Akció! Fujitsu Design Sorozat ASYG09LTCA/AOYG09LTC 2,5kW Split klíma Kinyit

Fujitsu Slim Design Sorozat ASYG09LTCA/AOYG09LTC 2,5kW Split klíma

Fujitsu Fujitsu

ASYG09LTCA

Új

A Design sorozat a Fujitsu-klíma csúcsmodellje, az alábbi jellemzőkkel:

 • letisztult forma - stílusos megjelenés
 • energiahatékony működés
 • kényelmi funkciók egy gombnyomással
 • többszörös védelem a baktériumok ellen -egészséges, tiszta levegő

Díjnyertes keskeny dizájn: tökéletesen illeszkedik otthona stílusához

Több információ

Elérhetőség: 2-3 munkanap

0 db

Ingyenes szállítás

426 328 Ft‎

ÁFA-val

473 697 Ft‎ ÁFA-val

-47 369 Ft‎

426 328 Ft‎ / db

10 év garancia

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink:
gls posta
Szállítási idő:

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Vásárolj még 25 000 Ft‎ értékben az ingyenes szállításhoz!

Több információ

JELLEMZŐK
 • Infra távirányító 
 • Vezetékes távirányító - Opció
 • 10°C minimum hőmérséklettartás 
 • Penészálló bevonatú porszűrő 
 • Negatív-ion szagtalanító szűrő
 • Polyphenol Apple-catechin légtisztító szűrő
 • Szűrőtisztítási igény kijelzése
 • Szupercsendes ventilátorfokozat (Beltéri egységnél) 
 • Alacsony zajszintű üzemmód (Kültéri egységnél) 
 • Időzítés 
 • Gazdaságos üzemmód (ECONOMY) 
 • Éjszakai üzemmód (SLEEP) 
 • Párátlanító üzemmód 
 • TURBO üzemmód (POWERFUL) 
 • Automatikusan nyíló előlap 
 • Automatikus légterelés le-fel (Swing ) 
 • Automatikus átváltás (hűtés-fűtés között) 
 • Automatikus újraindulás áramkimaradás után 
 • Melegindítás 
 • "ALL DC" (DC inverteres kompresszor és ventilátormotor)

ÜZEMELTETÉSI HATÁROK

Külső hőm. Hűtés (°C)-10 ~ 43
Külső hőm. Fűtés (°C)-15 ~ 24
Belső hőm. Hűtés (°C)18 - 32
Belső hőm. Fűtés (°C)0 - 30

Powerful heating* – a különleges, fűtésre optimalizált funkcióval Önnek a leghidegebb téli napokon sincs mitől tartania. A berendezéssel akár -20°C külső hőmérséklet esetén is fűthet, -7°C-ig a teljesítmény nem csökken a névleges alá.
Powerful operation mode – Gyorsan kell felfűteni, vagy lehűteni egy helyiséget? Nem probléma! A kompresszor 20 percen át a maximális teljesítményén üzemel, ezáltal nagyon gyorsan képes komfortos hőmérsékletűre fűteni/hűteni a helyiség levegőjét.
10 °C HEAT – Hosszabb időre elutazik és szeretne gondoskodni lakása fagyvédelméről úgy, hogy ne költsön rá vagyonokat? Jó lenne, ha nem kellene téliesíteni a nyaralót, de nem szeretne óriási fűtésszámlát? A 10 °C HEAT funkció nem engedi, hogy a helyiség hőmérséklete 10°C alá süllyedjen, amíg Ön távol tartózkodik.

Kívül-belül csendes

A Fujitsu klímák halk működésüknek köszönhetően tökéletes megoldást jelentenek hálószobák klimatizálására is. A legtöbb modell beltéri egységének zajszintje 21 dBA, ami szinte észrevehetetlenül halk, a szél susogásánál hangosabb, a suttogásnál pedig halkabb.

Human sensor* – az energiapazarlás ellen. A human sensor észreveszi ha nem tartózkodnak a helyiségben, és lecsökkenti a készülék teljesítményét. Ha visszatérnek a helyiségbe a human sensor ismét visszaáll az eredetileg beállított üzemmódra.
Ideális hőmérséklet előre programozva – A készülékeken háromféle programozási lehetőség biztosított. Heti beállítás: napi 4 ki-bekapcsolási lehetőség, hetente 28 különböző időpont. A napi programozás és az éjszakai üzemmód is beállítható az infra-távirányítón egyetlen gombnyomással. Így hazaérve már a tökéletes hőmérséklet fogadja.

Minden körülmények között – A széles működési tartomány biztosítja, hogy klímája mindig készen álljon, komfortos körülményeket teremtsen otthonában.

Működési tartomány ábra

Az ún. apple catechin szűrővel ellátott berendezések több lépésben biztosítják, hogy az otthonában egészséges, friss legyen a levegő.

 1. A szűrő először elektrosztatikus úton kiszűri az apró porszemcséket, a gombaspórákat és minden káros mikroorganizmust.
 2. Második lépésben az erősen antioxidáns hatású catechin vegyület elpusztítja a kórokozókat.
 3. A hosszú élettartamú szagtalanító ionszűrő semlegesíti a baktériumokat és felfrissíti a levegőt.

A berendezés így biztosítja Önnek a tiszta, baktériummentes, egészséges levegőt, akkor is, ha nincs lehetősége szellőztetni. Különösen hasznos allergiával küzdők, illetve kisgyermekes családok számára, ahol a tiszta levegő alapkövetelmény.

* Csak LT modellek esetén.

Zajszint ábra

A szomszédját sem fogja zavarni – A Fujitsu klímaberendezéseket „low noise” módba kapcsolva 3 dB-lel csökkenthető a kültéri egység zajszintje.

Adatlap

SCOP4.6
Tömeg9.5/33 kg
Fűtőteljesítmény3.2 (0.9-5.4) kW
SEER8.5
Hűtőteljesítmény2.5 (0.9-3.5) kW
Beltéri méretek870 x 282 x 185 mm
Kültéri méretek790 x 540 x 290 mm
Energiahatékonyság (hűtés/fűtés)A+++/A++
Zajszint - beltéri egység59 dB
COP4.85
Zajszint - kültéri egység63 dB
EER4.95
HűtőközegR410A
WifiNincs

Letöltés

Hővisszanyerős szellőztető rendszerre kérj ajánlatot most!

Miben segít a Hővisszanyerős szellőztető rendszer? A mai korszerű energetikai szempontoknak megfelelő épületek legfőbb jellemzője – a kitűnő szigetelésen túl – hogy légterük egységes és tömör. Azonban a zárt légtérben is biztosítani kell a megfelelő minőségű friss levegőt. A hővisszanyerős szellőztető berendezések nem csak a friss levegő szállításában segítenek, hanem mindezt hő veszteségminimalizálás mellet teszik. A hővisszanyerős szellőztető rendszerek a ventillátoros szellőztetés leg energiahatékonyabb megoldását kínálják.

Ajánlatot kérek!

Elfogadom

Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Részletek...