Master DH 745 háztartási és irodai párátlanító

  • 30-4512.423
  • Új

99 900 Ft‎

99 900 Ft‎ / db

Elérhetőség:

Raktáron

A nem megfelelő szellőzés következtében kialakuló magasabb páratartalom hosszú távon káros az egészségre, és az épületek belsejének esztétikai, műszaki leromlását eredményezheti (penészedés, rozsdásodás, vizesedés). A párátlanító (légszárító) készülékeink egyszerűen használhatóak és bármilyen helyiségben, lakásban, garázsban, fürdőszobában hatékonyan működnek.

1 év garancia
Ingyenes szállítás
A nem megfelelő szellőzés következtében kialakuló magasabb páratartalom hosszú távon káros az egészségre, és az épületek belsejének esztétikai, műszaki leromlását eredményezheti (penészedés, rozsdásodás, vizesedés). A párátlanító (légszárító) készülékeink egyszerűen használhatóak és bármilyen helyiségben, lakásban, garázsban, fürdőszobában hatékonyan működnek.
A MASTER Párátlanító (légszárító) készülékek kis méretűek, esztétikusak és halk működésükkel éjszaka sem zavarják az Ön álmát.

• Párátlanítandó helység térfogata: 100m3 max
• Kapacitás: 45L / nap
• Működési tartomány - relatív páratartalom (%): 35 - 90
• Működési tartomány - hőmérséklet (C°): 5 - 35C°
• Víztartály térfogata: 4,0L
• Zajszint: 46dB
• Kompresszor: dugattyús
Zajszint46 dB(A)
Méretek (magasság x szélesség x mélység)560x580x290 mm
Tömeg18,5 kg
Ajánlott maximális szobaméret100 m³
Hálózati feszültség220-240 V/ 50 Hz
Párátlanító kapacitás45 l/24 h
Teljesítmény830 W
Víztartály térfogata4 l
Légszállítási teljesítmény300 m³/h
Kompresszorcsavar
Helyiség térfogata (alapterület x belmagasság)76 - 100 m³
HűtőközegR410A
Működési határ5-35 °C, 35-90% relatív páratartalom

Írd meg véleményed

Master DH 745 háztartási és irodai párátlanító

Master DH 745 háztartási és irodai párátlanító

A nem megfelelő szellőzés következtében kialakuló magasabb páratartalom hosszú távon káros az egészségre, és az épületek belsejének esztétikai, műszaki leromlását eredményezheti (penészedés, rozsdásodás, vizesedés). A párátlanító (légszárító) készülékeink egyszerűen használhatóak és bármilyen helyiségben, lakásban, garázsban, fürdőszobában hatékonyan működnek.