Barion Pixel
 • Kiárusítás!
Stiebel Eltron LWZ 170 E Plus központi hővisszanyerős szellőztető

Stiebel Eltron LWZ 170 E Plus központi hővisszanyerős szellőztető

233850
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

1 002 961 Ft
Bruttó ár

szellozokivitelezes2.jpg

Az LWZ 170 E plus készülék lakások, családi házak, kisebb irodák, központi hővisszanyeréses szellőzetésére alkalmas.

Garancia 24 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Az LWZ 170 E plus készülék lakások, családi házak, kisebb irodák, központi hővisszanyeréses szellőzetésére alkalmas. A hővisszanyerés hatásfoka a megnövelt felületű (kereszt-ellenáramú) hőcserélőnek köszönhetően több mint 90%. A levegő áramlási mennyisége három beállítható fokozat szerint választható, melynek a szabályzása történhet programóra vagy levegő minőség szerint. Az állandó térfogatáramú, egyenáramú ventilátorok fordulatszám szabályzottak és rendkívül halk működésűek. A készülékben lévő szűrők könnyen tisztíthatók (gyárilag G4 osztályú), melyek igény esetén magasabb szűrési osztályúra cserélhetőek (F7 finomszűrő). Az LWZ 170 E plus típusú készülék beépített 1kW teljesítményű elektromos előfűtővel (intelligens fagyvédelem) és bypass-modullal rendelkeznek.

Műszaki adatok:

 • Térfogatáram:100-300m³/h
 • Méretek (ma x szé x mé): 765x677x567mm
 • Tömeg : 38 kg
 • Hővisszanyerés hatásfoka : akár 90%
 • Levegő csatlakozások mérete : 160 mm
 • Feszültség : 230 V
 • Szűrőosztály : G4
 • Zajszint (EN 12102) : 45 dB(A)
 • Áramfelvétel előfűtővel : 6 A
 • Áramfelvétel előfűtő nélkül : 0,5 A
 • Teljesítményfelvétel előfűtővel : 1350 W
 • Teljesítményfelvétel előfűtő nélkül : 132 W
Hálózati feszültség
230 V
Zajszint
46 dB(A)
Méretek (magasság x szélesség x mélység)
765x677x567 mm
Tömeg
38 kg
Légcsatorna csatlakozó mérete
160 mm
Légszállítási teljesítmény
50 - 300 m3/h
Hővisszanyerés hatékonysága
akár 90 %
Szűrő osztály
G3
Áramfelvétel előszűrővel
6 A
Áramfelvétel előszűrő nélkül
0,5 A
Teljesítmény felvétel előfűtővel
1350 W
Teljesítmény felvétel előszűrő nélkül
132 W
Hőcserélő
Normál
Kivitel
Oldalfali
Garancia
24 hónap

A Stiebel Eltron cég számos innovatív és kiváló minőségű szellőztető berendezéssel rendelkezik, amelyek segítenek javítani a beltéri levegő minőségét és az általános lakókörnyezetet. Az egyik legnépszerűbb termékük a szellőztető rendszerek (központi és decentralizált), amelyek hatékonyan szabályozzák a friss levegő beáramlását és a használt levegő elvezetését a lakóterekben. Ezek a szellőztetők biztosítják a folyamatos friss levegő beáramlást, minimalizálva a por, pollen és egyéb szennyeződések mennyiségét a belső légtérben.

A ventillátoros gyorsfűtők is kiemelkedő termékek a Stiebel Eltron kínálatában. Ezek a gyorsfűtők kompakt kialakításuknak köszönhetően könnyen elhelyezhetők és hatékony módon biztosítják a gyors és egyenletes hőeloszlást a különböző helyiségekben. A ventillátoros kialakításnak köszönhetően gyorsan felfűtik a környezetüket, így ideálisak azoknak, akik gyors és hatékony fűtésre vágynak a hideg időszakban.

A Stiebel Eltron termékei kiváló minőségű anyagokból készülnek, és a precíz Német mérnöki tervezés eredményeként magas teljesítményt és megbízható működést biztosítanak hosszú távon. Emellett a cég elkötelezett a fenntartható technológiák iránt, és termékei energiahatékonyak, segítve ezzel a felhasználókat a környezetbarát életmód kialakításában.

A Stiebel Eltron vállalat arra törekszik, hogy innovatív megoldásokkal és kiváló minőségű termékekkel szolgálja ki ügyfelei igényeit. A vállalat szenvedélyesen kutatja és fejleszti termékeit, hogy azok a legjobb teljesítményt és funkcionalitást nyújtsák mind a háztartási, mind a kereskedelmi környezetben. A Stiebel Eltron termékeinek használatával a felhasználók mindenkor számíthatnak a kiváló minőségre, a hatékonyságra és a kényelemre a mindennapi életük során.

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.