Barion Pixel
Stadler Form PETER little forgó torony ventilátor fehér
Stadler Form PETER little forgó torony ventilátor fehér
Stadler Form PETER little forgó torony ventilátor fehér
Stadler Form PETER little forgó torony ventilátor fehér
Stadler Form PETER little forgó torony ventilátor fehér
Stadler Form PETER little forgó torony ventilátor fehér
Stadler Form PETER little forgó torony ventilátor fehér
Stadler Form PETER little forgó torony ventilátor fehér
Stadler Form PETER little forgó torony ventilátor fehér
Stadler Form PETER little forgó torony ventilátor fehér

Stadler Form PETER little forgó torony ventilátor fehér

ST0258
Szállítási költség: 2 200 Ft Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

29 990 Ft
Bruttó ár

Teljesítmény 4-9 W
Garancia 12 hónap

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Karcsú, elegáns és stabil asztali ventilátor.

Stadler Form Peter Little egy kis méretű, elegáns, stabil asztali ventilátor. Kellemes hűtőhatást biztosít optimális levegőeloszlatásával. Teljesítmény változtatásnál pedig a választott szint rövid idejű kék színű visszajelzéssel látható. Négy fokozatban szabályozható a teljesítménye.

Helytakarékos kialakítással tervezték meg. Méretei: magassága 3,61 cm, a torony átmérője 10,9 cm, a talp átmérője 11,7 cm.

Mosható levegőszűrővel rendelkezik, melyet a légbeáramlásnál találhatunk, csavarokkal rögzítve. Oszcilláló üzemmód választható, ekkor a ventilátor 70°-ban fordul el. Természetes szellő üzemmód is bekapcsolható, mely periódikusan változó légsebességget jelent. Minden funkció kiválasztható az érintésérzékeny kezelőpanel finoman koppintásával is. Az energikus PETER Little négy különböző sebességet kínál a szélerősség egyéni megválasztásához. Mosható levegőszűrővel rendelkezik, melyet a légbeáramlásnál találhatunk, csavarokkal rögzítve. A mosható szűrővel a ventilátor védve marad a portól és más egyéb részecskéktől.

Fontos jellemzői:

természetes szellő mód

érintőpanel

helytakarékos kialakítás

mosható szűrő

hálózati adapter mellékelve a csomagban

MŰSZAKI ADATOK

Fogyasztás: 4-9 W

Zajszint: 28-54 dB (A)

Méretei: magassága 36,1 cm, a torony átmérője 10,9 cm, a talp átmérője 11,7 cm

Súly: 1,2 kg

Elérhető színváltozatok: fehér

Zajszint
28-54 dB (A)
Tömeg
1,2 kg
Teljesítmény
4-9 W
Garancia
12 hónap

A Stadler Form márka az innováció, a minőség és a design kiválóságának megtestesítője a  párátlanítók, párásítók, levegőtisztítók, illatosítók, ventillátorok = légkezelők területén. A vállalat elkötelezett az egészséges és kényelmes beltéri környezet megteremtése iránt, és termékei kiemelkednek az elegáns megjelenésükkel és a felhasználóbarát funkcióikkal.

A Stadler Form levegőkezelő készülékek igazán hatékonyak, miközben halk működésük és kifinomult formatervezésük miatt ideálisak otthoni és irodai környezetekbe egyaránt. Az egyszerű vezérlési opcióknak köszönhetően könnyen beállíthatók és karbantarthatók, így a felhasználók élvezhetik a megfelelő minőségű levegőt bárhol, anélkül, hogy lemondanának az esztétikus megjelenésről.

A Stadler Form párásítói és levegőtisztítói korszerű technológiával rendelkeznek, amelyek segítenek javítani a beltéri levegő minőségét és a lakók vagy dolgozók komfortérzetét. A csendes működés és az intuitív kezelési lehetőségek révén a Stadler Form berendezései zavartalan légzést és nyugalmat biztosítanak, miközben aktívan gondoskodnak a tiszta és friss belső légtér megteremtéséről.

A Stadler Form légkezelői (párásító, párátlanító) innovatív megoldásokat kínálnak az optimális klíma fenntartására, és modern designjukkal illeszkednek a különböző enteriőr stílusokhoz. A vállalat folyamatosan fejleszti és finomítja termékeit annak érdekében, hogy a felhasználók a legmagasabb szintű teljesítményt és elégedettséget tapasztalhassák meg.

A Stadler Form elkötelezett a fenntarthatóság iránt, és termékei környezetbarát anyagokból készülnek, valamint energiatakarékos működést biztosítanak. A vállalat magas színvonalú gyártási folyamatai és minőségellenőrzése garantálják a megbízható működést és hosszú élettartamot, így a Stadler Form termékei tartós befektetést jelentenek a kényelmes és egészséges belső élettér kialakításában.

Az összességében a Stadler Form termékek az innováció, a minőség és a design tökéletes kombinációját nyújtják, biztosítva a felhasználók számára a kényelmes, egészséges és esztétikus belső környezetet. A vállalat szenvedélyesen törekszik arra, hogy kiemelkedő termékeket kínáljon, amelyek örömöt és praktikus használatot jelentenek mindennapi életünkben.

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.