Akció! Midea MS12FU-12HRDN1 DC távirányítós inverteres oldalfali split klíma, komplett Kinyit

Midea MS12FU-12HRDN1 DC távirányítós inverteres oldalfali split klíma, komplett

MIDEA MIDEA

MS12FU-12HRDN1

Új

A Midea inverteres oldalfali split klímák kínában gyártott jó minőségű légkondicionáló berendezések. A Midea inverteres oldalfali split klíma kedvező ára, modern és kellemes megjelenése továbbá jó minősége miatt nagyon közkedvelt készülék. A széles termékválasztékából Ön is megtalálhatja azt az olcsó klímakészüléket, amire szüksége van. A meghibásodások aránya kevesebb mint 1%. A Midea inverteres oldalfali split légkondícionáló a klímaberendezések alsó katagóriájának a legjobbja. Ha olcsón minőségi klímaberendezést akkar venni, bátran válassza a Midea készülékeket!

Több információ

4 db

Raktáron

Ingyenes szállítás

130 790 Ft‎

ÁFA-val

174 625 Ft‎ ÁFA-val

-43 835 Ft‎

130 790 Ft‎ / db

1 év garancia
Vásárolj még 25 000 Ft‎ értékben az ingyenes szállításhoz!

Több információ

A terméket csak telepítési tanúsítvány ellenében szállíthatja le a kereskedő! (A tanúsítványt a klímaszerelőnek kell kiállítania)
A tanúsítványt, megrendelést követően kapott visszaigazoló email válasz üzenetébe kérjük becsatolni.

Amennyiben szeretne igényelni klíma telepítést, szerelést szívesen segítünk+36-20-960-8840 vagy e-mail: info@szellozoshop.hu (Budapesten és környékén)

A MIDEA inverteres oldalfali split KLÍMA elismert márka a légkondicionálók terén. Környezetünk átalakulása és a globális felmelegedés következményeként nehezen vagyunk képesek tolerálni a nyári hőséget , amely az utóbbi időszakban hirtelen tör ránk, elviselhetetlen kihívások elé állítva ezzel tűrőképességünket és a átmenet nélkül beköszöntő nagy forróságotszervezetünk is nehezen viseli el.

A klimatizálásra való igény már az emberi történelem kezdetén jelentkezett. Japánban találták fel és használták elsőként a bambuszból készített legyezőt, majd innen jutott el Kínába és kínai segítséggel Európába. A legyezőtől a klíma szerkezetekig sok idő telt el, és a légkondícionálás hatalmas fejlődésen ment keresztül.

Az éghajlatváltozásról és következményeiről olvasható számtalan tanulmány konklúziója az , hogy kétségtelen megoldást még nem tudunk erre, az egész emberiséget nyomasztó problémára, de annyi bizonyos, hogy alkalmazkodással leszünk kénytelenek a éghajlat változásra. A légkondicionáló gyártó vállaltok, így a Midea klíma is elfogadják, és osztják ezt a gondolatot, napról napra modernebb és jobb technológiákat fejlesztenek, amik előtérbe helyezik a kor elvárásait. Csúcstechnológiák bevezetésével arra törekszenek, hogy csökkentsék a globális felmelegedést, ne rongálják az ózon réteget és minél kevesebb energiát használjanak fel.

A Midea klíma filozófiája: legjobb technológiák és szolgáltatások a fogyasztóknak. A Midea klíma világviszonylatban is az egyik legnagyobb légkondicionáló készülék gyártó a piacon. 2004-ben, a Midea-val közösen megalakult egy társulás a legnagyobb klíma gyártó cégek között. A Midea-Toshiba-Carrier cégóriások létrehozták ezzel a világ legfejlettebb technológiáját a klímakészülékek gyártásfolyamatában.

