Samsung AR18HSFNCWKNEU, AR5000 Triangle Good 5,0kW inverteres split klíma Kinyit

Samsung AR18HSFNCWKNEU, AR5000 Triangle Good 5,0kW inverteres split klíma

SAMSUNG SAMSUNG

AR18HSFNCWKNEU

Új

A Triangle good sorozat tecnikai újításai mellett a már jól vizsgázott samsung garancia is jó ok lehet arra, hogy ezt a készüléket válassza. Az inverteres oldalfali split klímaberendezés formavilága a teljesítmény szolgálatába állt, így a megnövelt légáramlásnak köszönhetően sokkal nagyobb teret képes lefedni.

Több információ

2-3 munkanap

Ingyenes szállítás

303 600 Ft‎

ÁFA-val

303 600 Ft‎ / db

1 év garancia

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink:
gls posta
Szállítási idő:

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Vásárolj még 25 000 Ft‎ értékben az ingyenes szállításhoz!

Több információ

Amennyiben szeretne igényelni klíma telepítést, szerelést szívesen segítünk+36-20-960-8840 vagy e-mail: info@szellozoshop.hu (Budapesten és környékén)

A Triangle good sorozat tecnikai újításai mellett a már jól vizsgázott samsung garancia is jó ok lehet arra, hogy ezt a készüléket válassza. A klímaberendezés formavilága a teljesítmény szolgálatába állt, így a megnövelt légáramlásnak köszönhetően sokkal nagyobb teret képes lefedni.

Háromszög alakú kialakítás a hatásos hűtés érdekében

A Samsung légkondicionáló egyedülálló háromszög alakú kivitelezése növeli a teljesítményt, a hideg levegőt gyorsabban és messzebbre áramoltatja otthonában, a Smart Inverternek köszönhetően pedig lényegesen nagyobb energiahatékonysággal teszi mindezt. A Vírusdoktor és az Easy Filter két fokozatban távolítja el a levegőből a port, a szennyeződéseket, az allergéneket, a baktériumokat és vírusokat – először a szűrő, majd a Vírusdoktor segítségével. *** - először használja a szűrőt, majd a Virus Doktorral. *A AR09HSFSBWK modellel tesztelve. Összehasonlítva a hagyományos AQV09TWS modellel. ** A AR09HSSDAWK/EU modellen tesztelve. Összehasonlítva a AQ09TSB modellel. *** A Kitasato Environmental Science Center (Japan) & Yonsei Univ.(Korea) / Korea teszt laborokban (FITI / KEMTI) és Japán teszt laborban ITEA). Hatékony 4 viruson, köztük a H1N1 alfaján, és és egyéb baktrériumokon. Az adatot speciális teszt körülmények között mérték, más körülmények közt változhatnak az eredmények.

Gyorsabban, messzebbre és nagyobb szögben hűt

A Samsung légkondicionálót az alapoktól kezdve úgy tervezték, hogy kimagaslóan hatékony legyen. Az egyedülálló háromszög alakú kivitelezésének köszönhetően szélesebb beáramlási nyílással rendelkezik, így több levegőt szív be. A kiáramlási nyílás megnövelt szélessége, annak kiáramlási szöge, az extra „V” lapátok és a nagyobb ventilátor biztosítják a hideg levegő gyorsabb eljutását a távoli részekbe is. Így a frissítő légáramlat – holtteret nem hagyva – szobája minden sarkába eljut. * A AR09HSFSBWK modellen tesztelve. Összehasonlítva a Samsung AQV09TWS modellel.

Gyors hűtés és kényelmes hőmérséklettartás

A Samsung légkondicionáló a Fast Cool (gyors hűtés) funkció segítségével rövid idő alatt lehűti a levegőt, így a kívánt hőmérsékletet hamar eléri. Ezután automatikusan Comfort Cool (komforthűtés) üzemmódba vált, így tartja fent a beállított hőmérsékletet. Így Ön nem fog fázni, és nem kell folyamatosan kézi beállításokat végeznie, valamint a légkondicionálót sem kell ki- és bekapcsolgatnia.

Okos működés, energia megtakarítás

A Samsung légkondicionáló energia-hatékony EER 10.1-es Smart Invertert alkalmaz. Mivel anélkül tudja fenntartani a kívánt hőmérsékletet, hogy gyakran ki és bekapcsolná a készüléket, akár 70%-kal kevesebb energiát is fogyaszthat. A Smart Inverter segít abban, hogy Ön hosszú időn keresztül komfortosan érezze magát, mindezt a legkisebb energiafogyasztás mellett. *. *A AR09HSSDAWK/EU modellen tesztelve. Összehasonlítva a Samsung AQ09TSB modellel.

