LG ARTCOOL STYLIST G09WL 2,5kW inverteres splitklíma Kinyit

LG ARTCOOL STYLIST G09WL 2,5kW inverteres splitklíma

LG

ARTCOOLSTYLISTG09WL

Új

2-3 munkanap

Ingyenes szállítás

473 710 Ft‎

ÁFA-val

473 710 Ft‎ / db

3 év garancia

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink:
gls posta
Szállítási idő:

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Vásárolj még 25 000 Ft‎ értékben az ingyenes szállításhoz!

Több információ

ARTCOOL Stylist Smart Inverter

  Az Artcool Stylist egyszerű, mégis elegáns kialakítása minden beltérbe beolvad, legyen az modern vagy klasszikus.

Jet Cool (gyors hűtés)

  Az LG légkondicionálói optimalizált, gyors légáramot biztosítanak, mely gyorsabban hűti le a szobákat és minden irányban egyenletesen szállít hűs levegőt. A kifújt levegő hőmérsékletét 18°C-ra csökkenti 30 percre mindössze egy kattintással.  

Háromirányú légterelés

  A háromirányú légterelés gyorsan és hatékonyan osztja el a hideg levegőt a szobában.

Gyors fűtés

  Az LG lakossági légkondicionálói fűtési igényeit is kielégítik, alacsonyabb energiafogyasztás mellett. Nagyobb teret fűtenek be, rövidebb idő alatt, így meleg és kényelmes környezetet biztosítanak az élethez.

Kettős védelmet nyújtó szűrő

  A kettős védelmet nyújtó szűrő magához vonzza és összegyűjti a mikroport és a baktériumokat Mi is az kettős védelmet nyújtó szűrő? A kettős védőszűrőn megtapadnak a 10 μm-nél nagyobb porrészecskék így ez a finom részecskék és baktériumok elleni védelem “frontvonalát” képezi.  

Automatikus tisztítás

  A klímaberendezés belső terének tisztántartása a hőcserélő szárításával, majd a belsőtér ismételt fertőtlenítésével történik. A normál légárammal tisztítja a szűrőt .  Az átfogó, automatikus tisztítófunkció biztosítja a baktériumok és penész letelepedésének megelőzését a hőcserélőn.  Alacsony zajszint   Az LG légkondicionálói 19 dB zajszinttel működnek, mi több lágyan simogató légáramot biztosítanak egy gombnyomásra.

Csendes üzemmód 3 dB   A csendes üzemmód csendesebb, nyugodtabb légkört teremt a használó számára, azáltal hogy a zajszint csúcsértékeit csökkenti akár 3 dB-re a pihenés időszakaiban.

Gyors és egyszerű telepítés

  Az LG légkondicionálóit az könnyű és hatékony beépítésre alakítottuk ki, így rövidebb idő alatt több egység szerelhető fel.  

Wi-Fi előkészítés

  Szabályozza légkondicionálóit okos internetes készülékek, pl. Android vagy iOS-alapú okostelefon használatával. Ez a fejlett technológia a legnagyobb kényelmet biztosítja.  

LED megvilágítás csendes üzemmód antibakteriális légszűrő Jet Cool 3D légáram innovatív távszabályzó egyszerű telepítés R410A hűtőközeg

Adatlap

Teljesítmény2,5 kW
WifiBeépített

Hővisszanyerős szellőztető rendszerre kérj ajánlatot most!

Miben segít a Hővisszanyerős szellőztető rendszer? A mai korszerű energetikai szempontoknak megfelelő épületek legfőbb jellemzője – a kitűnő szigetelésen túl – hogy légterük egységes és tömör. Azonban a zárt légtérben is biztosítani kell a megfelelő minőségű friss levegőt. A hővisszanyerős szellőztető berendezések nem csak a friss levegő szállításában segítenek, hanem mindezt hő veszteségminimalizálás mellet teszik. A hővisszanyerős szellőztető rendszerek a ventillátoros szellőztetés leg energiahatékonyabb megoldását kínálják.

Ajánlatot kérek!

Elfogadom

Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Részletek...