Stiebel Eltron LWZ 304/404 Cserélhető entalpia hőcserélő egység

Stiebel Eltron LWZ 304/404 Cserélhető entalpia hőcserélő egység

233867
Elérhetőség: 2-3 munkanap
Raktáron:
Raktáron azonnal elérhető X db.

x munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.
358 494 Ft
Bruttó ár

Garancia 12 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Entalpia-hőcserélő a 304/404/504 (SOL) kompakt szellőzőberendezésekhez, biztosítva a kereszt-ellenáramú hőcserélő kiváltását a téli hónapokban. Nagy hatékonyságú, nedvességátadó ellenáramú hőcserélő a választható műanyag membrán fóliával. A hőcserélőnek ezzel a membránjával a nedvesség visszanyerhető a távozó levegőből és átvihető a bevezetett levegőbe, miáltal a téli hónapokban a helyiségek levegőjének alacsony relatív páratartalma megnövelhető. A gázok és a szennyeződések nem kerülnek átvitelre; hosszú élettartam, nagyon jó tömítettség, csekély nyomásveszteség, mikróbaölő hatás, fagy- és hőállóság.

Garancia
12 hónap
Alkategória
Tartozék
A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.

Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Részletek...