Mitsubishi Electric MSZ-SF35VE MUZ-SF35VE inverteres oldalfali splitklíma

  • MSZ-MUZ SF35VE
  • Ingyenes szállítás!
  • Új

278 700 Ft‎

278 700 Ft‎ / db

Elérhetőség:

2-3 munkanap

A Mitsubishi Electric M szériába tartozó új formatervezéssel rendelkező MSZ-SF35VE MUZ-SF35VE típusú oldalfali split klíma tökéletes része bármely helyiségének. A Mitsubishi Electric MSZ-SF35VE MUZ-SF35VE oldalfali split klíma rendkívül halk és energiatakarékos megoldásokkal van ellátva, mint például a modern inverter technológia, R410A hűtőközeg vagy az I SAVE és időzítő funkciók.

2 év garancia
Ingyenes szállítás

A Mitsubishi Electric MSZ-SF35VE MUZ-SF35VE amellett, hogy újjászabta és bővítette klímái funkcióit, gondolt a karbantartásra is. A levegő kimenetek elhajthatóak és elérhetővé válnak a klíma belső részei. Katekin szűrőkkel van ellátva a klíma, amelyekkel szagtalanítja a levegőt és hatékonyan ártalmatlanítja a biológiai szennyeződéseket. A Mitsubishi Electric M széria termékcsaládja sokoldalú funkciókat és kiváló minőséget kínál a felhasználók számára megfizethető áron.

Nano-platina szűrő: A levegőtisztító szűrők új generációját a nano-platina technológia képviseli. A szűrő különleges bevonatának köszönhetően rendkívül magas levegőtisztítási szintet ér el. A szagok, baktériumok és allergének hatékonyan semlegesítődnek. A hatása a szűrő lemosását követően is változatlan marad.

Katekin szűrő: E szűrők katekin bevonata rendkívül erős szagtalanító hatással emelkedik ki. A helység levegőjében lévő kellemetlen szagok hatékonyan megszüntetésre kerülnek. Ezen felül a szűrő antibakteriális hatással is rendelkezik, és ártalmatlanítja a helység levegőjében lévő vírusokat.

Infra távirányító
Kábele s távvezérlés csatlakoztatható

Heti időzítő: akár 4 egyedi kapcsolási pont is beállítható minden napra. A készülék rugalmasan be- és kikapcsolható. Ezen kívül minden kapcsolási pontban lehetőség van a hőmérséklet megadására is - ilyen módon a készülék a szükségleteknek megfelelően és energiatakarékosan vezérelhető.

Econo Cool: ezzel a funkcióval energiát takaríthat meg: Hűtés közben a beállított hőmérséklet automatikusan 2 °C-szal megemelkedik. Egy különleges szellőztető program gondoskodik az állandó és kellemes klímáról, miközben a hűtési teljesítmény minimálisra csökken.

I SAVE funkció: lehetőség van a személyes komfortklíma tárolására. Az I-Save gomb megnyomásával a készülék a felhasználó által kívánt üzemállapotba kerül.

Kihűlés védelem: Fűtőüzemben a minimálisan beállítható hőmérséklet 10°C. Ez takarékos működést biztosít a használaton kívül lévő helyiségekben. Ezen kívül megakadályozható a túlzott kihűlés.

Vízszintes Swing funkció: kellemes levegőeloszlás érhető el az adott helyiségben. A légterelő fel-le mozog, így a helyiség minden részébe eljuttatja a kondicionált levegőt.

Automatikus szellőző vezérlés: a teljesítményigénynek megfelelő levegő mennyiséget biztosít. Röviddel a bekapcsolás után, amikor jelentős teljesítményre van szükség, a készülék automatikusan magasabb fokozatba kapcsol. Amikor a hőmérséklet közeledik a kívánt értékhez, a levegő mennyisége A készülék különösen messzire, akár 12 m-re képes kifújni a automatikusan csökken.

Visszakapcsolás áramkimaradás után: A készülékek a feszültség visszakapcsolásakor automatikusan az utoljára kiválasztott beállításhoz térnek vissza. Ezáltal nagyfokú üzembiztosság szavatolható.

Energiatakarékos Inverter vezérlés.  

SCOP4,4
Zajszint21-36 dB(A)
Fűtőteljesítmény4,0 kW
SEER7,2
Hűtőteljesítmény3,5 kW
Beltéri méretek299x798x195 mm
Kültéri méretek550x800x285 mm
Teljes csövezési hossz20 m
Maximális magasságkülönbség12 m
Hűtőköri csővezetékek méretei6/12
Ajánlott kismegszakító10 A
Fűtési felhasználási fokozat-15 - +24 °C
Hűtési felhasználási fokozat-10 - +46 °C
Kültéri tömeg31 kg
Beltéri tömeg10 kg
Energiahatékonyság (hűtés/fűtés)A++
Helyiség méret29 - 45 m²

Kapcsolódó termékek