintteljesen hangtalan
Helyiség térfogata (alapterület x belmagasság)101 - 150 m³
Méretek (magasság x szélesség x mélység)330x195x195 mm
Tömeg2,4 kg
Ajánlott maximális szobaméret60 m2
Színfekete

Letöltés

Videók

Hővisszanyerős szellőztető rendszerre kérj ajánlatot most!

Miben segít a Hővisszanyerős szellőztető rendszer? A mai korszerű energetikai szempontoknak megfelelő épületek legfőbb jellemzője – a kitűnő szigetelésen túl – hogy légterük egységes és tömör. Azonban a zárt légtérben is biztosítani kell a megfelelő minőségű friss levegőt. A hővisszanyerős szellőztető berendezések nem csak a friss levegő szállításában segítenek, hanem mindezt hő veszteségminimalizálás mellet teszik. A hővisszanyerős szellőztető rendszerek a ventillátoros szellőztetés leg energiahatékonyabb megoldását kínálják.

Ajánlatot kérek!

Elfogadom

Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Részletek...