Master DH 731 ipari párátlanító Nagyobb kép

Master DH 731 ipari párátlanító

 • 30-4512.424
 • Új

135 900 Ft‎

135 900 Ft‎ / db

Elérhetőség:

2-3 munkanap

A MASTER DH 731 Profi párátlanító berendezés helytáll gyártási, logisztikai, mezőgazdasági területen, helyreállítási munkáknál, intézményekben valamint háztartásokban is. Megfelelő szinten tartja a páratartalmat, megelőzi a penészedés kialakulását, véd a páralecsapódás és a korrózió ellen.

1 év garancia
Ingyenes szállítás

A MASTER DH 731 Profi párátlanító berendezés kiválóan alkalmas ipari célokra. 
Használható a penészedés megelőzésére, a páratartalom megfelelő szinten tartására, páralecsapódás és korrózió elleni védelemként gyártási és logisztikai, mezőgazdasági területen, helyreállítási munkáknál, intézményekben valamint háztartásokban.

A berendezés nagy hatékonysággal (30 l/nap) és esztétikus megjelenéssel rendelkezik, akár 65 légköbméteres helyiségben is helytáll. Egész nap, folyamatosan üzemeltethető, az automatikus kikapcsolási funkció leállítja a készüléket a víztartály megtelésekor.

Könnyen mozgatható a fogantyúnak és könnyű súlyának (nettó 19,5 kg) köszönhetően.

Felhasználási területek:

 • Garázs, pince szárítása
 • Mosókonyha páramentesítése
 • Könyvtárak, múzeumok, archívumok
 • Elektromos készülékek nedvességtől való védelme
 • Vízkárok elhárítása és beázott helyiségek szárítása
 • Mezőgazdasági állattartás és raktározás
 • Üzletek, irodák, öltöző helyiségek, raktárak

A MASTER DH 731 páramentesítő főbb jellemzői:

 • Nagy hatékonyság
 • Tartós és esztétikus kialakítás
 • Könnyű kezelés és szállítás
 • Beépített légnedvességmérő
 • Folyamatosan üzemeltethető (24h/nap)
 • Automata kikapcsolás ha a víztartály megtelt
 • Légszűrő
 • Kondenzvíz elvezető cső csatlakozás
Zajszint42 dB(A)
Méretek (magasság x szélesség x mélység)572x387x402 mm
Tömeg19,5-21 kg
Ajánlott maximális szobaméret65 m3
Hálózati feszültség220-240 V/ 50 Hz
Párátlanító kapacitás30 l/24 h
Teljesítmény680 W
Víztartály térfogata6,5 l
Légszállítási teljesítmény160 m3/h
Kompresszorcsavar
Helyiség térfogata (alapterület x belmagasság)51 - 75 m³
HűtőközegR410A
Működési határ5 - 35 °C, 35 - 90% relatív páratartalom

Írd meg véleményed

Master DH 731 ipari párátlanító

Master DH 731 ipari párátlanító

A MASTER DH 731 Profi párátlanító berendezés helytáll gyártási, logisztikai, mezőgazdasági területen, helyreállítási munkáknál, intézményekben valamint háztartásokban is. Megfelelő szinten tartja a páratartalmat, megelőzi a penészedés kialakulását, véd a páralecsapódás és a korrózió ellen.