Stylies Carina nedvesítő betétes párásító

  • ST0062
  • Új

19 990 Ft‎

19 990 Ft‎ / db

Elérhetőség:

2-3 munkanap

A készülék a természetes (hideg) párolgás elvén működik. A helyiség levegőjét egy antibakteriális nedvesítő betéten szívja keresztül a ventilátor segítségével. Ez a nedvesítő betét a tartályból felszívja a vizet. A helyiség levegője ezen a nedves rétegen keresztülhalad, felvéve onnan a nedvességet. 

1 év garancia

A készülék a természetes (hideg) párolgás elvén működik. A helyiség levegőjét egy antibakteriális nedvesítő betéten szívja keresztül a ventilátor segítségével. Ez a nedvesítő betét a tartályból felszívja a vizet. A helyiség levegője ezen a nedves rétegen keresztülhalad, felvéve onnan a nedvességet.

Higiénia

A készülék normál csapvízzel működtethető. A készülék fontos tartozéka az antibakteriális szűrőbetét, amely nem enged a levegőbe kórokozókat. A szűrőbetét folytonos használat mellett a gyári javaslat szerint 2-3 hónapos gyakorisággal cserélendő.

Ionic Silver Cube ezüst tégla

Az ezüsttégla ezüstionok folyamatos kibocsátásával akadályozza meg a csírák és baktériumok elszaporodását a légnedvesítőben. Az ezüstionoknak kiváló mikrobaölő hatása van és ezt használja a vízben lévő kórokozók és baktériumok elpusztítására. Az ionokat kibocsátó ezüsttégla rögtön működésbe kezd, ha vízzel kerül érintkezésbe a készülék belsejében és a készülék kikapcsolt állapotában is kifejti a hatását. A Stadler Form cég egy Silversan ™ nevű anyagot használ a szabadalmaztatott technológiával készült Silver Cube gyártásánál. Ez az anyag biztosítja az ezüstionok vízben való egyenletes és állandó elosztását, emellett önmagát regenerálja, így rendkívül hosszú élettartama van. Nem lehet túladagolni, ellenáll a tisztításra használt vegyszereknek és a vízben található tipikus vegyületeknek.                       

Nedvesítő betétes hidegpárásító

  • Antibakteriális nedvesítő betét
  • ISC™ ionos ezüstkocka
  • Energiatakarékos
  • Csendes működés
  • Állapotjelző fény
  • Automatikus kikapcsolás, ha a tartály üres
  • 3,5 literes tartály
Teljesítmény8 W
Hálózati feszültség220-240 V / 50 Hz
Zajszint29 dB
Méretek (magasság x szélesség x mélység)350x255x190 mm
Tömeg1,6 kg
Ajánlott maximális szobaméret35 m2 / 95 m3
Víztartály térfogata3,5 liter
Színfehér
Párásító kapacitás250 g/h
Helyiség térfogata (alapterület x belmagasság)76 - 100 m³

Kapcsolódó termékek