Akció! Fisher ART FSAIF-Art-120AE2-B(/FSAIF-Art-120AE2) 3,5kW Split klíma Kinyit

Fisher ART FSAIF-Art-120AE2-B/FSAIF-Art-120AE2 3,5kW Split klíma

Fisher Fisher

FSAIF-Art-120AE2

Új

CSENDES, NYUGODT ÉJSZAKÁK

A minőségi klímák egyik legfontosabb ismérve a halk működés, természetes tehát, hogy a FisherArt klímák ebben a tekintetben is a világ élvonalába tartoznak.

ELEGÁNS MEGJELENÉS

Akár az iPHONE GOLD, akár az Antracit szürke színt választja, a FisherArt klíma kiemeli otthona stílusát.

KELLEMES LÉGKÖRT TEREMT

Akár egy otthoni romantikus vacsorára vagy pihentető videózásra vágyik kedvesével, a Fisher ART klíma élvonalbeli technológiája zajtalanul teremti meg hozzá a kellemes légkört, lágy fényei pedig a sejtelmes hangulatot.

Több információ

Elérhetőség: 2-3 munkanap

0 db

Ingyenes szállítás

292 608 Ft‎

ÁFA-val

325 120 Ft‎ ÁFA-val

-32 512 Ft‎

292 608 Ft‎ / db

6 év garancia

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink:
gls posta
Szállítási idő:

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Vásárolj még 25 000 Ft‎ értékben az ingyenes szállításhoz!

Több információ

Amennyiben szeretne igényelni klíma telepítést, szerelést szívesen segítünk+36-20-960-8840 vagy e-mail: info@szellozoshop.hu (Budapesten és környékén)

ENERGIA OSZTÁLY

Inverteres Igen
SEER6.9
SCOP4.1
Hálózati áram (V/f/Hz) 230/1/50
Javasolt biztosíték (A)C 16A
Névleges fűtőteljesítmény a tervezési hőmérsékleten (-10°C) (kW)2.3
Szükséges rásegítőfűtés a tervezési hőmérsékleten (-10°C) (kW)0.4
Bivalens hőmérséklet (°C)-7

ÜZEMELTETÉSI HATÁROK

Külső hőm. Hűtés (°C)-15 ~ 50
Külső hőm. Fűtés (°C)-20 ~ 30
Belső hőm. Hűtés (°C)17 - 32
Belső hőm. Fűtés (°C)0 - 30

MITŐL A LEGJOBB?

A Fisher ART klímaberendezésekkel BÁRHONNAN KOMMUNIKÁLHAT telefonján keresztül, így amikor hazaér, a kívánt hőmérséklet várja otthonában.
AUTOMATIKUSAN NYÍLÓ ELŐLAP
A 3D INVERTERES TELJESÍTMÉNYSZABÁLYOZÁS olyan hatékonyságot tesz lehetővé, melynek köszönhetően akár évi 40-50%-os energiamegtakarítást is elérhet a hagyományos berendezésekhez képest. Nemcsak a készülék kompresszora, hanem a kültéri és beltéri egységek ventilátormotorja is inverteres szabályozású, így jóval csendesebb a működése.
A PLAZMASZŰRŐ egy aktív elektrosztatikus szűrő, mely először polarizálja a szennyeződést, majd elektronikusan leválasztja. Így hatékonyan távolítja el a levegőből a parányi porrészecskéket, a cigarettafüstöt, kellemetlen szagokat, baktériumokat és polleneket is.
Növelt hatékonyságú PORSZŰRŐ
AUTOMATIKUS ÉJSZAKAI KOMFORT üzemmód: elsötétülő kijelző és csökkentett zajszint, a csendes, pihentető alvásért.
A HIDEG KATALITIKUS SZAGTALANÍTÓ FINOMSZŰRŐ egy speciális bevonattal ellátott szűrő, mely nagy hatékonysággal távolítja el a levegőből a kellemetlen szagokat és az egészségre veszélyes gázokat (formaldehideket, szerves oldószereket, stb).
MELEGINDÍTÁS: fűtési üzemmódban a beltéri ventilátor csak a hőcserélő felmelegedése után indul el, így nem fúj hideget Önre.
NÉGYIRÁNYÚ AUTOMATIKUS LÉGTERELÉS (le/fel és jobbra/balra) az egyenletes légeloszlásért. egyenletes légeloszlásért.
„FOLLOW ME” FUNKCIÓ, vagyis, kihelyezett hőérzékelés: a távirányító megfelelő gombjának megnyomása után, a szobahőmérséklet érzékelését a távirányítóban elhelyezett hőérzékelő fogja végezni. Amennyiben a távirányítót a szoba egy megfelelő, jellemző pontján helyezi el, vagyis ott, ahol a legtöbbet tartózkodik, akkor a berendezés tökéletesen tud igazodni az Ön igényeihez és pontosan tudja tartani a kívánt hőmérsékletet.
TEMPERÁLÁSI FUNKCIÓ a fagyvédelem elkerülésére: megfelelő beállítást követően, a készülék automatikusan bekapcsol, ha a levegő hőfoka 8°C alá csökken, így biztosítja a fagyvédelmet. Ez a funkció különösen nyaralóknál, vagy ritkán használt lakásoknál hasznos.
ÖNTISZTÍTÓ FUNKCIÓ: megakadályozza a belső hőcserélő felület penészedését, gombásodását és a baktériumok megtelepedését a készülékben. Hűtés és párátlanítás után a távirányító gombjának megnyomásával választható ez a funkció.
ALACSONY ZAJSZINTŰ ÜZEMMÓD
IDŐZÍTÉS
ÉJSZAKAI ÜZEMMÓD
PÁRÁTLANÍTÓ ÜZEMMÓD
TURBO ÜZEMMÓD
AUTOMATIKUS TÉLI-NYÁRI ÁTVÁLTÁS
AUTOMATIKUS ÚJRAINDULÁS áramkimaradás után

Adatlap

Teljesítmény3,5 kW
Tömeg9.9/29.1 kg
Fűtőteljesítmény3.8 (1.05~4.875) kW
Hűtőteljesítmény3.5 (1.33~4.465) kW
Beltéri méretek897 x 312 x 182 mm
Kültéri méretek800 x 554 x 333 mm
Energiahatékonyság (hűtés/fűtés)A++/A+
Zajszint - beltéri egység49 dB
Zajszint - kültéri egység60 dB
HűtőközegR 410A
WifiVálasztható

Letöltés

Videók

Videók

Hővisszanyerős szellőztető rendszerre kérj ajánlatot most!

Miben segít a Hővisszanyerős szellőztető rendszer? A mai korszerű energetikai szempontoknak megfelelő épületek legfőbb jellemzője – a kitűnő szigetelésen túl – hogy légterük egységes és tömör. Azonban a zárt légtérben is biztosítani kell a megfelelő minőségű friss levegőt. A hővisszanyerős szellőztető berendezések nem csak a friss levegő szállításában segítenek, hanem mindezt hő veszteségminimalizálás mellet teszik. A hővisszanyerős szellőztető rendszerek a ventillátoros szellőztetés leg energiahatékonyabb megoldását kínálják.

Ajánlatot kérek!

Elfogadom

Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Részletek...