Barion Pixel
Remeha DIVA oldalfali mono szett 5 kW

Remeha DIVA oldalfali mono szett 5 kW

7751184/7771576
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

568 960 Ft
Bruttó ár

Teljesítmény 5 kW
Garancia 36 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

A Remeha mindig arra törekszik, hogy optimális körülményeket teremtsen ügyfelei számára. Éppen ezért a fűtési és használati melegvíz-megoldások mellett ma már megbízható és kiváló minőségű légkondicionáló rendszereket is kínálunk, amelyek jobb levegőminőséget tesznek lehetővé egész évben.

Ezáltal még inkább képesek vagyunk az Ön számára folyamatos komfortot, magas energiahatékonyságot, valamint megbízható és könnyen kezelhető rendszereket biztosítani.

Legfontosabb előnyök:

 • Hűtésre és fűtésre is alkalmasak
 • Stílusos, helytakarékos kialakítás, alkalmazható minden belső térben
 • Optimális levegőeloszlás és cirkuláció a helyiségben
 • Szagoktól, baktériumoktól és penészspóráktól mentes frisslevegő az előlapra szerelt plazmaionizátor és a beépített PM2,5-ös szűrő által
 • Minimális zajterhelés / zajszint
 • Maximális komfort A++ hűtési és A+ fűtési energiahatékonyság mellett
 • Egyszerű telepítés
 • Minőségi szervizszolgáltatás, 3év jótállás
 • Megbízható gyártói tapasztalat a hűtés, fűtés és használati melegvíz készítés területén
 • Beltéri egységek oldalfali, padló / mennyezet alatti, kazettás álmennyezeti és légcsatornázható kivitelben
 • Környezet kímélő R32 hűtőközeg

Energiatakarékos hűtés és fűtés

Az inverter technológiának köszönhetően ez egy kiváló energiatakarékos rendszer, alacsony energiafogyasztással, optimális komforttal, maximális hatékonyság mellett. A Remeha Diva légkondicionáló család energiatakarékos klímaberendezések teljes választékát kínálja, amelyek egész évben garantálják a megfelelő hűtést és fűtést.

A beltéri egységek lehetnek oldalfalra, padlóra, illetve mennyezet alá szerelhető, kazettás álmennyezetbe süllyeszthető, illetve légcsatornázható kivitelűek. Minden modell mono- és multi-split változatban is elérhető, kivéve a légcsatornás berendezést, ami csak mono-split kivitelben kapható. Így minden igényre megfelelő megoldást tudunk kínálni.

Fokozott levegőminőség az ionizáció révén

A Remeha Diva oldalfali modellek tisztább, egészségesebb levegőminőséget teremtenek a helyiségben a beépített ionizátor révén, amely megtisztítja a levegőt a káros baktériumoktól és allergénektől.

Komfortos és csendes

A Remeha Diva légkondicionálók rendkívül csendesek. Az optimális légeloszlás és cirkuláció a helyiségben minimális zajterhelés mellett biztosítja a maximális otthoni komfortot.

Környezetbarát R32 hűtőközeg

Egy fokozottan környezet kímélő hűtőközeg, mely az optimalizált új kompresszorok használatával minden üzemállapotban kedvező működést tesz lehetővé. Az R32 környezetbarát, használata garantálja a maximális teljesítményt kevesebb hűtőközeg töltet és alacsonyabb CO2-kibocsátás mellett. A magas működési hatékonyságnak köszönhetően alacsonyabb energiafogyasztást is biztosít.

Egyszerű telepítés

Az olyan praktikus funkciók, mint a levehető alsó lemez és a műanyag rögzítő kapcsok biztosítják a hűtőcsövek gyors felszerelését és a burkolat szerszámok nélküli felnyitását. Ezenkívül a telepítés során megválasztható, hogy a kondenzvíz-elvezetőt bal vagy jobb oldalon csatlakoztatjuk a beltéri egységhez

Energiahatékonyság A++ hűtési üzemben

Valamennyi modell hűtésben A++, fűtésben A+ energiabesorolású, mely hatékonyságot és alacsony fogyasztást garantál. Az intelligens funkciók magas szintű komfortot biztosítanak a lakótérben és meghosszabbítják a rendszer élettartamát. A széles választék megadja a lehetőséget a legoptimálisabb hűtési vagy fűtési teljesítmény kiválasztásához bármely tartózkodási tér számára

Maximális komfort

Távvezérlő segítségével a klímaberendezés beállítható hűtésre, fűtésre, párátlanításra, illetve szűrés funkcióra. A légkondicionáló öt ventilátorfokozattal rendelkezik. Csendes üzemmódban a beltéri egység rendkívül halk. Turbo üzemmódban a légkondicionáló pedig gyorsan eléri a beállított hőmérsékletértéket. Ily módon a készülék mindig a kívánt igényeknek megfelelő komfortot tudja biztosítani.

Rendkívül csendes működés

A DC motoros ventilátoroknak, az inverteres vezérlésű kompresszornak és az ultra csendes beltéri működésnek köszönhetően a készülék zajszintje a minimálisra csökken. Csendes üzemmódban a 2,5 kW-os falra szerelt modell hangnyomásszintje csak 22 dB (A) 1 méter távolságban

Kombinált légszűrés

A környezeti levegőben sok apró porrészecske és baktérium jelenhet meg. Az oldalfali modellek beltéri egysége két speciális szűrővel van felszerelve. Egy PM2.5 szűrő, amely a részecskék 99,9% -át távolítja el a levegőből 2,5 μm-ig, úgynevezett plazma szűrővel kombinálva, amely ionizálja a levegőt. Az ionizációs folyamat többek között megtisztítja a levegőt a gombáktól és a baktériumoktól. A beltéri egység légszűrője könnyen eltávolítható és rendszeresen mosható, így garantált az átáramló levegő folyamatos és hatékony tisztítása.

