CONCEPT Plus 09K A++ R32 2,6kW inverteres split klíma

CONCEPT Plus 09K A++ R32 2,6kW inverteres split klíma

CON_KLI-PLUS09K
Elérhetőség: 2-3 munkanap
Raktáron:
Raktáron azonnal elérhető X db.

x munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.
218 340 Ft
Bruttó ár

Teljesítmény 2,6 kW
Garancia 12 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

A Concept Pro és -Plus légkondicionálók beépített Wi-Fi csatlakozással rendelkező korszerű berendezések, amelyek tökéletesen megfelelnek a kor elvárásainak. Nem csupán a meleg nyári napokra tökéletes választás, hanem a fűtési időszakban is használhatóak -15°C külső hőmérsékletig. A levegő tisztaságát biztosítják a különféle szűrőberendezések, úgymint a nagy sűrűségű- és a Cold Catalyst szűrő, továbbá a Golden fin szűrő megakadályozza a különböző baktériumok és gombák megtelepedését klíma hőcserélő felületén.

A felhasználó komfortérzetét emeli a beltéri egység négyirányú pásztázási lehetősége, azaz a lamellák nem csupán függőleges irányban képesek terelni a levegőt, hanem vízszintes irányban is, melyet a lamella memória funkcióval képes eltárolni.

Az energiafogyasztás minimalizálása érdekében a készüléken beállítható az ECO üzemmód, valamint a beltéri egység 12-, a kültéri egység pedig 5 fokozattal rendelkezik.

A Plus kiemelt tulajdonságai közé tartozik:

• Azonnali hűtés/fűtés funkció (30 s)

• Turbó üzemmód

• Csepptálca fűtés

• Karter fűtés

Télen nyáron tökéletes választás. A korszerű technológiával ellátott kültéri egység a kemény hidegben is megbízható partnerként működik. A csepptálca fűtés ellenáll a drasztikus jegesedésnek és a karter fűtés megnyújtja a téli hideg időben a működési tartományt.

A beltéri egység lamellái a függőleges és a vízszintes irányú pásztázásra is képesek, hogy a helyiség minél előbb elérje a kívánt komfortérzetet.

Zajszint
Kültéri: 61 dB Beltéri: 55 dB
Energiahatékonyság
A++/A+
Teljesítmény
2,6 kW
Szín
Fehér
Zajszint - beltéri egység
55 dbA
Zajszint - kültéri egység
60 dbA
Hűtőközeg
R32
R32
Wifi
Beépített
Fűtésre optimalizált klíma
Igen
Garancia
12 hónap
Kérhető H tarifa
igen
A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.

Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Részletek...