Boneco 2441 nedvesítő betétes párásító, fehér Kinyit

Boneco 2441 nedvesítő betétes párásító, fehér

BONECO BONECO

Boneco 2441W

Új

A különleges filter (nedvesítőbetét) önműködően szívja fel a tartályban található vizet, melyről a ventilátor segítségével párolog el a víz. A speciális nedvesítő betétről nem távozik látható pára, azonban a párásítás így is hatékony, mivel minél szárazabb levegőt szív be a párásító, annál több víz tud elpárologni a nedvesítő betétről.

Több információ

1 db

Raktáron

Ingyenes szállítás

46 990 Ft‎

ÁFA-val

46 990 Ft‎ / db

3 év garancia

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink:
gls posta
Szállítási idő:

Ha most megrendeled, a termék várhatóan ekkor érkezik hozzád:

Kedd 2020.01.21, reggel 8 és 17 óra között

Vásárolj még 25 000 Ft‎ értékben az ingyenes szállításhoz!

Több információ

A különleges filter (nedvesítőbetét) önműködően szívja fel a tartályban található vizet, melyről a ventilátor segítségével párolog el a víz. A speciális nedvesítő betétről nem távozik látható pára, azonban a párásítás így is hatékony, mivel minél szárazabb levegőt szív be a párásító, annál több víz tud elpárologni a nedvesítő betétről.

A BONECO 2441 hidegpárásítót ÖNNEK AJÁNLJUK ha:

 • egyszerű párásítási megoldást szeretne
 • nagyon magas a víz ásványianyag tartalma, így nehezen megoldható ultrahangos párásító üzemeltetése
 • nem műszaki beállítottságú, nem számít a pára látványa, vagy a páratartalom kijelzése
 • szívesen összekötnék az aromaterápia jótékony hatását, a párásítással
 • lesz aki rendszeresen feltölti a párásító tartályát

 

A BONECO 2441 hidegpárásítót ÖNNEK NEM AJÁNLJUK ha:

 • a párásítás mellett Salvus vízzel is szeretne inhalálni
 • egy digitális párásítóra vágyik
 • nagy légtérben kívánja a párásítást megoldani
 • nem megoldott a párásító heti karbantartása (pl. munkahelyeken nincs felelőse)
 • azoknak, akik egy olcsó, kicsi méretű párásítóval kívánják a párásítást megoldani, s a fejlett technológiára, nagy hatásfokra, hosszú élettartamra nincs igényük
HOGYAN MŰKÖDIK
 • nedvesítő betétes párásító a lehető legegyszerűbb párásítási megoldás
 • RedDot formatervezői díjas párásító
 • 3 dl víz, óránkénti elpárologtatására képes, max 40 m2-es helyiségben
 • nagyon egyszerű kezelés, csak a ventilátor erősségét kell szabályozni
 • a természetes párolgás elvén, teljesen automatikusan szabályozza a helység optimális páraszintjét
 • könnyen karbantartható, egyszerű belső kialakítás, melyet könnyű tisztítani, s a párásító tartozéka az Ionizáló Ezüstrúd, mely biztosítja az antibakteriális közeget
 • biztosított, hogy a párásítóhoz hosszútávon beszerezhető legyen a nedvesítő betét
 • csendes, rendkívül halk üzemelés
 • nagyon alacsony fogyasztás jellemzi
 • aromaterápiára is alkalmas
 • nem fúj ki vízcseppeket, és vízkövet, így magas ásványianyag tartalmú víz használatnál ideális
 • fekete és fehér színben
 • hosszú élettartam és vevő elégedettségi GARANCIA

 

A különleges filter (nedvesítőbetét) önműködően szívja fel a tartályban található vizet, melyről a ventilátor segítségével párolog el a víz. A speciális nedvesítő betétről nem távozik látható pára, azonban a párásítás így is hatékony, mivel minél szárazabb levegőt szív be a párásító, annál több víz tud elpárologni a nedvesítő betétről.

Ahogy a BONECO 2441 párásító egyre jobban emeli a helység páraszintjét, annál nedvesebb levegő jut el a nedvesítő betéthez, így annál kevesebb víz tud elpárologni. Így teljesen automatikusan szabályozza a szoba optimális, 50-60 % közötti páraszintjét.

A BONECO 2441 nem tartalmaz semmilyen elektromos páraszintmérő-, vagy szabályzó egységet, az egyszerű működési elv biztosítja, a kisebb meghibásodás esélyét.

Mivel a hidegpárásító a természetes párolgás miatt nem bocsátja ki a vízkövet, az visszamarad a nedvesítő betétben. Így annak cseréje, a vízkeménységtől függően 2-4 havonta ajánlott.

A nedvesítő betét (tip: 7018) színeződése nem ad okot a cserére, ez függ a víz összetevőitől.

Fontos szempont, és növeli a nedvesítő betét élettartamát, ha a párásító  készüléket folyamatosan működteti. Ez az alacsony fogyasztás miatt (20W) nem okoz jelentős többletköltséget háztartásában. Azonban tanácsos, azért, hogy ne száradjon ki a nedvesítő betét, mert akkor a megszáradt vízköves filter nem képes többet felszívni a vizet.

Amennyiben hosszabb távra mennek el otthonról, természetesen nem kell működnie a párásítót, a még jó állapotú nedvesítő betétet pedig eltehetik egy vízzel teli tárolóban, a hűtőszekrénybe.

Természetesen, a rendszeres ecetes tisztítás mellett, fokozhatja a párásító higiéniáját!

A hosszú távú, és gazdaságos megoldás, az Ionizáló Ezüstrúd (ISS, 7017).

Az ISS rúdból fokozatosan oldódó ezüst ionok, megakadályozzák a mikrobák elszaporodását, antibakteriális hatást nyújtanak a párásító tartályában, biztosítja a higiénikus működést! Az optimális hatás elérése érdekében, cseréje évente szükséges.

A BONECO 2441 hidegpárásítót, max. 40 m2-ig ajánljuk, egy ekkora helységnek biztosítja az optimális páraszintet. Elhelyezése a földtől min. fél méter magasságban javasolt, hogy a nedvesítő betét ne koszolódjon el az esetleges szállóportól.

Kerek formája miatt biztosított a szinte hangtalan működés, így hálószobába is javasoljuk.

A párásító karbantartása rendkívül egyszerű, hetente egyszer javasolt a tartály belső, ecetes tisztítása, és a nedvesítő betét alkalmankénti cseréje.

 

Adatlap

Teljesítmény20 W
Zajszintkevesebb mint 25 dBA
Helyiség térfogata (alapterület x belmagasság)76 - 100 m³
Méretek (magasság x szélesség x mélység)320x320x400 mm
Tömeg3,8 kg
Ajánlott maximális szobaméret40 m2
Víztartály térfogata3,8 liter
Párásító kapacitás2,2 - 3 dl/h

Letöltés

Videók

Hővisszanyerős szellőztető rendszerre kérj ajánlatot most!

Miben segít a Hővisszanyerős szellőztető rendszer? A mai korszerű energetikai szempontoknak megfelelő épületek legfőbb jellemzője – a kitűnő szigetelésen túl – hogy légterük egységes és tömör. Azonban a zárt légtérben is biztosítani kell a megfelelő minőségű friss levegőt. A hővisszanyerős szellőztető berendezések nem csak a friss levegő szállításában segítenek, hanem mindezt hő veszteségminimalizálás mellet teszik. A hővisszanyerős szellőztető rendszerek a ventillátoros szellőztetés leg energiahatékonyabb megoldását kínálják.

Ajánlatot kérek!

Elfogadom

Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Részletek...