Barion Pixel
Fujitsu Design Sorozat ASYG09KGTA/AOYG09KGCA 2,5kW Split klíma
Fujitsu Design Sorozat ASYG09KGTA/AOYG09KGCA 2,5kW Split klíma
Fujitsu Design Sorozat ASYG09KGTA/AOYG09KGCA 2,5kW Split klíma
Fujitsu Design Sorozat ASYG09KGTA/AOYG09KGCA 2,5kW Split klíma
Fujitsu Design Sorozat ASYG09KGTA/AOYG09KGCA 2,5kW Split klíma
Fujitsu Design Sorozat ASYG09KGTA/AOYG09KGCA 2,5kW Split klíma

Fujitsu Design Sorozat ASYG09KGTB/AOYG09KGCA 2,5kW Split klíma

ASYG09KGTB
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

492 800 Ft
Bruttó ár

Teljesítmény 2,5 kW
Garancia 120 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Amennyiben szeretne igényelni klíma telepítést, szerelést szívesen segítünk: +36-20-960-8840 vagy e-mail: info@szellozoshop.hu (Budapesten és környékén)

Fujitsu Design ASYG09KGTB / AOYG09KGCA oldalfali inverteres klíma

  • 2,5 kW hűtési teljesítmény,
  • 2,8 kW fűtési teljesítmény,
  • 5,1 SCOP,
  • 8,5 SEER,
  • Slim design (mindössze 215 mm mélység),
  • Human Senzor,
  • Silent modell (19 dB(A) zajszint),
  • hűtőközeg: R32

Hűtési teljesítmény 2.5 kW
Fűtési teljesítmény 2.8 kW
SEER 8.5
SCOP 5.1
Zajszint (kültéri) 19 db(A)
Energiaosztály A+++
Garancia 10 év
Fűtőteljesítmény
2,8 kW
Hűtőteljesítmény
2,5 kW
Energiahatékonyság
A+++
Teljesítmény
2,5 kW
Szín
Fehér
Zajszint - beltéri egység
19 dbA
Zajszint - kültéri egység
66 dbA
Hűtőközeg
R32
Wifi
Választható
Garancia
120 hónap

A Fujitsu hűtő-fűtő klímák tökéletes választásaként jelentkeznek, hogy az év minden szakaszában kellemes hőmérsékletet biztosítsanak otthonodban vagy munkahelyeden. Ez a kiváló minőségű rendszer innovatív technológiájával és sokoldalú funkcióival kiemelkedik a piacon, és garantálja a komfortot és energiahatékonyságot.

Az intelligens inverter technológia lehetővé teszi a precíz hőmérsékletszabályozást és a hatékony energiagazdálkodást. A klíma automatikusan alkalmazkodik a külső körülményekhez, optimalizálva a hűtés és a fűtés folyamatát, ezáltal csökkentve az üzemeltetési költségeket, és hozzájárulva a fenntartható életmódhoz.

A Fujitsu hűtő-fűtő klímák intuitív vezérlőfelülete lehetővé teszi a könnyű kezelést és az egyedi beállításokat. A kijelzőn könnyedén finomhangolhatod a kívánt hőmérsékletet, a ventilátor sebességét és más funkciókat. Néhány model a Wi-Fi kapcsolódás lehetőségével is rendelkezik, így irányíthatod a klímát a telefonodról vagy a táblagépedről.

Ezek a klímák csendes működést biztosítanak, amely növeli a komfortérzetet otthonodban vagy irodádban. Az elnyűhetetlen ventilátor és zajszűrő technológia minimalizálja a zajt és a rezgéseket, így zavartalanul élvezheted a kívánt hőmérsékletet anélkül, hogy zavaró hangot hallanál.

A Fujitsu hűtő-fűtő klímák modern és elegáns megjelenéssel rendelkeznek, amelyek tökéletesen illeszkednek bármilyen belső térbe. Kompakt kialakításuknak köszönhetően diszkréten elhelyezhetők, és optimálisan kihasználják a rendelkezésre álló helyet. Emellett a klímák könnyen karbantarthatók és tisztíthatók, tovább növelve a felhasználóbarát tulajdonságokat.

A Fujitsu hűtő-fűtő klímák a minőségi alkatrészek és strapabíró anyagok felhasználásával kerülnek gyártásra, ami biztosítja a hosszú élettartamot és a megbízható teljesítményt. A gondos tervezés és a figyelem a részletekre garantálja, hogy ezek a klímaberendezések hosszú távon magas színvonalon működjenek, így nyugodtan választhatod a Fujitsu hűtő-fűtő klímákat, tudva, hogy megbízható és tartós megoldást kapsz.

Tegyél az év minden időszakában kényelmes klímaérzetért a Fujitsu hűtő-fűtő klímával, és élvezd a hűség és a melegség kombinációját otthonodban vagy irodádban!

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.