Barion Pixel
Gree GWH09ACC-K6DNA1A Comfort X 2,6 kW inverteres oldalfali split klíma
Gree GWH09ACC-K6DNA1A Comfort X 2,6 kW inverteres oldalfali split klíma
Gree GWH09ACC-K6DNA1A Comfort X 2,6 kW inverteres oldalfali split klíma
Gree GWH09ACC-K6DNA1A Comfort X 2,6 kW inverteres oldalfali split klíma
Gree GWH09ACC-K6DNA1A Comfort X 2,6 kW inverteres oldalfali split klíma
Gree GWH09ACC-K6DNA1A Comfort X 2,6 kW inverteres oldalfali split klíma
Gree GWH09ACC-K6DNA1A Comfort X 2,6 kW inverteres oldalfali split klíma
Gree GWH09ACC-K6DNA1A Comfort X 2,6 kW inverteres oldalfali split klíma

Gree GWH09ACC-K6DNA1F Comfort X 2,6 kW inverteres oldalfali split klíma

GWH09ACC-K6DNA1F
Elérhetőség: 2-3 munkanap
Raktáron:
Raktáron azonnal elérhető X db.

x munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

283 464 Ft
Bruttó ár

Teljesítmény 2,6 kW
Garancia 120 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

GREE COMFORT X

 • IDŐZÍTÉS
 • KARTERFŰTÉS
 • WI-FI VEZÉRLÉS
 • CSEPPTÁLCAFŰTÉS
 • COLD PLASMA SZŰRŐ
 • LCD KIJELZŐ
 • TURBO FUNKCIÓ
 • 8°C-OS TEMPERÁLÁS
 • HŰTÉS -15°C KÜLSŐ HŐMÉRSÉKLETIG
 • FŰTÉS -20°C KÜLSŐ HŐMÉRSÉKLETIG
 • VENTILÁTOR FORDULAT SZABÁLYOZÁS
 • ÓRA BEÁLLÍTÁS/KIJELZÉS
 • LÉGÁRAM IRÁNYÁNAK BEÁLLÍTÁSA
 • TÁVIRÁNYÍTÓBA INTEGRÁLT HŐMÉRŐ (I FEEL)
 • KÖNNYEN KEZELHETŐ

HŰTÉS

2,6 – 3,5 – 5,3 – 7 kW névleges hűtőteljesítményű modellek kaphatóak, így garantáltan megtalálja az Ön helyiségébe megfelelő készüléket. Az inverteres technológiának köszönhetően a készülék visszaszabályozza a teljesítményét, ha a helyiség lehűlt, így az energiafogyasztás minimális lesz. A++ energiaosztályba sorolt termék.

FŰTÉS

Jó választás lehet annak, aki nem csak hűtésre használná a berendezést, hanem fűteni is szeretne, hiszen -20°C-ig képes fűteni vele. A kültéri egység téliesített, karterfűtéssel és csepptálca fűtéssel rendelkezik. A Gree I Feel funkciójának köszönhetően a Comfort X készülékhez nem kell vezetékes távirányító, hiszen a termosztát a vezeték nélküli távirányítóba van építve.

H-tarifás mérőórára köthető, így október 15. és április 15. között akár féláron vételezheti az elektromos áramot klímájához.

WI-FI

A Wi-Fi vezérlésnek köszönhetően a készüléket távolról is szabályozhatjuk, ki/be kapcsolhatjuk, az időzítőjét programozhatjuk stb.. Jó választás lehet nyaralóba, weekend-házba, ahol más fűtés nincs, de szeretnénk elkerülni a fagykárt: a 8°C temperálás funkció bekapcsolásakor csak akkor kezd el fűteni a készülék, ha a hőmérséklet 8°C alá csökken.

KÖRNYEZETTUDATOSSÁG

A klímákban korábban használt R410a hűtőközeget lassan felváltja az R32-es jelölésű, amelynek az ODP értéke, vagyis az ózon károsító hatása 0. A GWP (globális felmelegedési potenciál) értéke 675, amely elsőre talán magasnak tűnhet, de még így is sokkal alacsonyabb a régebbi, R410a hűtőközeg GWP értékénél, mely 2088. A Gree Comfort X készülékek új, környezetbarát R32 hűtőközeggel üzemelnek.

