Stadler Form Viktor légtisztító, fehér Kinyit

Stadler Form Viktor légtisztító, fehér

STADLER FORM STADLER FORM

ST0004-5W

Új

A Stadler Form Viktor ezt a különféle szennyeződéssel terhelt levegőt hatékonyan tisztítja meg és nem csak az allergiásoknak nyújt enyhülést. A  Stadler Form Viktor a beállítástól függően 2, 4 vagy 8 óra után automatikusan lekapcsol.

Több információ

Elérhetőség: Raktáron

2 db

Ingyenes szállítás

89 990 Ft‎

ÁFA-val

89 990 Ft‎ / db

1 év garancia

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink:
gls posta
Szállítási idő:

Ha most megrendeled, a termék várhatóan ekkor érkezik hozzád:

Kedd 2022.02.01, reggel 8 és 17 óra között

Vásárolj még 25 000 Ft‎ értékben az ingyenes szállításhoz!

Több információ

A Gyógyszerészeti és Egészségügyi Minőség- és Szervezetfejlesztési Intézet (GYEMSZI) minősítése alapján a Stadlerform Viktor légtisztító gyógyászati segédeszköznek elismert termék, így már az Önkéntes Kölcsönös Biztosító Pénztárak által igénybevehető támogatással is megvásárolhatók.

A szobánk levegőjét gyakran terheli finom por, virágpor, kellemetlen illatanyag, vírus, vagy baktérium. A Stadler Form Viktor ezt a különféle szennyeződéssel terhelt levegőt hatékonyan tisztítja meg és nem csak az allergiásoknak nyújt enyhülést. A három lépcsős szűrőrendszerének köszönhetően, a méretei ellenére a  Stadler Form Viktor igen magas CADR-értéket (Clean Air Delivery Rate, tiszta levegő szállítási érték) biztosít, hatékonyan tisztítja meg a levegőt a fizikai (por, pollen, korom, egyéb kosz) mellett a biológiai és kémiai nem kívánatos tartalmaktól (kén, bacilus, atka), szennyeződésektől.

A magas szűrési szintnek köszönhetően a készülék elnyerte az ECARF (Európai Központi Allergiakutató Alapítvány) minőséget tanúsító pecsétjét. A négy nagy teljesítményű ventilátor öt sebességfokozatban szabályozható. Az éjszakai üzemmódban a készülék Led világítása elhalványul, kellemes tompított fénnyel világít. Az időzítő funkciónak köszönhetően a  Stadler Form Viktor a beállítástól függően 2, 4 vagy 8 óra után automatikusan lekapcsol.

Adatlap

Teljesítmény10-34 W
Hálózati feszültség220-240 V / 50 Hz
Zajszint32,5 - 57 dB
Helyiség térfogata (alapterület x belmagasság)101 - 150 m³
Méretek (magasság x szélesség x mélység)451x196x246 mm
Tömeg4,9 kg
Ajánlott maximális szobaméret50 m2 / 125 m3
Sebességfokozat5
Színfehér
Légtisztítási teljesítmény200 m³/h

Letöltés

Videók

Hővisszanyerős szellőztető rendszerre kérj ajánlatot most!

Miben segít a Hővisszanyerős szellőztető rendszer? A mai korszerű energetikai szempontoknak megfelelő épületek legfőbb jellemzője – a kitűnő szigetelésen túl – hogy légterük egységes és tömör. Azonban a zárt légtérben is biztosítani kell a megfelelő minőségű friss levegőt. A hővisszanyerős szellőztető berendezések nem csak a friss levegő szállításában segítenek, hanem mindezt hő veszteségminimalizálás mellet teszik. A hővisszanyerős szellőztető rendszerek a ventillátoros szellőztetés leg energiahatékonyabb megoldását kínálják.

Ajánlatot kérek!

Elfogadom

Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Részletek...