Panasonic F-VXR90G-K légmosó (légtisztító-párásító)
Panasonic F-VXR90G-K légmosó (légtisztító-párásító)
Panasonic F-VXR90G-K légmosó (légtisztító-párásító)
Panasonic F-VXR90G-K légmosó (légtisztító-párásító)
Panasonic F-VXR90G-K légmosó (légtisztító-párásító)
Panasonic F-VXR90G-K légmosó (légtisztító-párásító)
Panasonic F-VXR90G-K légmosó (légtisztító-párásító)
Panasonic F-VXR90G-K légmosó (légtisztító-párásító)

Panasonic F-VXR90G-K légmosó (légtisztító-párásító)

F-VXR90G-K
Elérhetőség: 2-3 munkanap
Raktáron:
Raktáron azonnal elérhető X db.

x munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.
349 990 Ft
Bruttó ár

Garancia 24 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Tiszta levegő egész évben

A Panasonic F-VXR90G légtisztító évszaktól függetlenül egészségessé teszi otthonát. Télen megtisztítja a levegőt a szmogtól, már a levegőben, szétterjedésük előtt megtámadja a vírusokat és baktériumokat, de a nagy fűtési szezonban kellemesen párásítja is a lakást. Tavasszal a légtisztító a pollen elleni védelemmel mérsékli az allergiás tüneteket. Ősszel ugyanúgy védelmet nyújt a baktériumok és vírusok ellen.

Nanoe™ – vegyi és ártalmas anyagok nélkül – csak tiszta levegő

A szabadalmaztatott Nanoe X technológia igazoltan gátolja a koronavírus terjedését!

A nanoe™* szemcsék parányi, atomi méretű elektrosztatikus vízrészecskék, amelyek segítenek a levegő tisztításában és a légminőség javításában. Az eljárással szagtalanítható a levegő, eltávolíthatók a pollenek, a szálló vírusok és allergének pedig deaktiválhatók. A NanoCloud technológia természetes párolgási folyamattal juttat nanoméretű vízmolekulákat a levegőbe. A molekulák olyan parányiak, hogy 99%-kal kevésbé terjednek bennük a baktériumok, mint a legjobb ultrahangos párásítók esetében, mindezt nedvesség- és fehér párafoltok nélkül.

Nanoe™ előnyei

Vírus- és baktériumvédelem

Inaktiválja a vírusok (H1N1) és (H5N1), valamint baktériumok (E.Coli 0157, MRSA) 99,9% százalékát.

Szagtalanítás

30 perc alatt 90%-kal csökkenti a szagokat (pl. cigarettafüst).

Bőrhidratálás

A nanoe™ a faggyúra feltapadva, a bőrön bevonatot képezve, hidratálással segít visszaállítani a bőr nedvességtartalmát. Javítja a szaruanyag textúráját, a bőrt ezzel friss, hidratált állapotban tartja.

Econavi – intelligens energiamegtakarítás

Ugye, milyen kellemes, mikor valaki annyira jól ismer minket, hogy mindent magától intéz? A Panasonic Econavi intelligens technológiájával felügyeletet biztosít, és visszaemlékszik otthona szennyezettségi szintjére. Ezek alapján épp az előtt lép működésbe, hogy a szennyezőanyagok elterjednének – akár 40% energiamegtakarítással tartja a levegőt mindig frissen.

3 az 1-ben szűrőtechnológia

A HEPA kompozit szűrőrendszer 3 az 1-ben szűrőtechnológiát jelent:

(1) A Super alleru-buster, a zöldtea-katechin és az antibakteriális enzim egyszerre támadja az allergéneket, vírusokat és baktériumokat.

(2) Emellett az aktív szenes szagtalanító szűrő eltávolítja például a kisállatok, a cigarettafüst és a szemét szagát.

A beépített HEPA kompozit szűrő Allergy UK seal of approval™ védjeggyel rendelkezik. Az ilyen jelölésű termékeket független tudományos vizsgálatnak vetették alá és bizonyítottan csökkentik/eltávolítják/visszafogják a beltéri allergének számát. Alkalmasak az embereket érő allergének mennyiségének hatékony csökkentésére. A HEPA kompozit szűrő tisztítása egyszerű: egyszerűen helyezze fel a kefét vagy vékony szívófejet a porszívó csövére, majd porszívózza le a szűrő felszínét.

4 érzékelő

A Panasonic F-VXR90G légtisztító problémamentes működését négy intelligens érzékelő biztosítja:

1) A nedvességérzékelő a beltéri páratartalom mérése alapján szabályozza a párásítást a beállított érték fenntartása érdekében.

2) A fényérzékelő méri a beltéri fénymennyiséget, és annak megfelelően szabályozza a világítás és a visszajelzők fényerejét.

3) A szagérzékelő a szagok erősségének megfelelően szabályozza az üzemmódot és a sebességet.

4) A porérzékelő a por mennyiségének megfelelően szabályozza az üzemmódot és a sebességet.

Helyiség térfogata (alapterület x belmagasság)
151 - 200 m³
Méretek (magasság x szélesség x mélység)
636 × 398 × 297 mm
Tömeg
11,5 kg
Víztartály térfogata
4,2 l
Garancia
24 hónap
A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.

Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Részletek...