Barion Pixel
Mitsubishi Electric MSZ-EF25VEW MUZ-EF25VEW Kirigamine Zen,inverteres splitklíma
Mitsubishi Electric MSZ-EF25VEW MUZ-EF25VEW Kirigamine Zen,inverteres splitklíma beltéri egység
Mitsubishi Electric MSZ-EF25VEW MUZ-EF25VEW Kirigamine Zen,inverteres splitklíma
Mitsubishi Electric MSZ-EF25VEW MUZ-EF25VEW Kirigamine Zen,inverteres splitklíma
Mitsubishi Electric MSZ-EF25VEW MUZ-EF25VEW Kirigamine Zen,inverteres splitklíma
Mitsubishi Electric MSZ-EF25VEW MUZ-EF25VEW Kirigamine Zen,inverteres splitklíma beltéri egység
Mitsubishi Electric MSZ-EF25VEW MUZ-EF25VEW Kirigamine Zen,inverteres splitklíma
Mitsubishi Electric MSZ-EF25VEW MUZ-EF25VEW Kirigamine Zen,inverteres splitklíma

Mitsubishi Electric MSZ-EF25VEW MUZ-EF25VEW Kirigamine Zen,inverteres splitklíma

MSZ-MUZ EF25VEW
Elérhetőség: Bizonytalan
Bizonytalan:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

605 777 Ft
Bruttó ár

MITSUBISHI ELECTRIC - Légkondicionálás egy világmárkával. A Mitsubishi Electric MSZ-EF25VEW MUZ-EF25VEW Kirigamine Zen inverteres splitklíma  gondoskodik a klímáról mindenütt, ahol emberek élnek és dolgoznak. 

Teljesítmény 2,5 kW
Garancia 24 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Amennyiben szeretne igényelni klíma telepítést, szerelést szívesen segítünk+36-20-960-8840 vagy e-mail: info@szellozoshop.hu (Budapesten és környékén)

Mitsubishi Electric MSZ-EF25VEW MUZ-EF25VEW Kirigamine Zen, inverteres splitklíma gondoskodik a klímáról mindenütt, ahol emberek élnek és dolgoznak. A Mitsubishi Electric légkondicionáló termékei és megoldásai magas színvonalúak, világhírűek és több évtizede kitűnő hírnévnek örvendenek, amit vásárlók, telepítők és kereskedők is tanúsítanak.

A Mitsubishi Electric számára a tartósság és innováció egyenrangú a vállalat több mint 85 éve újabb és újabb mércét állít fel a klímatechnikában, és a világpiacon az egyik legjelentősebb gyártóvá nőtte ki magát.

Jövő orientált klímatechnika

Mitsubishi Electric MSZ-EF25VEW MUZ-EF25VEW Kirigamine Zen, inverteres splitklíma milliónyi, teljesen különböző típusú épületben hűti, fűti, szűri vagy páramentesíti a levegőt, legyen szó lakótérről vagy ipari használatról. A legmodernebb inverter technológia és a R410A környezetbarát hűtőközeg használata a legmagasabb energiahatékonyságot és optimális klímakomfortot garantálja.

A flexibilis rendszerek (pl. hosszú csövezés, sorozatok közötti kombinálhatóság) köszönhetően az igényeknek megfelelően alakítható ki az optimális rendszer, amely illeszkedik a meglévő épület rendszeréhez.

A beltéri készülékek sokasága - a kazettástól, a légcsatornába illeszthető, mennyezet alá építhető készülékeken, a falra szerelhető és parapetkészülékeken át a burkolat nélküli parapet készülékekig - helyiséghez illeszkedő beépítést biztosít.

Automatikus szellőző vezérlés

Az automatikus szellőzővezérlés a teljesítményigénynek megfelelő levegő mennyiséget biztosít. Röviddel a bekapcsolás után, amikor jelentős teljesítményre van szükség, a készülék automatikusan magasabb fokozatba kapcsol. Amikor a hőmérséklet közeledik a kívánt értékhez, a levegő mennyisége automatikusan csökken.

I SAVE

Az I-Save funkcióval lehetőség van a személyes komfortklíma tárolására. Az I-Save gomb megnyomásával a készülék a felhasználó által kívánt üzemállapotba kerül.

Heti időzítő

A heti időzítővel akár 4 egyedi kapcsolási pont is beállítható minden napra. A készülék rugalmasan be- és kikapcsolható. Ezen kívül minden kapcsolási pontban lehetőség van a hőmérséklet megadására is - ilyen módon a készülék a szükségleteknek megfelelően és energiatakarékosan vezérelhető.

Vízszintes Swing

A vízszintes Swing funkcióval kellemes levegőeloszlás érhető el az adott helyiségben. A légterelő fel-le mozog, így a helyiség minden részébe eljuttatja a kondicionált levegőt.

Econo Cool

Az Econo Cool funkcióval energiát takaríthat meg Hűtés közben a beállított hőmérséklet automatikusan 2ºC-szal megemelkedik. Egy különleges szellőztető program gondoskodik az állandó és kellemes klímáról, miközben a hűtési teljesítmény minimálisra csökken.

Téli szabályozás -10ºC-ig

A beépített téli szabályozással akár -10ºC-ig terjedő hűtőüzem lehetséges. A kültéri készülék ventilátorának sebessége automatikusan csökken, így stabil marad a kondenzációs nyomás.

Hőszivattyús üzemeltetés

A hőszivattyú funkció lehetővé teszi a helyiségek energiatakarékos fűtését. A nagy hatásfok még alacsony hőmérséklet esetén is csekély energiafogyasztást biztosít. Sok esetben lehetséges a hagyományos fűtésrendszerek hőszivattyúkkal történő helyettesítése.