A Midea termékpalettája zavarba ejtően széleskörű, leggyakrabban használt , kis terekben beépíthető készülékeken túl multi berendezések, nagy teljesítményű légkondicionálók is rendelkezésre állnak. Napról napra újabb, magasabb műszaki tartalommal bíró berendezéseket készítenek, amelyek ennek következményeként szinte észrevétlenül prezentálják felhasználóiknak a megfelelő komfortérzetet akár hűtésről akár fűtésről van szó. 

Midea MS12FU-12HRDN1 DC távirányítós inverteres oldalfali split klíma remek választás, ha olyan klímát keresel amely energia takarékos és hozzá még letisztult megjelenésével tökéletese dísze lehet a lakásodnak.

A Midea MS12FU-12HRDN1 DC távirányítós inverteres oldalfali split klíma nem csak hideget, de meleget is ad, így hűvösebb őszi, tavaszi napokon - ha a társasházban már nincs fűtés - ideális megoldást jelent, a hideg lábak ellen.

 • Üzemmódok: hűtő és fűtő
 • Teljesítmény: 3.3 kW (hűtés)
 • Teljesítmény: 3.4 kW (fűtés)
 • Energiaosztály (hűtés üzemmód): A+
 • Energiaosztály (fűtés üzemmód): A
 • SEER - 5.6
 • SCOP - 3.8
 • Hűtőközeg típusa: R410A
 • Tömeg: 29.5+9.5 kg (kül. /belt. egység)
 • Beltéri méret: 800x275x188 mm
 • Kültéri méret: 780x540x250 mm
 • Hangnyomásszint: 43/39/31 dB(A) (max. ) - beltéri egység
 • Hangnyomás: 63 dB(A)(max. ) - kültéri egység
 • Cseppvíz kiválasztás: 1.2 L/óra
 • Üzemi áram: 0.6-7.17 A (hűtésben)
 • Üzemi áram: 0.77-7.04 A (fűtésben)
 • Max. áramfelvétel: 11.5 A
 • Tápfeszültség: 230 / 50 / 1 V/Hz/F
 • Oldalfali klíma jellemzők
 • Folyadékcső: 6.35 mm
 • Gázcső: 9.53 mm
 • Turbó üzemmód
 • Automatikus újraindulás
 • Vezeték nélküli távirányító
 • Alvás automata üzemmód
 • Öndiagnosztika és automatikus védelem
 • Hideg katalizátor szűrő
 • 5 fokozatú kültéri ventilátor sebesség
 • Korrózióálló Golden Fin bevonatú hőcserélő
 • 12 fokozatú beltéri ventilátor sebesség
 • 1 W készenlét
 • Hőmérséklet kompenzáció
 • Csendes működés
 • Hűtőközeg szivárgás érzékelése 

Adatlap

Teljesítmény3,5 kW
SCOP3,8
Fűtőteljesítmény3,4 kW
SEER5,6
Hűtőteljesítmény3,3 kW
Beltéri méretek275x800x188 mm
Kültéri méretek540x780x250 mm
Energiahatékonyság (hűtés/fűtés)A+/A
Zajszint - beltéri egység31/39/43 dB(A)
Zajszint - kültéri egység63 dB(A)
HűtőközegR410A

Letöltés

Hővisszanyerős szellőztető rendszerre kérj ajánlatot most!

Miben segít a Hővisszanyerős szellőztető rendszer? A mai korszerű energetikai szempontoknak megfelelő épületek legfőbb jellemzője – a kitűnő szigetelésen túl – hogy légterük egységes és tömör. Azonban a zárt légtérben is biztosítani kell a megfelelő minőségű friss levegőt. A hővisszanyerős szellőztető berendezések nem csak a friss levegő szállításában segítenek, hanem mindezt hő veszteségminimalizálás mellet teszik. A hővisszanyerős szellőztető rendszerek a ventillátoros szellőztetés leg energiahatékonyabb megoldását kínálják.

Ajánlatot kérek!

Elfogadom

Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Részletek...