Boneco P500 légtisztító HEPA szűrős Kinyit

Boneco P500 légtisztító HEPA szűrős

BONECO BONECO

Boneco P500

Új

A BONECO 2261 légtisztító készülék elegáns külseje mögött, nagyhatékonyságú, és nagyfelületű HEPA szűrő, és aktív szénszűrő található!

Több információ

Elérhetőség: 2-3 munkanap

0 db

Ingyenes szállítás

179 990 Ft‎

ÁFA-val

179 990 Ft‎ / db

3 év garancia

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink:
gls posta
Szállítási idő:

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Vásárolj még 25 000 Ft‎ értékben az ingyenes szállításhoz!

Több információ

A Boneco P500 légtisztító készülék elegáns külseje mögött, nagyhatékonyságú, és nagyfelületű HEPA szűrő, és aktív szénszűrő található! A HEPA szűrő a High Efficiency Particulate Air Filters angol kifejezés rövidítése, nemzetközileg bevizsgált és elismert 99,97%-os hatékonyságú szűrést biztosít.

A Boneco P500 légtisztító ÖNNEK AJÁNLJUK ha:

 • pollen allergia, házipor allergia, asztma vagy más légúti allergia tüneteit szeretné enyhíteni
 • nem allergiás viszont tisztában van a levegő szennyezettségével és szeretné, hogy legalább otthonában legyen tiszta, és egészséges a légkör
 • valódi, hatékony légtisztításra vágyik
 • fontos az ionizátor, időzítő, távirányító
 • a padlófűtés miatt alig lehet levegőt kapni a szálló por miatt

A Boneco P500 HEPA filteres légtisztító ÖNNEK NEM AJÁNLJUK ha:

 • vendéglátó egységben szeretné használni a légtisztítót
 • szűrőbetét nélküli készüléket szeretne
 • mérgező gázok, vegyszerek kiszűrésére szeretné használni
 • nem megoldott a szűrők havi karbantartása (pl. munkahelyeken nincs felelőse)
 • egy olcsó, kicsi és gyenge teljesítményű légtisztító segítségével kívánja megoldani a problémáját

HOGYAN MŰKÖDIK

 • nagy hatékonyságú HEPA filter, és egy aktív szénszűrő biztosítja a tiszta és szagtalan levegőt otthonában
 • max 30 m2-ig (85 m3)-ig tisztítja a levegőt
 • a háromfokozatú ventilátor, max 130 m3 levegőt tud megmozgatni óránként
 • a készülék kezelőpaneljén, és a távirányítón is beállíthatók a funkciók
 • az időzítőn 1-8 óráig tudjuk beállítani a működési időt
 • az ionizátorral fokozhatjuk a légtisztító hatékonyságát
 • a magas minőségű HEPA szűrőnek köszönhetően, a levegőben található szennyeződések (por, gombaspóra, pollen, baktérium, vírus, szmog) 99,97 %-át megszűri, így súlyos allergia, asztma esetén kifejezetten javasolt a használata
 • az aktív szénszűrő megfelelően gondoskodik a dohányfüst, vagy pl. a főzésnél keletkező szagok semlegesítésében
 • alacsony fogyasztás jellemzi
 • karcsú formatervezésének köszönhetően, kis helyen is elfér
 • hosszú élettartam és vevő elégedettségi GARANCIA

 

A Boneco P500 légtisztító készülék elegáns külseje mögött, nagyhatékonyságú, és nagyfelületű HEPA szűrő, és aktív szénszűrő található! A HEPA szűrő a High Efficiency Particulate Air Filters angol kifejezés rövidítése, nemzetközileg bevizsgált és elismert 99,97%-os hatékonyságú szűrést biztosít.

A Boneco P500 légtisztító készülék, nagy felületű HEPA szűrővel rendelkezik, 30m2-es (85m3) helyiségbe ajánlott, így biztosítva a valóban hatékony légtisztítást. Számolja ki, gondolja meg, hogy hány légköbméter levegőjű zárt térben szeretné használni. Fontos, hogy az egybenyíló helyiségeket, boltíves részeket egy légtérnek számítsa. Nem mindegy az sem, hogy a későbbiekben milyen ventilátor fordulaton fogja használni.

A Boneco P500 három ventilátor fokozattal rendelkezik. Természetesen a legnagyobb fokozaton képes a legtöbb levegőt átmozgatni, éjszakára állítsa a legkisebb üzemmódba. Így is hatékony, és egész éjjelre biztosítja a nyugodt, allergiamentes alvást.

A Boneco P500 légtisztítóban található szűrők, tökéletesen kiegészítik egymást!