Visszakapcsolás áramkimaradás után

A készülékek a feszültség visszakapcsolásakor automatikusan az utoljára kiválasztott beállításhoz térnek vissza. Ezáltal nagyfokú üzembiztosság szavatolható.

Előfeltöltés R410A-val

Az egyszerű beszerelés biztosítása érdekében a kültéri készülékeket akár 30m-es vezetékhosszra (készülékfüggő) hűtőfolyadék feltöltéssel látták el.

Az ErP-irányelv áttekintése

2013. január 1-jén a legfeljebb 12kW hűtőteljesítményű helyiségklímákra vonatkozóan életbe lép az új "2009125EK ökodesign-irányelv", amely támogatja az energiafogyasztás szempontjából jelentős termékek környezetbarát kialakítását, és a magas szintű energiahatékonysági követelmények révén 2020-ig évente 20%-kal csökkenti a szén-dioxid kibocsátást és az energiafogyasztást.

Mitsubishi Electric MSZ-EF25VEW MUZ-EF25VEW Kirigamine Zen, inverteres splitklíma már ma teljesíti a magas szintű új követelményeket, így az MSZ-EF25VEW prémium fali berendezés például a legmagasabb A+++ energiaosztályba tartozik.

A split készülékek minőségi védjegye

Mitsubishi Electric MSZ-EF25VEW MUZ-EF25VEW Kirigamine Zen, inverteres splitklíma az épületklíma-szakmai szövetségtől megkapta a helyiségklímák új minőségi védjegyét. Az új védjegy célja, hogy jobb átláthatóságot biztosítson az épületklíma-standardok megítélése során, és támogassa a végfelhasználókat a minőségi és modern split klímaberendezések kiválasztásánál.

Energiatakarékos inverter technológia

Az inverter rendszerek abszolút gazdaságosan működnek a fokozatmentes teljesítmény beállításnak köszönhetően. Pontosan azt a hűtésifűtési teljesítményt bocsátanak rendelkezésre, amelyre szükség van.

A régi R22 vagy R407C-készülékek egyszerűen lecserélhetők a Replace technológia révén. 

SCOP
4,7
Zajszint
21-36 dB(A)
Helyiség méret
8 - 28 m²
Fűtőteljesítmény
3,2 kW
3,2 kW
SEER
3,2
Hűtőteljesítmény
2,5 kW
2,5 kW
Energiahatékonyság
A+++
Beltéri méret
299x895x195 mm
Kültéri méret
550x800x285 mm
Teljes csövezési hossz
20 m
Maximális magasságkülönbség
12 m
Hűtőköri csővezetékek méretei
6/10
Ajánlott kismegszakító
10 (A)
Fűtési felhasználási fokozat
-15 - +24 °C
Hűtési felhasználási fokozat
-10 - +46 °C
Kültéri tömeg
30 kg
Beltéri tömeg
11,5 kg
Teljesítmény
2,5 kW
Szín
Fehér
fehér
Légszállítási teljesítmény
240-498 m3/h
Zajszint - beltéri egység
33 dbA
Hűtőközeg
R32
Wifi
Nincs
Fűtésre optimalizált klíma
Igen
Garancia
24 hónap
Kérhető H tarifa
nem

A Mitsubishi Electric a Zubadan klímák és szellőztetőgépek vezető gyártója, amely kiváló minőségű és innovatív légkondicionáló és légszűrő megoldásokat kínál ügyfelei számára. A Mitsubishi Zubadan klímák a legújabb technológiákat és tervezési elemeket ötvözik, hogy kiemelkedően hatékony és gazdaságos hűtés-fűtési megoldást nyújtsanak különböző környezetekben. Ezek az egységek rendkívül alacsony hőmérsékleten is optimálisan működnek, így ideálisak olyan régiókban, ahol extrém hideg időjárás uralkodik.

A Mitsubishi Zubadan klímák magas hatékonyságú inverteres technológiával rendelkeznek, amely lehetővé teszi az energiahatékonyságot és a környezetbarát működést. A precíziós hőmérséklet-szabályozásnak köszönhetően ezek a klímaberendezések kiválóan alkalmasak arra, hogy egész évben kényelmes klímát biztosítsanak. Emellett a Mitsubishi klímák modern és elegáns külsővel rendelkeznek, illeszkedve a különböző belső terek stílusához.

A Mitsubishi Zubadan szellőztetőgépek nagy teljesítményű és megbízható megoldást kínálnak a beltéri levegő frissítésére és tisztítására. Ezek a gépek hatékonyan távolítják el a szennyeződéseket, allergéneket és kellemetlen szagokat, miközben friss levegőt juttatnak a helyiségbe. A szellőztetőgépek csendes működése és kifinomult szűrőrendszere a magas szintű kényelmet és egészséges belső levegőminőséget biztosítja.

A Mitsubishi Electric elkötelezett a folyamatos innováció és fejlesztés mellett, hogy ügyfelei számára a legmagasabb színvonalú klíma- és szellőztető megoldásokat nyújtsa. A vállalat erre törekvésének köszönhetően a Mitsubishi Zubadan klímák és szellőztetőgépek piacvezető pozíciót foglalnak el, és híresek a megbízhatóságról, a kiváló minőségről és a környezetbarát működésükről. A Mitsubishi Electric: a kifinomult klíma- és szellőztető megoldások szakértője, amely az innovációt és a felhasználói igényeket helyezi előtérbe.

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.