Takarítson meg energiát akkor is, ha a hűtést csak egyedül használja

A Samsung légkondicionáló Single User (egyszemélyes felhasználó) üzemmódja kisebb kompresszor kapacitást igényel, ezáltal csökkenti az energiafogyasztást, míg Önnek komfortos környezetet biztosít. Akkor is használhatja, ha egyedül van és még egy forró napon sem kell aggódnia a villanyszámla miatt. A kis energiafogyasztásnak köszönhetően a környezetet is védi. * A AR09FSSSCWK/SA modellen tesztelve. Az előrekalkulált fogyasztás alapján a normál módban és egyszemélyes módban.

Eltávolítja a vírusokat

A Vírusdoktor és az Easy Filter két fokozatban távolítja el a port, a levegőben terjedő szennyeződéseket és allergéneket, valamint a baktériumokat és vírusokat, beleértve az Influenza A és Corona vírust is – először a szűrő, majd a Vírusdoktor segítségével. Így Ön mindig tiszta és egészséges levegőt lélegezhet be, amit a British Allergy Foundation (Brit Allergia Alapítvány) is igazol. *** A Kitasato Environmental Science Center (Japan) & Yonsei Univ.(Korea) / Korea teszt laborokban (FITI / KEMTI) és Japán teszt laborban ITEA). Hatékony 4 viruson, köztük a H1N1 alfaján, és és egyéb baktrériumokon. Az adatot speciális teszt körülmények között mérték, más körülmények közt változhatnak az eredmények.

Egyenletes, hosszantartó teljesítmény

A Samsung légkondicionáló a legszélsőségesebb körülmények között is megállja a helyét. A Triple Protector Plus (háromszoros plusz védelem) technológiája meggátolja, a kompresszor vagy a vezérlőegység túlterhelését, melyet az elektromos kisülések vagy a feszültségingadozás okozhat, külön feszültségszabályozó berendezés nélkül. Rozsdamentes bevonata meggátolja a kondenzátor és a külső borítás korrózióját. A nagyobb kondenzátornak és az optimalizált hűtőanyag áramoltatásnak köszönhetően extrém forró (akár 58°C-os) környezetben is megállja a helyét. * A AR09HPSDDWK/SG modellen tesztelve. Összehasonlítva a hagyományos Samsung AR09HPSDFAP/RC modellel.

Könnyen hozzáférhető és tisztítható

A hagyományos szűrőktől eltérően, melyekhez sokszor nehéz hozzáférni, a Samsung légkondicionáló Easy Filtere a készülék tetején, kívül helyezkedik el, ezáltal könnyen kiszedhető, tisztítható és visszaszerelhető – anélkül, hogy a borítás felnyitásával vagy erős feszegetéssel kéne bajlódnia. Antibakteriális bevonatának köszönhetően kiszűri a levegőben található veszélyes szennyeződéseket és allergéneket. * A Samsung hagyományos modelljeinél (AQV12TWS) a szűrők a készülék belsejében helyezkedtek el, így kivételük és tisztításuk nem volt egyszerű. * A Korea test labor(FITI / KEMTI) és Japán teszt labor (ITEA) által tesztelve. Az adatot speciális teszt körülmények között mérték, más körülmények közt változhatnak az eredmények.

Okosan kényelmes

A Samsung légkondicionálóval élvezheti a távirányítás és a hibaelhárítás nyújtotta tökéletes magabiztosság élményét. A Smart Installation (okos üzembehelyezés) funkció ellenőrzi azon gyakori hibaforrásokat, melyek üzembe helyezési hiányosságokból adódhatnak. Az okostelefonjára letöltött alkalmazás és a Smart Wi-Fi segítségével lehetősége nyílik, hogy minden energia-beállítást ellenőrizhessen és megváltoztathasson, valamint a Smart Check (okos ellenőrzés) funkció használatával észlelheti a meghibásodásokat és azonnal szervizt kérhet.

Könnyű hibaelhárítás

A Samsung légkondicionáló Smart Check, automatikus hibafigyelő rendszerrel rendelkezik. A felmerülő problémákat még az elején észleli és meghatározza, illetve egy okostelefon alkalmazás segítségével gyors és könnyű megoldásokat kínál a hiba elhárítására.* Önnek nem kell a kezelési útmutatót előkeresnie, vagy szükségtelenül kihívnia a szerelőt – aki feltehetően egy jelentős javítási díjról szóló számlát állítana ki – így időt és pénzt takaríthat meg. * iPhone és Android készülékeken

Biztosítja a tökéletes üzembe helyezést

A Smart Installation egy ön-diagnosztizáló funkció, mely segíti a szerviz munkatársát, hogy Samsung légkondicionálóját tökéletesen üzembe helyezze. Automatikusan szerelési hibákat keres, amik használat közben problémákhoz vezethetnek, ilyen például a kommunikáció hiánya a beltéri és kültéri egység között, a légvezeték sértetlensége vagy az alacsony hűtőanyag szint.

