Barion Pixel
Stiebel Eltron LWZ 8 CS Premium szellőztető berendezés beépített hőszivatyú
Stiebel Eltron LWZ 8 CS Premium szellőztető berendezés beépített hőszivatyú
Stiebel Eltron LWZ 8 CS Premium szellőztető berendezés beépített hőszivatyú
Stiebel Eltron LWZ 8 CS Premium szellőztető berendezés beépített hőszivatyú

Stiebel Eltron LWZ 8 CS Premium szellőztető berendezés beépített hőszivatyú

201290
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

7 334 361 Ft
Bruttó ár

Garancia 24 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Az LWZ 8 CS Premium a szellőztetés, a fűtés, a melegvíz-készítés és a hűtés négy funkcióját ötvözi olyan hatékonyan és elegánsan, mint semmilyen más modell. Egyedülálló siker, amely csak a legmodernebb inverteres technológia alkalmazása révén vált lehetővé.

Meggyőző technológia csendes köntösbe bújtatva.
Az LWZ 8 CS alig több mint egy négyzetméteren nem csupán számos kényelmi követelményt teljesít, hanem egyúttal különösen csendesen is működik. Az inverteres technológián kívül erről mindenekelőtt a készülék igényes hangszigetelése gondoskodik.

Technológia, amely többet tud.
Az LWZ 8 CS Premium kombinálható mind hőtermelő, mind pedig áramtermelő szolár rendszerekkel. Nem csupán hatékonyabb működést biztosít, hanem az önállóan termelt fotovoltaikus áramnak köszönhetően gyakorlatilag függetlenít az emelkedő energiaáraktól.

  • Kompakt készülék szellőztetés, fűtés, melegvíz-készítés és fűtési funkciókkal
  • Modern inverteres technológia a fokozott hatékonyság és a csendesebb működés érdekében
  • Akár 18%-kal alacsonyabb fűtési költségek az inverteres technológia révén
  • 10%-kal gyorsabb melegvíz-készítés
  • Valamennyi funkció egyszerűen, intuitív módon kezelhető.
  • Rendkívül csendes az alapos hangszigetelésnek köszönhetően
  • Integrált hűtési funkció fokozza a komfortot a nyári hónapokban

Hőteljesítmény A2/W35 esetében (EN 14511)

5,16 kW

Hőteljesítmény A-7/W35 esetén (EN 14511)

8,34 kW

Teljesítménytényező A2/W35 esetében (EN 14511)

3,74

Teljesítménytényező A-7/W35 esetén (EN 14511)

2,61

Műszaki adatok

W35 hőszivattyú energiahatékonysági osztálya

A++

W55 hőszivattyú energiahatékonysági osztálya

A++

W35 készülékcsoport (hőszivattyú + szabályzó) energiahatékonysági osztálya

A++

W55 készülékcsoport (hőszivattyú + szabályzó) energiahatékonysági osztálya

A++

Melegvíz-előállítás energiahatékonysági osztálya, XL terhelési profil esetén

A

Hőteljesítmény A-7/W35 esetén (EN 14511)

8,34 kW

Hűtőteljesítmény A35/W7 esetében

2,69 kW

Hűtési teljesítménytényező A35/W7 esetében

1,92

Kompresszor névleges feszültsége

230 V

Vezérlés névleges feszültsége

230 V

Biztonsági/kiegészítő fűtés névleges feszültsége

400 V

A levegő térfogatárama

80-300 m³/h

Hőenergia-rendelkezésreállás max.

90 %

Tároló térfogat

235 l

Szűrőosztály

ePM10 ≥ 50 % (M5) | ISO Coarse > 60 % (G4)

Hangteljesítményszint (EN 12102)

50 dB(A)

Magasság

1885 mm

Szélesség

1430 mm

mélység

812 mm

Súly

442 kg

Méretek (magasság x szélesség x mélység)
1885 x 1430 x 812 mm
Tömeg
442 kg
Hőcserélő
Normál
Kivitel
Álló
Garancia
24 hónap

A Stiebel Eltron cég számos innovatív és kiváló minőségű szellőztető berendezéssel rendelkezik, amelyek segítenek javítani a beltéri levegő minőségét és az általános lakókörnyezetet. Az egyik legnépszerűbb termékük a szellőztető rendszerek (központi és decentralizált), amelyek hatékonyan szabályozzák a friss levegő beáramlását és a használt levegő elvezetését a lakóterekben. Ezek a szellőztetők biztosítják a folyamatos friss levegő beáramlást, minimalizálva a por, pollen és egyéb szennyeződések mennyiségét a belső légtérben.

A ventillátoros gyorsfűtők is kiemelkedő termékek a Stiebel Eltron kínálatában. Ezek a gyorsfűtők kompakt kialakításuknak köszönhetően könnyen elhelyezhetők és hatékony módon biztosítják a gyors és egyenletes hőeloszlást a különböző helyiségekben. A ventillátoros kialakításnak köszönhetően gyorsan felfűtik a környezetüket, így ideálisak azoknak, akik gyors és hatékony fűtésre vágynak a hideg időszakban.

A Stiebel Eltron termékei kiváló minőségű anyagokból készülnek, és a precíz Német mérnöki tervezés eredményeként magas teljesítményt és megbízható működést biztosítanak hosszú távon. Emellett a cég elkötelezett a fenntartható technológiák iránt, és termékei energiahatékonyak, segítve ezzel a felhasználókat a környezetbarát életmód kialakításában.

A Stiebel Eltron vállalat arra törekszik, hogy innovatív megoldásokkal és kiváló minőségű termékekkel szolgálja ki ügyfelei igényeit. A vállalat szenvedélyesen kutatja és fejleszti termékeit, hogy azok a legjobb teljesítményt és funkcionalitást nyújtsák mind a háztartási, mind a kereskedelmi környezetben. A Stiebel Eltron termékeinek használatával a felhasználók mindenkor számíthatnak a kiváló minőségre, a hatékonyságra és a kényelemre a mindennapi életük során.

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.