Tiszta levegő

Az oldalfali modellek öntisztító iClean rendszere három lépésben automatikusan eltávolítja a szennyeződést és a port a beltéri egységből. Az iClean funkció időszakos aktiválásával megszűnik az esetleges baktérium- és penésznövekedés a hőcserélő lamellázaton. Az iClean ciklus alatt a kifúvó légterelő lamella bezáródik, végül ismét kinyílik, és a légkondicionáló újra üzemelhet a kívánt módban.

Megtakarítás

Az intelligens és kifinomult elektronika és DC vezérlés minimálisra csökkenti az energiafogyasztást. Az inverter technológia biztosítja, hogy a kompresszor és a ventilátorok indításainak és leállításainak száma a minimálisra csökkenjen a fokozatmentesen változtatható fordulatszám szabályozás miatt. Ez hosszabb élettartamot garantál az egyes részegységek (pl. motor, kompresszor) számára.

Vezérlés Wifi hálózaton keresztül (opció)

WiFi -n keresztül mobiltelefonon vagy táblagépen is lehetséges a készülék vezérlése, az Air Connect nevű alkalmazással (elérhető Apple és Android rendszeren 2021 végétől).

Szerviz- és felhasználóbarát

 • Óra / Időzítés
 • Több ventilátor fokozat
 • Automatikus újraindulás áramkimaradás után
 • Mosható szűrő
 • Nagy vetőtávolságú mennyezet alá szerelhető modell
 • Öndiagnosztikai rendszer és hibakód kijelzés
 • Az oldalfali beltéri egység elektronikája könnyen cserélhető
 • Műanyag rögzítőfülek a gyors hozzáféréshez meghibásodás esetén, illetve karbantartáshoz
 • Hűtőköri csövezés az oldalfali modell esetén a zárófedél alatt könnyen hozzáférhető
 • i-Feel funkció az oldalfali mono- és multi-split beltériknél
 • Intenzív hűtés- és fűtésképesség turbó üzemmódban
 • Intelligens 4 irányú levegő kifúvás oldalfali modellekhez
 • Az oldalfali modellek bal és jobb oldalán is csatlakoztatható a kondenzvíz-elvezetés.
Tömeg
11,5 kg / 34 kg
Energiahatékonyság
A++/A+
Beltéri méret
940 x 316 x 224 mm
Kültéri méret
802 x 535 x 298 mm
Teljesítmény
5 kW
Szín
Fehér
Hűtőközeg
1,28 kg
R32
Wifi
Választható
Garancia
36 hónap

A Remeha Mono Split klímaberendezései a kiváló minőség, a hatékonyság és a kényelem tökéletes összhangját kínálják a felhasználóknak. A Remeha már régóta elismert szereplője a klímaiparnak, és a Mono Split modellek kiemelkedő teljesítményükkel és innovatív technológiáikkal bizonyítják a vállalat elkötelezettségét a kiválóság mellett.

A Remeha Mono Split klímák magas hatékonyságot és alacsony energiafogyasztást kínálnak, ami révén nemcsak a felhasználóknak nyújtják a kényelmes hőmérsékletet, hanem hozzájárulnak a környezettudatossághoz is. Az inverteres technológia lehetővé teszi a folyamatos és precíz hőmérséklet-szabályozást, miközben minimalizálja az energiafelhasználást és ezzel a költségeket is.

A Remeha Mono Split klímák rendkívül csendes működést biztosítanak, így ideálisak otthoni és irodai környezetekbe egyaránt. A halk működés garantálja a zavartalan pihenést és munkavégzést, miközben kellemes hőmérsékletet teremt a helyiségben.

Ezek a klímaberendezések kiváló minőségű anyagokból készültek, és a legújabb technológiák alkalmazásával tervezték őket, hogy hosszú élettartamot és megbízható működést biztosítsanak. Ezen felül a készülékek modern és vonzó dizájnja az enteriőr stílusához is tökéletesen illeszkedik.

A Remeha Mono Split klímák könnyen kezelhetők és karbantarthatók, amely a felhasználók számára kényelmet és praktikumot jelent. Az okos vezérlési lehetőségeknek köszönhetően a klímaberendezéseket egyszerűen és rugalmasan lehet szabályozni, akár távolról is, a mobilalkalmazások vagy Wi-Fi kapcsolat segítségével.

A Remeha vállalat elkötelezett a fenntarthatóság iránt, és termékei a legmagasabb szintű környezetbarát működést képviselik. A vállalat folyamatosan fejleszti termékeit, hogy még hatékonyabbá és energiatakarékosabbá tegye őket, ezzel hozzájárulva a zöld technológiák elterjedéséhez és a fenntartható jövőhöz.

Összességében a Remeha Mono Split klímák innovatív megoldásokat kínálnak a kényelem, a hatékonyság és a környezettudatosság terén. A vállalat elkötelezetten törekszik a legjobb minőség és elégedettség elérésére, és a Mono Split klímák ezt a filozófiát tükrözik vissza minden egyes részletükben.

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.