Akció! Midea MS12FU-09HRDN1 DC távirányítós inverteres oldalfali split klíma, komplett Kinyit

Midea MS12FU-09HRDN1 DC távirányítós inverteres oldalfali split klíma, komplett

MIDEA MIDEA

MS12FU-09HRDN1

Új

A Midea inverteres oldalfali split klímák kínában gyártott jó minőségű légkondicionáló berendezések. A Midea inverteres oldalfali split klíma kedvező ára, modern és kellemes megjelenése továbbá jó minősége miatt nagyon közkedvelt készülék. A széles termékválasztékából Ön is megtalálhatja azt az olcsó klímakészüléket, amire szüksége van. A meghibásodások aránya kevesebb mint 1%. A Midea inverteres oldalfali split légkondícionáló a klímaberendezések alsó katagóriájának a legjobbja. Ha olcsón minőségi klímaberendezést akkar venni, bátran válassza a Midea készülékeket!

Több információ

1 db

Raktáron

Ingyenes szállítás

Rendeld meg most és holnap kiszállítjuk!

127 990 Ft‎

ÁFA-val

166 089 Ft‎ ÁFA-val

-38 099 Ft‎

127 990 Ft‎ / db

1 év garancia

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink:
gls posta
Szállítási idő:

Ha most megrendeled, a termék várhatóan ekkor érkezik hozzád:

Péntek 2019.03.22, reggel 8 és 17 óra között

Vásárolj még 25 000 Ft‎ értékben az ingyenes szállításhoz!

Több információ

A terméket csak telepítési tanúsítvány ellenében szállíthatja le a kereskedő! (A tanúsítványt a klímaszerelőnek kell kiállítania)
A tanúsítványt, megrendelést követően kapott visszaigazoló email válasz üzenetébe kérjük becsatolni.

Amennyiben szeretne igényelni klíma telepítést, szerelést szívesen segítünk+36-20-960-8840 vagy e-mail: info@szellozoshop.hu (Budapesten és környékén)

A MIDEA inverteres oldalfali split KLÍMA elismert márka a légkondicionálók terén. Környezetünk átalakulása és a globális felmelegedés következményeként nehezen vagyunk képesek tolerálni a nyári hőséget , amely az utóbbi időszakban hirtelen tör ránk, elviselhetetlen kihívások elé állítva ezzel tűrőképességünket és a átmenet nélkül beköszöntő nagy forróságotszervezetünk is nehezen viseli el.

A klimatizálásra való igény már az emberi történelem kezdetén jelentkezett. Japánban találták fel és használták elsőként a bambuszból készített legyezőt, majd innen jutott el Kínába és kínai segítséggel Európába. A legyezőtől a klíma szerkezetekig sok idő telt el, és a légkondícionálás hatalmas fejlődésen ment keresztül.

Az éghajlatváltozásról és következményeiről olvasható számtalan tanulmány konklúziója az, hogy kétségtelen megoldást még nem tudunk erre, az egész emberiséget nyomasztó problémára, de annyi bizonyos, hogy alkalmazkodással leszünk kénytelenek a éghajlat változásra. A légkondicionáló gyártó vállaltok, így a Midea klíma is elfogadják, és osztják ezt a gondolatot, napról napra modernebb és jobb technológiákat fejlesztenek, amik előtérbe helyezik a kor elvárásait. Csúcstechnológiák bevezetésével arra törekszenek, hogy csökkentsék a globális felmelegedést, ne rongálják az ózon réteget és minél kevesebb energiát használjanak fel.

Filozófiánk: legjobb technológiák és szolgáltatások a fogyasztóknak. A Midea klíma világviszonylatban is az egyik legnagyobb légkondicionáló készülék gyártó a piacon. 2004-ben, a Midea-val közösen megalakult egy társulás a legnagyobb klíma gyártó cégek között. A Midea-Toshiba-Carrier cégóriások létrehozták ezzel a világ legfejlettebb technológiáját a klímakészülékek gyártásfolyamatában.

