Barion Pixel
  • Akció
OZONEGENERATOR CHROME 40000 - ÓZONGENERÁTOR
OZONEGENERATOR CHROME 40000 - ÓZONGENERÁTOR
OZONEGENERATOR CHROME 40000 - ÓZONGENERÁTOR
OZONEGENERATOR CHROME 40000 - ÓZONGENERÁTOR

OZONEGENERATOR CHROME 40000 - ÓZONGENERÁTOR

OG-HE-C40G-DIG
Elérhetőség: Rendelésre
Rendelésre:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

99 000 Ft 159 900 Ft -60 900 Ft
Bruttó ár

Garancia 36 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Fertőtlenít, szagtalanít, penészmentesít az elérhetetlen felületeken is!

 

Az ózongáz az egyik legerősebb fertőtlenítéshez használt hatóanyag, ami 50-szer hatékonyabb és 3000-szer gyorsabb, mint a klór. Megfelelő koncentráció elérésével a levegőben, felületeken megtapadó vírusok, baktériumok, penészgombák elleni harcban hatékony megoldást jelenthet.  A kellemetlen szagokat semlegesítheti és megszüntetheti, legyen az cigarettafüst, étel, vegyszer vagy dohos szag. Az élősködőkkel is leszámolhat, mint pl: poratka, ágyi poloska....

Az ózon olyan helyekre is beférkőzik, amelyek a hétköznapi tisztítás során nehezen elérhetőek. Gáz halmazállapota miatt mindenhova odafér, átjárja az elérhetetlen felületeket, a bútorokat, textíliák szöveteit is, így maximálisan kifejti hatását. 

Lég- és felülethigiénia nagyobb terekben

Alkalmazd az OZONEGENERATOR Chrome 40000 ózongenerátor készüléket pl:

Raktárak, üzemek, nagyobb tárgyalók, közösségi terek, éttermek, nagyobb járművek ózonkezelésére

OZONEGENERATOR Chrome 40000

 

Ózongenerátor készülék megközelítőleg 448 m2- hez is 

4 nagy ózonlapos, 40 g/h ózonkibocsátással rendelkező készülék. Négy erősségi fokozatban használható: 10 g/h, 20 g/h, 30 g/h, 40 g/h ózonkibocsátás.  A készülék számos területen alkalmazható.  

Válaszd ezt az ózongenerátort ezekben az esetekben is:

a lakásodban:

nagyobb szobák vannak (50 nm felett) és előfordult már penészesedés

nehezen hozzáférhető helyeken is higiénikus környezetet szeretnél teremteni

​...vagy

orvosi rendelőkben, várókban

irodahelyiségben, tárgyalóban

szállodákban, éttermekben

sport létesítmények öltözőjében, tusolójában, vagy akár a teremben is

... vagy

raktárakban, üzemekben

mezőgazdasági járművekben, teherautók rakterében....

Méretek (magasság x szélesség x mélység)
202x379x285 mm
Tömeg
6,3 kg
Garancia
36 hónap

Az ózongenerátorok (Silver, Chrome, Blue, gold széria) a levegőben és vízben megtalálható szennyező anyagoktól való megszabadulás egyik hatékony eszköze. Az OZONGENERATOR márkájú termékek kiemelkednek az általuk nyújtott teljesítmény, megbízhatóság és funkcionalitás terén. Az OZONGENERATOR széles körű kínálatának köszönhetően mindenki megtalálhatja a számára legmegfelelőbb gépet az otthoni, kereskedelmi vagy ipari felhasználásra

Az OZONGENERATOR berendezések kiváló minőségű anyagokból készülnek, és a legújabb technológiákat alkalmazzák a hatékony ozontermelés és a hosszú élettartam biztosítása érdekében. Ezek a gépek hatékonyan bontják le a kellemetlen szagokat, elpusztítják a baktériumokat, vírusokat és gombákat, így hozzájárulnak egy tiszta és egészséges belső környezet kialakításához. Az OZONGENERATOR készülékek rugalmas beállítási lehetőségekkel rendelkeznek, így könnyedén szabályozható az ózonkoncentráció a kívánt felhasználási helyzetnek megfelelően.

Az OZONGENERATOR márka garancia a professzionális teljesítményre és a kifinomult tervezésre. Korszerű vezérlőpaneleik és intuitív kezelőfelületeik segítségével egyszerűen kezelhetők, így akár háztartási, irodai vagy kereskedelmi környezetben is könnyen használhatók. Ráadásul az OZONGENERATOR készülékek energiatakarékos működése és alacsony karbantartási igényük révén gazdaságos megoldást jelentenek.

Az OZONGENERATOR márkájú termékek innovatív megoldásokat kínálnak a beltéri levegő- és víztisztítás terén. Az elkötelezettség a folyamatos fejlesztés és a vevői elégedettség iránt lehetővé teszi, hogy az OZONGENERATOR márkát globálisan ismert és kedvelt választássá tegyék a szennyezőanyagok elleni harcban. A vállalat megbízható partnere a tiszta és egészséges környezet megteremtésében, és fontos szereplője az otthonok, vállalkozások és ipari létesítmények számára nyújtott optimális lég- és vízhigiénia biztosításában. Az OZONGENERATOR: a hatékony szennyezőanyag-eltávolítás és a friss, tiszta környezet szakértője.

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.