Airbi MAXIMUM légmosó (légtisztító-párásító) Kinyit

Airbi MAXIMUM légmosó (légtisztító-párásító)

AIRBI AIRBI

AB0005

Új

Elérhetőség: 2-3 munkanap

0 db

Ingyenes szállítás

179 900 Ft‎

ÁFA-val

179 900 Ft‎ / db

1 év garancia

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink:
gls posta
Szállítási idő:

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Vásárolj még 25 000 Ft‎ értékben az ingyenes szállításhoz!

Több információ

Az Airbi MAXIMUM légmosó a párásító és a légtisztító feladatait látja el egyidejűleg.
Ideális, 40-60% közti relatív páratartalmat biztosít automatikusan, akár egy 85 m²-es (210 m³) helyiségben is.
A légtisztítás HEPA szűrővel van kiegészítve, amit akár párásítás nélkül is lehet alkalmazni. A HEPA szűrő hatékonyan kiszűri a levegőben lévő allergéneket.

Természetes módon, légmozgatással párologtatja el a vizet, így nem kerül semmilyen ásványi anyag (vízkő) a levegőbe.
A készülék belsejében található nagy felületen nedvesített forgó tárcsarendszer segítségével történik a párologtatás és légtisztítás. Itt a légtér szennyeződései megtapadnak, és a vízbe mosódnak. A baktériumok semlegesítését a vegyszerek nélküli BSS, azaz Bio Silver Stone (bio ezüstkő) vízfertőtlenítővel végzi. A fertőtlenített víz benedvesíti az egész tárcsafelületet, így a készüléken átáramló levegőben található baktériumok 99,9%-át kiszűri és ártalmatlanítja.
A vízfertőtletítő bio ezüstkő legalább 1 évig használható folyamatos üzemelés mellett is.

Plazmarendszer funkcióval rendelkezik, a készülékben található iongenerátorral a levegőben terjedő vírusokat és mérgező anyagokat szűrhetjük ki, az influenzavírusok 99,9%-át elpusztítja. Párásításnál igény szerint ki- vagy bekapcsolható. A gyors légtisztítás HEPA szűrővel (Airpurify) üzemmódban az iongenerátor mindig aktív.

A környező levegő tisztaságát folyamatosan kijelzi a készülék kék, sárga és piros színjelzésekkel.
A tartály kiürülését villogással jelzi a kezelőpanelen, és automatikusan leállítja működését.
Figyelmeztet a HEPA szűrő és a BSS (bio ezüstkő) cseréjének szükségessé válásakor is.

Az Airbi MAXIMUM légmosó hatékony, halk üzemelésű (25-46 dB), és energiafogyasztása is alacsony (7-24 W).

Adatlap

Teljesítmény24 W
Teljesítmény7 - 24 W
Hálózati feszültség220-240 V/ 50-60 Hz
Zajszint25-46 dB
Helyiség térfogata (alapterület x belmagasság)201 - 250 m³
Méretek (magasság x szélesség x mélység)410x325x420 mm
Tömeg10 kg
Ajánlott maximális szobaméret85 m2/ 210 m3
Sebességfokozat3
Víztartály térfogata9 liter
Párásító kapacitás750 ml/h
Légszállítási teljesítmény210 m3/h

Letöltés

Hővisszanyerős szellőztető rendszerre kérj ajánlatot most!

Miben segít a Hővisszanyerős szellőztető rendszer? A mai korszerű energetikai szempontoknak megfelelő épületek legfőbb jellemzője – a kitűnő szigetelésen túl – hogy légterük egységes és tömör. Azonban a zárt légtérben is biztosítani kell a megfelelő minőségű friss levegőt. A hővisszanyerős szellőztető berendezések nem csak a friss levegő szállításában segítenek, hanem mindezt hő veszteségminimalizálás mellet teszik. A hővisszanyerős szellőztető rendszerek a ventillátoros szellőztetés leg energiahatékonyabb megoldását kínálják.

Ajánlatot kérek!

Elfogadom

Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Részletek...