Barion Pixel
  • Akció
Stadler Form Viktor légtisztító, fekete
Stadler Form Viktor légtisztító, fekete
Stadler Form Viktor légtisztító, fekete
Stadler Form Viktor légtisztító, fekete
Stadler Form Viktor légtisztító, fekete
Stadler Form Viktor légtisztító, fekete
Stadler Form Viktor légtisztító, fekete
Stadler Form Viktor légtisztító, fekete
Stadler Form Viktor légtisztító, fekete
Stadler Form Viktor légtisztító, fekete

Stadler Form Viktor légtisztító, fekete

ST0005
Elérhetőség: Raktáron 1 db
Raktáron:
Raktáron azonnal elérhető X db.

x munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

79 990 Ft 129 990 Ft -50 000 Ft
Bruttó ár

A Stadler Form Viktor ezt a különféle szennyeződéssel terhelt levegőt hatékonyan tisztítja meg és nem csak az allergiásoknak nyújt enyhülést. A  Stadler Form Viktor a beállítástól függően 2, 4 vagy 8 óra után automatikusan lekapcsol.

Teljesítmény 10-34 W
Garancia 12 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Ha most megrendeled, a termék várhatóan ekkor érkezik hozzád:

Kedd 2023.12.05, reggel 8 és 17 óra között

A Gyógyszerészeti és Egészségügyi Minőség- és Szervezetfejlesztési Intézet (GYEMSZI) minősítése alapján a Stadlerform Viktor légtisztító gyógyászati segédeszköznek elismert termék, így már az Önkéntes Kölcsönös Biztosító Pénztárak által igénybevehető támogatással is megvásárolhatók.

A szobánk levegőjét gyakran terheli finom por, virágpor, kellemetlen illatanyag, vírus, vagy baktérium. A Stadler Form Viktor ezt a különféle szennyeződéssel terhelt levegőt hatékonyan tisztítja meg és nem csak az allergiásoknak nyújt enyhülést. A három lépcsős szűrőrendszerének köszönhetően, a méretei ellenére a  Stadler Form Viktor igen magas CADR-értéket (Clean Air Delivery Rate, tiszta levegő szállítási érték) biztosít, hatékonyan tisztítja meg a levegőt a fizikai (por, pollen, korom, egyéb kosz) mellett a biológiai és kémiai nem kívánatos tartalmaktól (kén, bacilus, atka), szennyeződésektől.

A magas szűrési szintnek köszönhetően a készülék elnyerte az ECARF (Európai Központi Allergiakutató Alapítvány) minőséget tanúsító pecsétjét. A négy nagy teljesítményű ventilátor öt sebességfokozatban szabályozható. Az éjszakai üzemmódban a készülék Led világítása elhalványul, kellemes tompított fénnyel világít. Az időzítő funkciónak köszönhetően a  Stadler Form Viktor a beállítástól függően 2, 4 vagy 8 óra után automatikusan lekapcsol.

Hálózati feszültség
220-240 V / 50 Hz
Zajszint
32,5 - 57 dB
Helyiség térfogata (alapterület x belmagasság)
101 - 150 m³
Méretek (magasság x szélesség x mélység)
451x196x246 mm
Tömeg
4.9 kg
Ajánlott maximális szobaméret
50 m2 / 125 m3
Sebességfokozat
5
Teljesítmény
10-34 W
Szín
fekete
Légtisztítási teljesítmény
200 m³/h
Garancia
12 hónap

HELYETTESÍTŐ TERMÉKEK

Stadler Form Viktor légtisztító, fehér

A Stadler Form Viktor ezt a különféle szennyeződéssel terhelt levegőt hatékonyan tisztítja meg és nem csak az allergiásoknak nyújt enyhülést. A  Stadler Form Viktor a beállítástól függően 2, 4 vagy 8 óra után automatikusan lekapcsol.

Regular price 129 990 Ft -50 000 Ft Ár 79 990 Ft
A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.

Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Részletek...