Fűtőteljesítmény
3 kW
Hűtőteljesítmény
2,7 kW
Energiahatékonyság
A++/A+
Beltéri méret
889 x 294 x 212 mm
Kültéri méret
776 x 540 x 320 mm
Teljesítmény
2,6 kW
Szín
Fehér
Zajszint - beltéri egység
38 dbA
Zajszint - kültéri egység
51 dbA
Hűtőközeg
R32
Fűtésre optimalizált klíma
Igen
Garancia
120 hónap
Kérhető H tarifa
igen

Gree

A kínai háztartási gépeket gyártó cég, a Gree klímáit jó szívvel ajánljuk minden vásárlónk figyelmébe, mivel rendkívül megbízható és modern kialakítású berendezésekről van szó, amelyek innovatív műszaki megoldásokkal készülnek.

Ha kifejezetten fűtésre optimalizált légkondit keresel, akkor a Gree Amber és a Gree Comfort X jelenti számodra a megfelelő választást, mivel a bennük lévő kartell és a csepptálca fűtésnek köszönhetően akár mínusz 20 Celsius-fokig is lehet velük fűteni. Ezekből az előbbi a lényeges, mivel ez melegíti elő a kültéri egység kompresszorában az olajat addig, ameddig a klíma nem megy.


A lakossági klímákat tekintve a Gree talán az egyik legkedveltebb márka Magyarországon. Általában az erős középkategóriába szokták sorolni, de rendelkezik igazán magas minőségű légkondicionáló berendezésekkel is.

Mit érdemes tudni a Gree márkáról?

A Gree egy kínai háztartási gépeket gyártó cég, amelyet a Guangdong tartományban található Zhuhaiban alapítottak 1991-ben. Manapság pedig a vállalat már kilenc egyéb gyárral is rendelkezik Kínában, illetve képviselteti magát Brazíliában és Pakisztánban is, ahol számos kiváló minőségű piacvezető terméket állít elő, amelyekkel a világ 200 országának piacán van jelen.

Számokkal is illusztráljuk: 2009-ben elnyerte a világ legnagyobb lakossági klímagyártója címet, ekkoriban közel 27.000.000 klímaberendezést tudott legyártani évente. Azóta ez a gyártókapacitás közel megháromszorozódott, jelenleg évi 60.000.000 klímaberendezés kerül ki egy évben a gyártósorokról.

Gree klímák

A webáruházunk márka kínálatában is kapható Gree klímák a világpiacon egy meghatározó minőséget képviselnek, amelyhez nagymértékben hozzájárult az, hogy az óriásvállalat a japán Daikin klímagyártó céggel kötött kooperációs megállapodást. A Daikin technológiák átvételével ugyanis a berendezések minősége ugrásszerűen javult.

Olyannyira megbízhatóak egyébként ezek a légkondik, hogy amióta Gree termékekkel foglalkozunk, rendkívül ritkán fordult elő meghibásodás. A több ezer beüzemelt készülék közül mindössze egy-egy apró üzemzavarral találkoztunk, és azok sem komoly műszaki problémák voltak, hanem könnyen és gyorsan orvosolható gondok, jellemzően a garanciaidőn belül.

Az pedig már csak hab a tortán, hogy a Gree klímák kiváló ár-érték aránnyal is rendelkeznek, és nagyon sok hasznos funkcióval is el lettek látva, mint amilyen például az áramszünet esetén az automatikus újraindulás, az éjszakai üzemmód, a Wifi vezérlés, a többszörös szűrőrendszer, a gyerekzár, a LED kijelző, illetve a baktériumokat, a vírusokat, a penészgombákat és a kellemetlen szagokat megszüntető Cold plazma légszűrő technológia.

De nem feledkezhetünk meg az ifeel funkcióról sem, amely a távkapcsolóban lévő hőmérő segítségével szélesebb és rugalmasabb szabályozást tesz lehetővé a hőmérséklet több ponton történő mérhetőségével.

Téliesített modellek

A Gree Amber és a Gree Comfort X kifejezetten fűtésre optimalizált modellek, amelyekkel -20 Celsius- fokig bezárólag könnyedén tudunk fűteni, méghozzá a tálca és karterfűtésnek köszönhetően, amelyből az utóbbi a lényeges. 

A karterfűtés feladata ugyanis, hogy előmelegítse a kültéri egység kompresszorában az olajat, amelynek köszönhetően megakadályozható a kompresszor váratlan és hirtelen tönkremenetelét okozó „olajütés”. Így ezeknek a klímáknak a téli üzemeltetése sokkal biztonságosabb lesz.

Bár igyekeztünk minden szükséges információt leírni, de ha netán kihagytunk volna valamit, vagy valamilyen kérdésed merült fel, akkor írj nekünk nyugodtan!

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.

Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Részletek...