Stadler Form Viktor légtisztító, fehér

  • ST0004-5W
  • Ingyenes szállítás!
  • Új

89 990 Ft‎

89 990 Ft‎ / db

Elérhetőség:

Raktáron

A Stadler Form Viktor ezt a különféle szennyeződéssel terhelt levegőt hatékonyan tisztítja meg és nem csak az allergiásoknak nyújt enyhülést. A  Stadler Form Viktor a beállítástól függően 2, 4 vagy 8 óra után automatikusan lekapcsol.

1 év garancia
Ingyenes szállítás

A Gyógyszerészeti és Egészségügyi Minőség- és Szervezetfejlesztési Intézet (GYEMSZI) minősítése alapján a Stadlerform Viktor légtisztító gyógyászati segédeszköznek elismert termék, így már az Önkéntes Kölcsönös Biztosító Pénztárak által igénybevehető támogatással is megvásárolhatók.

A szobánk levegőjét gyakran terheli finom por, virágpor, kellemetlen illatanyag, vírus, vagy baktérium. A Stadler Form Viktor ezt a különféle szennyeződéssel terhelt levegőt hatékonyan tisztítja meg és nem csak az allergiásoknak nyújt enyhülést. A három lépcsős szűrőrendszerének köszönhetően, a méretei ellenére a  Stadler Form Viktor igen magas CADR-értéket (Clean Air Delivery Rate, tiszta levegő szállítási érték) biztosít, hatékonyan tisztítja meg a levegőt a fizikai (por, pollen, korom, egyéb kosz) mellett a biológiai és kémiai nem kívánatos tartalmaktól (kén, bacilus, atka), szennyeződésektől.

A magas szűrési szintnek köszönhetően a készülék elnyerte az ECARF (Európai Központi Allergiakutató Alapítvány) minőséget tanúsító pecsétjét. A négy nagy teljesítményű ventilátor öt sebességfokozatban szabályozható. Az éjszakai üzemmódban a készülék Led világítása elhalványul, kellemes tompított fénnyel világít. Az időzítő funkciónak köszönhetően a  Stadler Form Viktor a beállítástól függően 2, 4 vagy 8 óra után automatikusan lekapcsol.

Teljesítmény10-34 W
Hálózati feszültség220-240 V / 50 Hz
Zajszint32,5 - 57 dB
Méretek (magasság x szélesség x mélység)451x196x246 mm
Tömeg4,9 kg
Ajánlott maximális szobaméret50 m2 / 125 m3
Sebességfokozat5
Színfehér
Légtisztítási teljesítmény200 m³/h
Helyiség térfogata (alapterület x belmagasság)101 - 150 m³

Kapcsolódó termékek