Master DH 732 ipari párátlanító

  • 30-4512.427
  • Ingyenes szállítás!
  • Új

174 900 Ft‎

174 900 Ft‎ / db

Elérhetőség:

2-3 munkanap

Kifejezetten ipari környezetben használható párátlanítót keresel, akkor jó helyen jársz. Hiszen a MASTER típusú ipari párátlanítókat kifejezetten ilyen környezetben lehet használni.

1 év garancia
Ingyenes szállítás

Kifejezetten ipari környezetben használható párátlanítót keresel, akkor jó helyen jársz. Hiszen a MASTER típusú ipari párátlanítókat kifejezetten ilyen környezetben lehet használni. Jól viseli az extrém hőmérsékleteket, és a nagy mennyiségű páratartalmat. Az ipari pára mentesítőt borító masszív fém ház megvédi a párátlanítót a fizikai sérülésektől. Nagyméretű kereket kapott a MASTER ipari párátlanító berendezés, így könnyen mozgatható. Az első oldalon beszívja a nedves levegőt, majd hátul a száraz levegő távozik. Más ipari párátlanító berendezésektől eltérően a levegő egyenes irányban áramlik át a MASTER ipari párátlanító, a készülék így sokkal csendesebb, mint más hasonló ipari párátlanítók. A MASTER ipari párátlanító egy kevésbé koszolódik, és jelentősen hatékonyabb, mint más ipari párátlanítók. A MASTER ipari párátlanító a legkorszerűbb csavar kompresszort kapta, így energia hatékonyabb és csendesebb, mint más hasonló teljesítményű ipari párátlanítók.

Az ipari pára menetesítőt nagyméretű tartállyal szerelték fel, így ritkábban is üríthető az összegyűjtött folyadék, sőt. Egy lefolyó csőnek köszönhetően a tartály akár ki is kerülhető, és közvetlen a vízelvezetőbe vezethető az összegyűjtött pára. Az ipari párátlanító előlapján 2 ventilátor fokozat állítható és beállítható a kívánt páratartalom is. A MASTER kompresszoros páramentesítő +5 - +35C között használható ipari környezetben.

Teljesítmény680 W
Hálózati feszültség220-240 V / 50 Hz
Zajszint42 dBA
Méretek (magasság x szélesség x mélység)402x387x592 mm
Tömeg19,5 kg
Ajánlott maximális szobaméret65 m³
Párátlanító kapacitás30 l/nap
Víztartály térfogata6,5 l
Légszállítási teljesítmény160 m³/h
Helyiség térfogata (alapterület x belmagasság)51 - 75 m³
HűtőközegR410A