Stylies Luna légtérillatosító

 • ST0043
 • Új

16 900 Ft‎

16 900 Ft‎ / db

Elérhetőség:

2-3 munkanap

Stadler Form Luna aroma diffúzor nem csak kellemes illatot varázsol otthonába, hanem váltakozó színű LED lámpáinak köszönhetően hangulat világításként is funkcionál.

3 év garancia

Stadler Form Luna aroma diffúzor nem csak kellemes illatot varázsol otthonába, hanem váltakozó színű LED lámpáinak köszönhetően hangulat világításként is funkcionál. A víz és illóolaj keverékéből az ultrahang technológia segítségével a Stadler Form Luna ködöt képez, amely könnyen eloszlik a szoba levegőjében.

Köztudott, hogy az illatok hatással vannak az emberi érzelmekre és a viselkedésre. A különböző illatok, illóolajok az egészség és a jó közérzet elősegítése céljából történő alkalmazása aromaterápiaként ismert. Otthonába olyan illatokat varázsolhat a Stadler Form Luna segítségével, melyek csökkentik a stresszt és a depressziót, elősegítik a relaxációt vagy éppen fokozzák az éberséget és a hangulatot.

Luna aroma illóolaj párologtató tulajdonságai:

 • Extra csendes üzemmód
 • Egyszerű kezelés
 • Éjszakai üzemmód (nincs fény)
 • A készülék kizárólag oldószermentes illó olajjal használható !!
 • a LED színe változtatható
 • Energiatakarékos
 • Hosszú üzemidő
 • Illóolaj adagoló
 • Aroma diffúzor
 • llat adagoló teljesítménye: 10 g/h
 • Víztartály térfogata: 50 ml
 • Hálózati feszültség: 220-240V / 50 Hz
 • Teljesítmény: 10W
 • Méretek: 105 x 220 x 105 mm
 • Súly: 0.23 kg
 • Szín: fehér

Származási hely: Svájc

Fontos: Kizárólag csak természetes, oldószermentes illóolajat használjon! Az oldószeres aroma (például: alkohol) a készüléket károsíthatja, felületét megtámadja és ebben az esetben a garancia érvénytelenné válik.

Méretek (magasság x szélesség x mélység)105x220x105 mm
Tömeg0,23 kg
Hálózati feszültség220-240 V / 50 Hz
Teljesítmény10 W
Víztartály térfogata50 ml
Színfehér
Helyiség térfogata (alapterület x belmagasság)51 - 75 m³
Illat adagoló teljesítménye10 g/h

Írd meg véleményed

Stylies Luna légtérillatosító

Stylies Luna légtérillatosító

Stadler Form Luna aroma diffúzor nem csak kellemes illatot varázsol otthonába, hanem váltakozó színű LED lámpáinak köszönhetően hangulat világításként is funkcionál.

Kapcsolódó termékek