Airbi REFRESH légtisztító Kinyit

Airbi REFRESH légtisztító

AIRBI AIRBI

AB0043

Új

Elérhetőség: Raktáron

2 db

Ingyenes szállítás

59 990 Ft‎

ÁFA-val

59 990 Ft‎ / db

1 év garancia

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink:
gls posta
Szállítási idő:

Ha most megrendeled, a termék várhatóan ekkor érkezik hozzád:

Kedd 2022.02.01, reggel 8 és 17 óra között

Vásárolj még 25 000 Ft‎ értékben az ingyenes szállításhoz!

Több információ

Airbi REFRESH légtisztító

Az Airbi REFRESH az egyik multifunkcionális légtisztító, amely a levegő tisztításához a legmodernebb módszereket használja. A készülék négyszeres szűrőrendszert kínál , levegőteljesítményét 30 m2-es helyiségekre tervezték , és nagyon alacsony zajának köszönhetően ideális készülék nemcsak a hálószobába.

A légtisztító legnagyobb előnye az automatikus üzemmód , amely a beépített levegőminőség-érzékelőnek köszönhetően automatikusan beállítja a ventilátor sebességét. A REFRESH emellett felülmúlja a piacon lévő versenyképes eszközöket számos egyéb funkcióval, például időzítővel, gyermekzárral vagy negatív iongenerátorral - az úgynevezett ionizátorral .

A REFRESH ultra csendes motorral (30 dB) és egy nagyon pontos részecske-érzékelővel van felszerelve, 2,5 μm-től . Így a tüdő helyett ezek a mikrorészecskék a légtisztító szűrőrendszerében maradnak. Csak annyit kell tennie, hogy évente egyszer cseréli a szűrőt, de még a légtisztító is időben figyelmeztet.

Az egyes funkciók egyszerű azonosítása érdekében a készüléket érintőképernyős LED-es kijelzővel látják el, ahol megtalálható a légkondicionáló színének és a tisztító megfelelő teljesítményének kijelzője is - a zöld jó, narancssárga elhasználódott levegőt és piros piros rossz levegőt jelenti.

Az Airbi REFRESH pozitív hatással van a környezetre, és eltávolítja a veszélyes vírusokat a légkörből. Az Airbi REFRESH pollent is kiszűri, és allergiától szenvedő emberek számára is alkalmas.

 

Az alapcsomag tartalmazza az eszköz üzembe helyezéséhez szükséges összes szűrőt, és természetesen a magyar használati útmutatót.

A levegő tisztításának folyamata az alábbiak szerint zajlik

 • 1. Előszűrő : Ennek a szűrőnek a fő feladata a nagy porrészecskék begyűjtése és a többi szűrő élettartamának meghosszabbítása. Ez a szűrő mosható, élettartama több év.
 • 2. Aktívszén-szűrő : különféle szagokat és gázokat, például formaldehidet vesz fel. Ezt az erőteljes szagú színtelen gázt gyakran a legveszélyesebb anyagnak tekintik a lakásokban, mivel irritálja a légutakat és a szemet, és erősen karcinogén. Az élettartam körülbelül 1 év.
 • 3. HEPA szűrő : képes 0,1 mikron átmérőjű részecskéket csapdába ejteni, több mint 99,9% hatékonysággal, így eltávolítva a port, pollent, füstöt, állati allergéneket és penész spórákat a levegőből.
 • 4. Ionizátor : a negatív iongenerátor számos negatív ioniont generál, friss levegőt tartva. Ez a funkció opcionális (be- és kikapcsolható), és elősegíti a levegő tisztítását is.

Műszaki paraméterek

 • Teljesítmény: 40 W
 • Levegőmennyiség: 200 m 3 -ig
 • Zajszint: 30-55 dB
 • Súly: 5 kg
 • Méretek: 330 x 170 x 510 mm
 • Ajánlott helyiségméret: 30 m 2
 • Szín: fehér

Adatlap

Teljesítmény40 W
Helyiség térfogata (alapterület x belmagasság)101 - 150 m³
Méretek (magasság x szélesség x mélység)330 x 170 x 510 mm
Tömeg5 kg

Hővisszanyerős szellőztető rendszerre kérj ajánlatot most!

Miben segít a Hővisszanyerős szellőztető rendszer? A mai korszerű energetikai szempontoknak megfelelő épületek legfőbb jellemzője – a kitűnő szigetelésen túl – hogy légterük egységes és tömör. Azonban a zárt légtérben is biztosítani kell a megfelelő minőségű friss levegőt. A hővisszanyerős szellőztető berendezések nem csak a friss levegő szállításában segítenek, hanem mindezt hő veszteségminimalizálás mellet teszik. A hővisszanyerős szellőztető rendszerek a ventillátoros szellőztetés leg energiahatékonyabb megoldását kínálják.

Ajánlatot kérek!

Elfogadom

Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Részletek...