Master DH 752 ipari párátlanító

  • 30-4512.404
  • Ingyenes szállítás!
  • Új

259 900 Ft‎

259 900 Ft‎ / db

Elérhetőség:

2-3 munkanap

A MASTER páramentesítőket kifejezetten ipari környezetbe való felhasználásra fejlesztették. A masszív, ellenálló fémház megvédi a páramentesítőt a fizikai sérülésektől. Nagy kerekekkel szerelték, hogy könnyen mozgathassa.

1 év garancia
Ingyenes szállítás

A MASTER páramentesítőket kifejezetten ipari környezetbe való felhasználásra fejlesztették. A masszív, ellenálló fémház megvédi a páramentesítőt a fizikai sérülésektől. Nagy kerekekkel szerelték, hogy könnyen mozgathassa.

Egyenes légáram nagy lemezes hőcserélő. A páramentesítő elől beszívja a nedves levegő és hátul kifújja a száraz levegőt. Más típusokkal ellentétben, a MASTER profi páramentesítőkben a levegő egyenesen keresztül áramlik a készüléken ezáltal csendesebb, hatékonyabb, kevésbé szennyeződik el  -még poros környezetben is- és könnyebb tisztítani. A MASTER páramentesítő készülékeket a legkorszerűbb csavar kompresszorral szerelték, így csendesebbek és kevesebb energiát fogyasztanak.

A páramentesítőket nagy méretű, egyszerűen kivehető, vízgyűjtő tartállyal szerelték. A páramentesítő készüléken található víz kivezető csonkkal a tartályt megkerülve egyszerűen a lefolyóba vezethető a víz. A páramentesítő készülékeken beállítható a kívánt páraszint és két ventilátor fokozat választható.

Ha a víztartály megtelt a páramentesítő lekapcsol. A Master kompresszoros páramentesítő készülékek +5C és +35C között használhatóak. A MASTER 752 és MASTER 772 páramentesítők digitális páraszint szabályzóval és üzemóra számlálóval  készülnek. Ha még ennél is nagyobb páramentesítő kapacitásra van szüksége akkor keressen minket! Mi meg keressük Önnek az ideális megoldást. Ha nagy területet kell páramentesíteni, akkorvagy több készülékkel kell megoldani a páramentesítést. vagy a páramentesítő mellett egy ventilátorral kell keringetni a helyiség levegőjét. Nézze meg ipari ventilátor kínálatunkat is.

Teljesítmény900 W
Hálózati feszültség220-240 V/ 50 Hz
Zajszint52 dB(A)
Méretek (magasság x szélesség x mélység)660x610x405 mm
Tömeg30 kg
Ajánlott maximális szobaméret117 m³
Párátlanító kapacitás46,7 l/24 h
Víztartály térfogata5,7 l
Légszállítási teljesítmény350 m³/h
Kompresszorcsavar
Helyiség térfogata (alapterület x belmagasság)101 - 150 m³
HűtőközegR407C
Működési határ5,35 °C, 20-90% relatív páratartalom