Stadler Form Fred melegpárásító, fekete

  • ST0006-7-39-40-88B
  • Ingyenes szállítás!
  • Új

39 990 Ft‎

39 990 Ft‎ / db

Elérhetőség:

2-3 munkanap

A készülék egy gőzt előállító, nanokerámia bevonatú fűtőelemmel rendelkező légnedvesítő, amely a beépített hidrosztátja révén pontosan szabályozza a helyiség páratartalmát. Üres tartály esetén automatikusan lekapcsol. A beállítási tartomány 20 - 90 °/o relatív páratartalom között választható meg. Ideális megoldás nagyobb helyiségek párásítására. 

1 év garancia
Ingyenes szállítás
A készülék egy gőzt előállító , kerámia bevonatú fűtőelemmel rendelkező légnedvesítő, amely a beépített Hygrostat egység révén pontosan szabályozza a helyiség páratartalmát.Az üres tartály esetén automatikusan lekapcsoló szerkezet egyedülálló az osztályában és jelentősen hozzájárul a készülék energiatakarékosságához. 

A Hygrostat légnedvesség mérővel állíthatja be a levegő páratartalmát. A beállítási tartomány 20 - 90 % relatív páratartalom között választható meg. 

Ideális megoldás nagyobb helyiségek párásítására. Abszolút higiénikus. Minden bekapcsolásnál fertőtleníti magát (felforralja a vizet.) A készüléknek két sebesség fokozata van, valamint rendelkezik páraerősség szabályozóval. A kivehető víztartályból egy kis mennyiségű víz folyik a párologtató elemre. Az elektronikus vezérlésű párologtató elem elgőzölögteti a vizet. Így párásítja a helyiséget. A fűtő elem mélyen a készülék belsejében egyszerre csak egy kis mennyiségű vizet forral. A gőz a készülék tetején távozik a készülékből és azonnal eloszlik a helyiség levegőjében. 

Higiénia

A készülék minimális karbantartást igényel. A tapadásmentes bevonattal ellátott elemnek és a Magic Ball-nak köszönhetően. A Magic Ball összegyűjti a vízkő nagy részét. A vízkő egy kis 20%-os ecettel könnyen eltávolítható.

Meleg párásító

  • Meleg párásító
  • Beépített higrosztát
  • Automatikus kikapcsolás, ha a tartály üres
  • Kerámia bevonatú fűtő elem
  • Páraerősség szabályozás
Teljesítmény300 W
Teljesítmény150 - 300 W
Hálózati feszültség220-240 V / 50 Hz
Zajszint27 - 33 dB
Méretek (magasság x szélesség x mélység)363x267x363 mm
Tömeg2,9 kg
Ajánlott maximális szobaméret40 m2 / 100 m3
Víztartály térfogata3,6 liter
Színfekete
Párásító kapacitás175 / 360 g/h
Helyiség térfogata (alapterület x belmagasság)76 - 100 m³

Kapcsolódó termékek