Barion Pixel
Sencor SFN 9011SL álló ventilátor párásítóval
Sencor SFN 9011SL álló ventilátor párásítóval
Sencor SFN 9011SL álló ventilátor párásítóval
Sencor SFN 9011SL álló ventilátor párásítóval
Sencor SFN 9011SL álló ventilátor párásítóval
Sencor SFN 9011SL álló ventilátor párásítóval

Sencor SFN 9011SL álló ventilátor párásítóval

41001516
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

63 990 Ft
Bruttó ár

Teljesítmény 110 W
Garancia 12 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

A Sencor SFN 9011SL léghűsítő ventilátor 4 funkciót egyesít

 • Nyári ventilátor
 • Légnedvesítő
 • Léghűsítő
 • Ionizátor ("eső utáni levegő" hatás)

3 sebességfokozatú ventilátor, 3 üzemmóddal:

 • normál üzemmód
 • természetes üzemmód - kombinálja a különböző sebességeket "természetes szellő" érzetet keltve
 • alvás - minimalizálja a megfázás kockázatát huzat miatt alváskor

Az alvás üzemmód 30 perc elteltével közepes fokozatra, majd ismét 30 perc elteltével kis fokozatra vált.

Időzíthető kikapcsolás (0,5 - 7,5 óra 30 perces lépésekben), a hátralévő időt és egyéb paramétereket LED kijelző jeleníti meg.

Elülső rács automatikus forgás aktiválásnak lehetőségével az egyenletes levegő-elosztáshoz.

4 görgőkerékkel és beépített oldalsó fogantyúval könnyen mozgatható.
A felesleges tápkábel feltekerhető a készülék hátoldalába rejtett praktikus tartókra.

Egyéb jellemzők:

 • Tartozék távirányító, mely a készülék hátsó részében tárolható
 • Mosható porszűrő
 • Speciális vízszűrő
 • Kivehető 5,5 literes víztartály
 • Vízszint mutató
 • Két hűtőtöltelék használható
 • Légnedvesítés/léghűtés üres tartály esetén automatikusan kikapcsol
 • Nedvesítő/hűsítő ciklus vízszivattyúval
Zajszint
66 dB
Méretek (magasság x szélesség x mélység)
889x408x282 mm
Tömeg
7,2 kg
Sebességfokozat
3
Teljesítmény
110 W
Lapát átmérő
33 cm
Légszállítási teljesítmény
20,81 m3/perc
Garancia
12 hónap

Sencor

A webáruházunk Sencor kínálatában egyaránt találhatsz egyedi dizájnnal rendelkező és klasszikus megjelenésű ventilátorokat, sőt még egy mobil klímát is, amelyet a hordozható kivitelének köszönhetően ott tudsz majd használni, ahol csak szeretnél.

De ezek az eszközök nem csupán a kialakításukban kiemelkedőek, hanem az elsődleges feladatuk teljesítésében is hibátlanok. Olyan légáramlást képesek létrehozni, amelyet kifejezetten élvezni fogsz a nyári hónapokban. Válogass közülük bátran, és a kiszemelt modellt kérd házhozszállítással a teljes kényelemért! Amennyiben pedig kérdésed merülne fel, akkor keress minket bátran!


A Sencor a televíziók, az audio-video, a konyhai és háztartási készülékek, illetve az irodai eszközök gyártása mellett a légkondicionálás terén is letette a kéznyomát. Ennek pedig olyan egyedi dizájnnal rendelkező és a klasszikus megjelenésű ventilátorok és mobil klímák lettek az eredményei, amelyek segítségével sokkal könnyebben el tudod majd viselni a hirtelen rád törő nyári kánikulát.

A webáruházunk márka kínálatában egyaránt megtalálhatóak belőlük a pénztárcabarát modellek és prémium készülékek is, többféle méretben és színben, így garantáltan rálelsz majd az otthonodhoz tökéletesen passzoló ventilátorra.

Sencor asztali ventilátorok

Az örök klasszikusoknak számító asztali ventilátorokból ebben a kategóriában találhatsz fémből és műanyagból, illetve fekete vagy fehér színű megjelenéssel készült változatot is. 

Bármelyiket is választod, a forró nyári napokban mindegyik hasznos kiegészítőként fog majd szolgálni a csendes működésnek és az automatikus 90°-os vízszintes forgási lehetőségnek köszönhetően. 

Sencor álló ventilátorok

Az álló Sencor ventilátorok jellemzően 1,1–1,4 méter magassággal, állítható sebességfokozatokkal és forgó ventilátorfejjel rendelkeznek. A forgójuk pedig fém ráccsal védett, hogy ne legyenek veszélyesek a gyermekekre vagy kisállatokra nézve.

Ha egy teljes szobát vagy irodát tervezel hűteni, akkor ezek a típusok sokkal jobb választásnak bizonyulnak, mint az asztali verziók, mivel nagyobb teljesítménnyel és nagyobb forgóátmérővel rendelkeznek.

Akad köztük egy olyan modell is, amely a légmozgatás mellett vízpermet-adagolóval is el van látva, így tökéletes lehet például az átlagosnál porosabb helyiségekbe, illetve allergiára hajlamos vásárlók otthonába. A beépített víztartályból a levegőbe jutó permetezett vízcseppek ugyanis lekötik a szálló port, és tisztítják a levegőt.

Sencor oszlopventilátorok

Ezek a rejtett, a készülékházba zárt forgóval rendelkező készülékek sokkal modernebb, letisztultabb látványt nyújtanak. Ráadásul általában sokkal keskenyebbek, mint a hagyományos ventilátorok, így még a legkisebb lakásban is nagy hasznukat lehet venni.

Az egyetlen hátrányuk talán, hogy a hajlásszögük nem változtatható, de ezt ellensúlyozza az, hogy működtethetők forgó üzemmódban. Annak köszönhetően pedig, hogy a hagyományos ventilátoroknál sokkal jobb teljesítményre képesek, nagyobb helyiségeket képesek könnyedén lehűteni.

De ez a megnövekedett teljesítmény zajosabb működést eredményez, ezért ezt a fajta készüléket hálószobába nem igazán ajánljuk.

Kérdésed van?

Bár igyekeztünk minden fontosabb információt összegyűjteni a Sencor ventilátorokkal kapcsolatban, de ha bármit kihagytunk volna, vagy felmerült valamilyen egyéb kérdésed, akkor ne habozz megkeresni minket a webáruházban feltüntetett elérhetőségek egyikén. Igyekszünk mindenre a lehető legjobb tudásunk szerint válaszolni.

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.