Barion Pixel
  • Akció
Stadler Form Viktor légtisztító, fekete
Stadler Form Viktor légtisztító, fekete
Stadler Form Viktor légtisztító, fekete
Stadler Form Viktor légtisztító, fekete
Stadler Form Viktor légtisztító, fekete
Stadler Form Viktor légtisztító, fekete
Stadler Form Viktor légtisztító, fekete
Stadler Form Viktor légtisztító, fekete
Stadler Form Viktor légtisztító, fekete
Stadler Form Viktor légtisztító, fekete

Stadler Form Viktor légtisztító, fekete

ST0005
Elérhetőség: Raktáron 1 db
Raktáron:
Raktáron azonnal elérhető 1 db.

79 990 Ft 129 990 Ft -50 000 Ft
Bruttó ár

A Stadler Form Viktor ezt a különféle szennyeződéssel terhelt levegőt hatékonyan tisztítja meg és nem csak az allergiásoknak nyújt enyhülést. A  Stadler Form Viktor a beállítástól függően 2, 4 vagy 8 óra után automatikusan lekapcsol.

Teljesítmény 10-34 W
Garancia 12 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Ha most megrendeled, a termék várhatóan ekkor érkezik hozzád:

Kedd 2024.05.28, reggel 8 és 17 óra között

A Gyógyszerészeti és Egészségügyi Minőség- és Szervezetfejlesztési Intézet (GYEMSZI) minősítése alapján a Stadlerform Viktor légtisztító gyógyászati segédeszköznek elismert termék, így már az Önkéntes Kölcsönös Biztosító Pénztárak által igénybevehető támogatással is megvásárolhatók.

A szobánk levegőjét gyakran terheli finom por, virágpor, kellemetlen illatanyag, vírus, vagy baktérium. A Stadler Form Viktor ezt a különféle szennyeződéssel terhelt levegőt hatékonyan tisztítja meg és nem csak az allergiásoknak nyújt enyhülést. A három lépcsős szűrőrendszerének köszönhetően, a méretei ellenére a  Stadler Form Viktor igen magas CADR-értéket (Clean Air Delivery Rate, tiszta levegő szállítási érték) biztosít, hatékonyan tisztítja meg a levegőt a fizikai (por, pollen, korom, egyéb kosz) mellett a biológiai és kémiai nem kívánatos tartalmaktól (kén, bacilus, atka), szennyeződésektől.

A magas szűrési szintnek köszönhetően a készülék elnyerte az ECARF (Európai Központi Allergiakutató Alapítvány) minőséget tanúsító pecsétjét. A négy nagy teljesítményű ventilátor öt sebességfokozatban szabályozható. Az éjszakai üzemmódban a készülék Led világítása elhalványul, kellemes tompított fénnyel világít. Az időzítő funkciónak köszönhetően a  Stadler Form Viktor a beállítástól függően 2, 4 vagy 8 óra után automatikusan lekapcsol.

Hálózati feszültség
220-240 V / 50 Hz
Zajszint
32,5 - 57 dB
Helyiség térfogata (alapterület x belmagasság)
101 - 150 m³
Méretek (magasság x szélesség x mélység)
451x196x246 mm
Tömeg
4.9 kg
Ajánlott maximális szobaméret
50 m2 / 125 m3
Sebességfokozat
5
Teljesítmény
10-34 W
Szín
fekete
Légtisztítási teljesítmény
200 m³/h
Garancia
12 hónap

A Stadler Form márka az innováció, a minőség és a design kiválóságának megtestesítője a  párátlanítók, párásítók, levegőtisztítók, illatosítók, ventillátorok = légkezelők területén. A vállalat elkötelezett az egészséges és kényelmes beltéri környezet megteremtése iránt, és termékei kiemelkednek az elegáns megjelenésükkel és a felhasználóbarát funkcióikkal.

A Stadler Form levegőkezelő készülékek igazán hatékonyak, miközben halk működésük és kifinomult formatervezésük miatt ideálisak otthoni és irodai környezetekbe egyaránt. Az egyszerű vezérlési opcióknak köszönhetően könnyen beállíthatók és karbantarthatók, így a felhasználók élvezhetik a megfelelő minőségű levegőt bárhol, anélkül, hogy lemondanának az esztétikus megjelenésről.

A Stadler Form párásítói és levegőtisztítói korszerű technológiával rendelkeznek, amelyek segítenek javítani a beltéri levegő minőségét és a lakók vagy dolgozók komfortérzetét. A csendes működés és az intuitív kezelési lehetőségek révén a Stadler Form berendezései zavartalan légzést és nyugalmat biztosítanak, miközben aktívan gondoskodnak a tiszta és friss belső légtér megteremtéséről.

A Stadler Form légkezelői (párásító, párátlanító) innovatív megoldásokat kínálnak az optimális klíma fenntartására, és modern designjukkal illeszkednek a különböző enteriőr stílusokhoz. A vállalat folyamatosan fejleszti és finomítja termékeit annak érdekében, hogy a felhasználók a legmagasabb szintű teljesítményt és elégedettséget tapasztalhassák meg.

A Stadler Form elkötelezett a fenntarthatóság iránt, és termékei környezetbarát anyagokból készülnek, valamint energiatakarékos működést biztosítanak. A vállalat magas színvonalú gyártási folyamatai és minőségellenőrzése garantálják a megbízható működést és hosszú élettartamot, így a Stadler Form termékei tartós befektetést jelentenek a kényelmes és egészséges belső élettér kialakításában.

Az összességében a Stadler Form termékek az innováció, a minőség és a design tökéletes kombinációját nyújtják, biztosítva a felhasználók számára a kényelmes, egészséges és esztétikus belső környezetet. A vállalat szenvedélyesen törekszik arra, hogy kiemelkedő termékeket kínáljon, amelyek örömöt és praktikus használatot jelentenek mindennapi életünkben.

HELYETTESÍTŐ TERMÉKEK

Stadler Form Viktor légtisztító, fehér

A Stadler Form Viktor ezt a különféle szennyeződéssel terhelt levegőt hatékonyan tisztítja meg és nem csak az allergiásoknak nyújt enyhülést. A  Stadler Form Viktor a beállítástól függően 2, 4 vagy 8 óra után automatikusan lekapcsol.

Raktáron
Regular price 129 990 Ft -50 000 Ft Ár 79 990 Ft
A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.