Barion Pixel
Fujitsu Nocria X Sorozat ASYG09KXCA/AOYG09KXCA 2,5kW Split klíma

Fujitsu Nocria X Sorozat ASYG09KXCA/AOYG09KXCA 2,5kW Split klíma

ASYG09KXCA
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

1 026 800 Ft
Bruttó ár

Teljesítmény 2,5 kW
Garancia 120 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Amennyiben szeretne igényelni klíma telepítést, szerelést szívesen segítünk: +36-20-960-8840 vagy e-mail: info@szellozoshop.hu (Budapesten és környékén)

 • Energiatakarékos INVERTER vezérlés
 • Légfrissítő ionizátor
 • Automatikusan nyíló előlap
 • Automatikus légterelés le-fel (Swing)
 • Automatikus légsebesség beállítás
 • Automatikus újraindítás áramkimaradás után
 • Automatikus hűtés/fűtés átváltás
 • 10°C temperálási funkció
 • Heti programozás
 • Szűrőtisztítási igény kijelzése
 • Infratávirányító
 • Hosszú élettartamú szagtalanító ionszűrő
 • Párátlanító üzemmód
 • Penészálló bevonatú porszűrő
 • Melegindítás
 • TURBO üzemmód (POWERFUL)
 • Szupercsendes ventilátorfokozat (Beltéri egységnél)
 • Gazdaságos üzemmód (ECONOMY)
 • Éjszakai üzemmód (SLEEP)
 • Alacsony zajszintű üzemmód (Kültéri egységnél)
Elektronikus szűrő igen
Hűtőteljesítmény (kW) 2,5
Fűtőteljesítmény (kW) 3,6
Szűrőfilter igen
Ajánlott szobaméret 16 - 30
Energiaosztály hűtés A+++
Energiaosztály fűtés A+++
Működés módja Inverter
Hűtési teljesítmény tartomány -10°C - +43°C
Fűtési teljesítmény tartomány -20°C - +24°C
Szín Fehér
Méretek (mm) Beltéri: 786 x 293 x 378 Kültéri: 820 x 704 x 315
Hűtőközeg R32
Zajszint beltéri (dB(A)) 21
Zajszint kültéri (dB(A)) 40
Beltéri egységek száma 1
Hűtési kW sáv 2,5 kW (2,3-2,99 kW)
Fűtési kW sáv 3,2 kW (2,8-3,49 kW)
SEER 8,5
SCOP 5,1
Kialakítás oldalfali
Wi-Fi gyárilag beépítve
Fűtésre ajánlott igen
Tömeg 40 kg/db
Fűtőteljesítmény
3,6 kW
Hűtőteljesítmény
2,5 kW
Energiahatékonyság
A++/A+++
Teljesítmény
2,5 kW
Szín
Fehér
Zajszint - beltéri egység
46 dbA
Zajszint - kültéri egység
62 dbA
Hűtőközeg
R32
Wifi
Beépített
Fűtésre optimalizált klíma
Igen
Garancia
120 hónap
Kérhető H tarifa
nem

A Fujitsu hűtő-fűtő klímák tökéletes választásaként jelentkeznek, hogy az év minden szakaszában kellemes hőmérsékletet biztosítsanak otthonodban vagy munkahelyeden. Ez a kiváló minőségű rendszer innovatív technológiájával és sokoldalú funkcióival kiemelkedik a piacon, és garantálja a komfortot és energiahatékonyságot.

Az intelligens inverter technológia lehetővé teszi a precíz hőmérsékletszabályozást és a hatékony energiagazdálkodást. A klíma automatikusan alkalmazkodik a külső körülményekhez, optimalizálva a hűtés és a fűtés folyamatát, ezáltal csökkentve az üzemeltetési költségeket, és hozzájárulva a fenntartható életmódhoz.

A Fujitsu hűtő-fűtő klímák intuitív vezérlőfelülete lehetővé teszi a könnyű kezelést és az egyedi beállításokat. A kijelzőn könnyedén finomhangolhatod a kívánt hőmérsékletet, a ventilátor sebességét és más funkciókat. Néhány model a Wi-Fi kapcsolódás lehetőségével is rendelkezik, így irányíthatod a klímát a telefonodról vagy a táblagépedről.

Ezek a klímák csendes működést biztosítanak, amely növeli a komfortérzetet otthonodban vagy irodádban. Az elnyűhetetlen ventilátor és zajszűrő technológia minimalizálja a zajt és a rezgéseket, így zavartalanul élvezheted a kívánt hőmérsékletet anélkül, hogy zavaró hangot hallanál.

A Fujitsu hűtő-fűtő klímák modern és elegáns megjelenéssel rendelkeznek, amelyek tökéletesen illeszkednek bármilyen belső térbe. Kompakt kialakításuknak köszönhetően diszkréten elhelyezhetők, és optimálisan kihasználják a rendelkezésre álló helyet. Emellett a klímák könnyen karbantarthatók és tisztíthatók, tovább növelve a felhasználóbarát tulajdonságokat.

A Fujitsu hűtő-fűtő klímák a minőségi alkatrészek és strapabíró anyagok felhasználásával kerülnek gyártásra, ami biztosítja a hosszú élettartamot és a megbízható teljesítményt. A gondos tervezés és a figyelem a részletekre garantálja, hogy ezek a klímaberendezések hosszú távon magas színvonalon működjenek, így nyugodtan választhatod a Fujitsu hűtő-fűtő klímákat, tudva, hogy megbízható és tartós megoldást kapsz.

Tegyél az év minden időszakában kényelmes klímaérzetért a Fujitsu hűtő-fűtő klímával, és élvezd a hűség és a melegség kombinációját otthonodban vagy irodádban!

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.