A levegő először a mosható előszűrőn halad át, mely a nagyobb szöszöket, hajszálakat felfogja. Tisztítása porszívóval és vizes lemosással ajánlott, hogy a HEPA filter valóban hatékony munkát végezhessen.

Ez után a levegő áthalad a nagyfelületű HEPA szűrőn. A bevizsgált, tesztelt BONECO HEPA filter megszűri a levegőben található szinte összes szennyeződést, 0,3 mikrométerig. (port, pollent, virágport, gombát, spórákat, baktériumokat, vírusokat, szmogot, hamut, dohányfüstöt s még a vörös iszapot is.) 
Az aktív szénszűrő megköti a légnemű, levegőt szennyező alkotókat, semlegesíti egyúttal a kellemetlen szagokat, például a dohányfüstöt, ételszagot, formaldehideket és az ózont.

A Boneco P500  légtisztító ionizátorral rendelkezik, mely még jobban besegít a levegő tisztításában, mivel negatív töltéssel ruházza fel a levegőben szálló szennyeződéseket, így a föld felszíne felé igyekezvén, a légtisztító eredményesebben be tudja szívni azokat.

Miért lenne fontos, hogy minden háztartásban megtalálható legyen a Boneco P500 HEPA filteres légtisztító?

A probléma nem is ott kezdődik, hogy valaki allergiás, vagy asztmás- bár vásárlóink többsége a hirtelen kialakult pollenallergia miatt választja BONECO 2261 légtisztítót.

Gondoljon bele, hogy ha hazamegy otthonába, és tavasszal, nyáron, vagy a téli szmogriadóban kinyitja az ablakot egy kis szellőztetésre, úgy érzi nem gond, hisz jön be a friss levegő. Igen ám, de az utcai, lakáson kívüli levegő tele van pollenekkel, rosszabb esetben szmoggal, szállóporral. A szellőztetés után, ahogy becsukja az ablakot, bezárja a lakásba az összes, szellőztetés alatt beömlött szennyeződést. Ez az egyébként nem allergiás egyéneknél is okozhat szemviszketést, enyhe orrfolyást, tüsszögést, ám az igazán allergetizáló hatást az éjszakai alvásnál okozhatja.


Ezért, az amúgy egészséges embereknél, gyermekeknél is fontos lenne, hogy használjanak otthonukban, vagy munkahelyükön légtisztító berendezést. A Boneco P500 légtisztító időzítőjét be tudja állítani (1,2,4,8 órára), ha nem szeretné, hogy egyfolytában működjön. Bár a hatékony légtisztítás miatt, célszerű folyamatosan működtetni, fogyasztása annyira alacsony, hogy nem okoz a háztartásra nézve többletköltséget.

A kis méretű, minden funkciót tartalmazó távirányító szolgálja a valódi kényelmet, akár az ágyból, kanapéról is szabályozni lehet a légtisztító működését. Tisztítása nagyon egyszerű, koszolódástól függően, az előszűrőt időközönként le kell porszívózni, és átmosni. Fontos, hogy a HEPA szűrőt nem szabad mosni, azonban heti egyszer célszerű átporszívózni.

A HEPA és a szénszűrő cseréje, egy átlagos levegőjű lakásban évente szükséges, azonban ha gyakran készülnek olajos, erős szagú ételek, erősen dohányoznak, vagy a szomszédban építkeznek, a szűrők cseréjének szükségessége, hamarabb is bekövetkezhet. Ennek általános jelei az elszíneződés, illetve a szagosodás.

A szűrők rendszeres cseréje, alapvetően fontos a higiénikus működéshez!

Adatlap

Teljesítmény30 W
Hálózati feszültség220-240 V / 50 Hz
Zajszint25-60 dB (A)
Helyiség térfogata (alapterület x belmagasság)101 - 150 m³
Méretek (magasság x szélesség x mélység)450x224x642 mm
Tömeg8,2 kg
Ajánlott maximális szobaméret28 m2 / 70 m3 CADR
Sebességfokozat5
Légtisztítási teljesítmény300 m3/h

Letöltés

Videók

Hővisszanyerős szellőztető rendszerre kérj ajánlatot most!

Miben segít a Hővisszanyerős szellőztető rendszer? A mai korszerű energetikai szempontoknak megfelelő épületek legfőbb jellemzője – a kitűnő szigetelésen túl – hogy légterük egységes és tömör. Azonban a zárt légtérben is biztosítani kell a megfelelő minőségű friss levegőt. A hővisszanyerős szellőztető berendezések nem csak a friss levegő szállításában segítenek, hanem mindezt hő veszteségminimalizálás mellet teszik. A hővisszanyerős szellőztető rendszerek a ventillátoros szellőztetés leg energiahatékonyabb megoldását kínálják.

Ajánlatot kérek!

Elfogadom

Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Részletek...