Stylies Pegasus légtisztító, fehér Kinyit

Stylies Pegasus légtisztító, fehér

STYLIES STYLIES

ST0041-42W

Új

A magas szűrési szintnek köszönhetően a Stylies Pegasus légtisztító készülék ideális levegőtisztító és illóolaj tárolója révén a Stylies Pegasus légtisztító egyben illatosító is lehet.

Több információ

2-3 munkanap

Ingyenes szállítás

69 990 Ft‎

ÁFA-val

69 990 Ft‎ / db

1 év garancia

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink:
gls posta
Szállítási idő:

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Vásárolj még 25 000 Ft‎ értékben az ingyenes szállításhoz!

Több információ

A magas szűrési szintnek köszönhetően a Stylies Pegasus légtisztító készülék elnyerte az ECARF minőséget tanúsító pecsétjét. Az ECARF az Európai Központi Allergiakutató Alapítvány rövidítése.

A szobánk levegőjét gyakran terheli finom por, virágpor, kellemetlen illatanyag, vírus, vagy baktérium. A Stylies Pegasus légtisztító ezt a különféle szennyeződéssel terhelt levegőt hatékonyan tisztítja meg és nem csak az allergiásoknak nyújt enyhülést! 

Az elsődleges szűrő az állatszőrt, porcicákat, stb. tartóztatja fel, a HPP szűrő szabadalmazott mágnescsapdái a részecskéket megkötik és közömbösítik, a harmadik szűrő aktív széntartalma pedig megállítja a szerves anyagokat. Méretei ellenére a Stylies Pegasus légtisztító igen magas CADR-értéket (Clean Air Delivery Rate, tiszta levegő szállítási érték) biztosít, 99.97%-os hatékonysággal tisztítja meg a levegőt, a fizikai (por, pollen, korom, egyéb kosz) mellett a biológiai és kémiai nem kívánatos tartalmak (kén, bacilus, atka) szennyeződésektől. A Stylies Pegasus légtisztító készülék nagy teljesítménye ellenére igen halk. 

Stylies Pegasus légtisztító esetében öt sebességfokozat, éjszakai üzemmód és időkapcsoló (2, 4 és 8 óra) szolgálja a komfortot és 10-34 Wattos fogyasztása nem terheli a villanyszámlát. 

A Stylies Pegasus légtisztító igen magas CADR-értéket (Clean Air Delivery Rate, tiszta levegő szállítási érték) biztosít. 

Rendelkezik illóolaj adagolóval, ami alkalmassá teszi aroma terápiára.

  • HPP™ Szűrő rendszer
  • Aktív szénszűrő
  • Előszűrő
  • Extra csendes üzemmód
  • Illóolaj adagoló
  • Időzítő
  • Éjszakai üzemmód
  • a LED elsötétíthető, vagy lekapcsolható
  • Egyszerű kezelés
  • 99,97% hatékonysággal tisztít

Adatlap

Teljesítmény8 - 30 W
Hálózati feszültség220-240 V / 50 Hz
Zajszint27 dB
Helyiség térfogata (alapterület x belmagasság)101 - 150 m³
Méretek (magasság x szélesség x mélység)380x395x160 mm
Tömeg3,45 kg
Ajánlott maximális szobaméret50 m2/ 125 m3
Sebességfokozat5
Színfehér
Légtisztítási teljesítmény150-200 m3/h

Letöltés

Hővisszanyerős szellőztető rendszerre kérj ajánlatot most!

Miben segít a Hővisszanyerős szellőztető rendszer? A mai korszerű energetikai szempontoknak megfelelő épületek legfőbb jellemzője – a kitűnő szigetelésen túl – hogy légterük egységes és tömör. Azonban a zárt légtérben is biztosítani kell a megfelelő minőségű friss levegőt. A hővisszanyerős szellőztető berendezések nem csak a friss levegő szállításában segítenek, hanem mindezt hő veszteségminimalizálás mellet teszik. A hővisszanyerős szellőztető rendszerek a ventillátoros szellőztetés leg energiahatékonyabb megoldását kínálják.

Ajánlatot kérek!

Elfogadom

Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Részletek...