Stylies Orion nedvesítő betétes párásító

 • ST0071
 • Ingyenes szállítás!
 • Új

34 990 Ft‎

34 990 Ft‎ / db

Elérhetőség:

Raktáron

A készülék a természetes (hideg) párolgás elvén működik. A helyiség levegőjét egy nedvesítő betéten szívja keresztül a ventilátor segítségével. 

1 év garancia
Ingyenes szállítás

A készülék a természetes (hideg) párolgás elvén működik. A helyiség levegőjét egy nedvesítő betéten szívja keresztül a ventilátor segítségével.
Ez a nedvesítő betét a tartályból felszívja a vizet. A helyiség levegője ezen a nedves rétegen keresztülhalad, felvéve onnan a nedvességet. A beépített hygrosztát révén, öt lépcsőben szabályozható a páratartalom 40 – 60 %-ig. A készülék önműködően lekapcsolt, ha kifogyott a tartályból a víz. 2 ventilátor sebességfokozattal rendelkezik.

Higiénia

A készülék normál csapvízzel működtethető. A készülék fontos tartozéka az antibakteriális szűrőbetét, amely nem enged a levegőbe kórokozókat. A szűrőbetét folytonos használat mellett a gyári javaslat szerint 2-3 hónapos gyakorisággal cserélendő.

Ionic Silver Cube ezüst tégla

Az ezüsttégla ezüstionok folyamatos kibocsátásával akadályozza meg a csírák és baktériumok elszaporodását a légnedvesítőben. Az ezüstionoknak kiváló mikrobaölő hatása van és ezt használja a vízben lévő kórokozók és baktériumok elpusztítására. Az ionokat kibocsátó ezüsttégla rögtön működésbe kezd, ha vízzel kerül érintkezésbe a készülék belsejében és a készülék kikapcsolt állapotában is kifejti a hatását. A Stadler Form cég egy Silversan ™ nevű anyagot használ a szabadalmaztatott technológiával készült Silver Cube gyártásánál. Ez az anyag biztosítja az ezüstionok vízben való egyenletes és állandó elosztását, emellett önmagát regenerálja, így rendkívül hosszú élettartama van. Nem lehet túladagolni, ellenáll a tisztításra használt vegyszereknek és a vízben található tipikus vegyületeknek.                        

Nedvesítő betétes hidegpárásító

 • Antibakteriális nedvesítő betét
 • ISC™ ionos ezüstkocka
 • Beépített higrosztát
 • Változtatható teljesítmény
 • Csendes működés
 • Állapotjelző fény
 • Automatikus kikapcsolás, ha a tartály üres
 • 6 literes tartály
Teljesítmény18 W
Teljesítmény6 - 18 W
Hálózati feszültség220-240 V / 50 Hz
Méretek (magasság x szélesség x mélység)370x250x250 mm
Tömeg2,9 kg
Ajánlott maximális szobaméret50 m / 125 m3
Víztartály térfogata6 liter
Színfehér
Párásító kapacitás350 g/h
Helyiség térfogata (alapterület x belmagasság)101 - 150 m³

Kapcsolódó termékek