Műszaki tulajdonságok

 • Kivitel : Oldalfali inverteres klíma
 • Szállítási infó : Raktáron!
 • Helyiség méret : 46 - 65 m2
 • Fűtő teljesítmény : 6,0 (1,2-8,0) kW
 • Hűtő teljesítmény : 5,0 (1,6-7,0) kW
 • Felhasználás : Családiház, Lakás
 • SEER : 6,7
 • SCOP : 3,8
 • Allergén szűrés
 • Antibakteriális bevonat
 • Automata tisztítás
 • Automata újraindítás
 • Automata üzemmódváltás
 • Crystal Gloss Design
 • Csendes üzemmód
 • Easy Filter
 • Egyszemélyes üzemmód
 • Fűtés - 15 C-ig
 • Good'sleep - Kellemes ébredés
 • Gyorsabban, messzebbre és nagyobb szögben
 • Hangjelzés
 • Infra távirányító
 • Intelligens installáció
 • Kétlépéses hűtés
 • Komfort hűtés
 • Lépcsőzetes hűtés
 • Páramentesítés
 • Természetes légáram
 • Triple Protector Plus
 • Ventilátor üzemmód

Garancia

12 (alap) + 12 (termékregisztáció nélküli kiterjesztett) + további 36 (termékregisztrációhoz kötött kiterjesztett) hónap kizárólag a kültéri egységben lévő kompresszorra.

A Samsung által az alap (kötelező) jótállási időn (12 hónap) felül vállalt kiterjesztett jótállás kizárólag a termék regisztrációja esetén érvényes. A regisztrációt az alapjótállás időtartama alatt lehet megtenni. Abban az esetben, ha a fogyasztó a terméket nem regisztrálja a megadott időszakon belül, kiterjesztett jótállásra nem jogosult. A kiterjesztett jótállást csak a Samsung Electronics Magyar Zrt. által forgalomba hozott készülékekre lehet igénybe venni. A termék regisztrációjának feltétele, hogy a terméket a Samsung által kiképzett és nyilvántartott, Samsung regisztrációs számmal rendelkező szakember telepítse és üzemelje be (a regisztrációs szám érvényessége a Samsung ügyfélszolgálatának jelen jótállási jegy borítóján feltüntetett telefonszámán keresztül ellenőrizhető). A kiterjesztett jótállás további feltétele a számlával igazolt évi legalább egyszeri karbantartás. A regisztrációt a Samsung jelen jótállási jegy borítóján feltüntetett internetes oldalán vagy a Samsung ügyfélszolgálatának jelen jótállási jegy borítóján feltüntetett telefonszámán lehet megtenni.

Adatlap

Teljesítmény5 kW
Hálózati feszültség1 Φ / 220-240 V / 50 Hz
Helyiség méret46 - 65 m²
Fűtőteljesítmény6 kW
Hűtőteljesítmény5 kW
Beltéri méretek294x1063x317 mm
Kültéri méretek638x880x310 mm
Kültéri tömeg46,5 kg
Beltéri tömeg16 kg
Légszállítási teljesítmény19 m3/perc
Csővezeték méretemax 30m hossszú, 15m magas
Energiahatékonyság (hűtés/fűtés)A++/A (6,7/3,8)
Éves energiafogyasztás261 kWh/év hűtés / 1437 kWh/év fűtés
Zajszint - beltéri egység25-41 dBA
COP3,61
Zajszint - kültéri egység51 dBA
EER3,45
WifiNincs

Letöltés

Hővisszanyerős szellőztető rendszerre kérj ajánlatot most!

Miben segít a Hővisszanyerős szellőztető rendszer? A mai korszerű energetikai szempontoknak megfelelő épületek legfőbb jellemzője – a kitűnő szigetelésen túl – hogy légterük egységes és tömör. Azonban a zárt légtérben is biztosítani kell a megfelelő minőségű friss levegőt. A hővisszanyerős szellőztető berendezések nem csak a friss levegő szállításában segítenek, hanem mindezt hő veszteségminimalizálás mellet teszik. A hővisszanyerős szellőztető rendszerek a ventillátoros szellőztetés leg energiahatékonyabb megoldását kínálják.

Ajánlatot kérek!

Elfogadom

Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Részletek...