A Midea termékpalettája zavarba ejtően széleskörű, leggyakrabban használt , kis terekben beépíthető készülékeken túl multi berendezések, nagy teljesítményű légkondicionálók is rendelkezésre állnak. Napról napra újabb, magasabb műszaki tartalommal bíró berendezéseket készítenek, amelyek ennek következményeként szinte észrevétlenül prezentálják felhasználóiknak a megfelelő komfortérzetet akár hűtésről akár fűtésről van szó.

Midea MS12FU-09HRDN1 DC távirányítós inverteres oldalfali split klíma remek választás, ha olyan klímát keresel amely energia takarékos és hozzá még letisztult megjelenésével tökéletese dísze lehet a lakásodnak.

A Midea MS12FU-09HRDN1 DC távirányítós inverteres oldalfali split klíma nem csak hideget, de meleget is ad, így hűvösebb őszi, tavaszi napokon - ha a társasházban már nincs fűtés - ideális megoldást jelent, a hideg lábak ellen.

 • Üzemmódok: hűtő és fűtő
 • Teljesítmény: 2.6 kW (hűtés)
 • Teljesítmény: 2.4 kW (fűtés)
 • Energiaosztály (hűtés üzemmód): A+
 • Energiaosztály (fűtés üzemmód): A
 • SEER – 5.6
 • SCOP – 3.8
  • Hűtőközeg típusa: R410A
  • Tömeg: 30+9.5 kg (kül. /belt. egység)
   • Beltéri méret: 800x275x180 mm
   • Kültéri méret: 780x540x250 mm
  • Légszállítás:650/560/450 m3/h (max. -min. )
  • Hangnyomás szint: 40/38/31 dB(A) (max. -min. )
 • Hangnyomás szint: 56 dB(A)(max. ) – kültéri egység
 • Cseppvíz kiválasztás: 1 L/h
 • Áramfelvétel, hűtésben: 0 63 - 5.39 A
 • Áramfelvétel fűtésben: 0.76 - 5.35 A
 • Teljesítményfelvétel, hűtésben: 0,144 - 1.24 kW
 • Teljesítményfelvétel, fűtésben: 0.17 - 1.23 kW
 • Tápfeszültség: 230 / 50 / 1  V/Hz/F
 • Oldalfali klíma jellemzők
 • Automatikus újraindulás
 • Folyadékcső mérete: 6.35  mm
 • Gázcső mérete: 9.53  mm
 • Vezeték nélküli távirányító
 • Alvás automata üzemmód
 • 24-órás Ki/Be kapcsolás
 • Alacsony zajszint
 • Magas energiahatékonyság
 • Cold Catalyst filter
 • Turbo (gyorshűtés) funkció
 • 1 W készenlét
 • Öndiagnosztika
 • 12 fokozatú beltéri ventilátor sebesség
 • 5 fokozatú kültéri ventilátor sebesség
 • Hűtőközeg szivárgás észlelése
 • Hőmérséklet kompenzáció 

Adatlap

Teljesítmény2,5 kW
SCOP3,8
Fűtőteljesítmény2,4 kW
SEER5,6
Hűtőteljesítmény2,6 kW
Beltéri méretek275x800x180 mm
Kültéri méretek540x780x250 mm
Kültéri tömeg30 kg
Beltéri tömeg9,5 kg
Légszállítási teljesítmény450/560/650 m3/h
Energiahatékonyság (hűtés/fűtés)A+/A
Zajszint - beltéri egység31/38/40 dB(A)
Zajszint - kültéri egység56 dB(A)
HűtőközegR410A

Letöltés

Hővisszanyerős szellőztető rendszerre kérj ajánlatot most!

Miben segít a Hővisszanyerős szellőztető rendszer? A mai korszerű energetikai szempontoknak megfelelő épületek legfőbb jellemzője – a kitűnő szigetelésen túl – hogy légterük egységes és tömör. Azonban a zárt légtérben is biztosítani kell a megfelelő minőségű friss levegőt. A hővisszanyerős szellőztető berendezések nem csak a friss levegő szállításában segítenek, hanem mindezt hő veszteségminimalizálás mellet teszik. A hővisszanyerős szellőztető rendszerek a ventillátoros szellőztetés leg energiahatékonyabb megoldását kínálják.

Ajánlatot kérek!

Elfogadom

Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Részletek...