Barion Pixel
  • Akció
Boneco A681 Hibrid filter, H680 készülékhez
Boneco A681 Hibrid filter, H680 készülékhez
Boneco A681 Hibrid filter, H680 készülékhez
Boneco A681 Hibrid filter, H680 készülékhez
Boneco A681 Hibrid filter, H680 készülékhez
Boneco A681 Hibrid filter, H680 készülékhez

Boneco A681 Hibrid filter, H680 készülékhez

Boneco A681
Szállítási költség: 2 200 Ft Elérhetőség: Raktáron 1 db
Raktáron:
Raktáron azonnal elérhető 1 db.

27 990 Ft 28 990 Ft -1 000 Ft
Bruttó ár

H680 hibrid készülékhez HEPA és aktív szén szűrő Évente cserélendő

Garancia 12 hónap

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Ha most megrendeled, a termék várhatóan ekkor érkezik hozzád:

Kedd 2024.05.28, reggel 8 és 17 óra között

BONECO H680 hibrid párásító légtisztító készülékhez.

Kombinált felépítés: HEPA +aktív szén filter. Kiszűri a házi port, virágport, baktériumokat, káros gázokat, kellemetlen szagokat, kipufogógázokat. A HEPA filter eltávolítja a levegőből a finom lebegő por (PM2,5) 99%-át. Az aktívszén szűrő csökkenti a dohányfüstöt, a káros gázokat, formaldehideket, kellemetlen szagokat.

A szűrő cseréje általában évente szükséges.

Boneco H680 hibrid párásító légtisztító készülékben a karbantartás jelző figyelmeztet a csűrő cserére. Karbantartás: porszívózza le hetente – kéthetente, a szennyezettségtől függően.

A H681 szűrő nem mosható.

Garancia
12 hónap

A Boneco márka a légkezelő gépek terén kiemelkedően magas minőségű és megbízható termékeket kínál. A cég elkötelezett abban, hogy segítse a felhasználókat a friss és egészséges levegő biztosításában otthonaikban és munkahelyeiken.

A Boneco légkezelő gépek rendkívül hatékonyak, és számos innovatív technológiát alkalmaznak a legjobb teljesítmény érdekében. Az intelligens szenzorok és szabályozási funkciók lehetővé teszik a gépek automatikus működését, amivel ellenőrzött és tiszta levegőt biztosítanak a felhasználóknak.

Az egyik fő előnye a Boneco légkezelő gépeknek az, hogy tisztítják és párásítják a levegőt egyszerre. Ez különösen fontos a száraz vagy allergén anyagokban gazdag környezetekben, ahol a megfelelő páratartalom fenntartása elengedhetetlen a komfortérzet és az egészség megőrzése szempontjából.

A Boneco légkezelő gépek könnyen használhatók és karbantarthatók. A navigációs rendszerek intuitívak és egyszerűek, így még azok is könnyen kezelhetik őket, akik kevés tapasztalattal rendelkeznek a légtechnikai berendezések terén. A gépek minőségi anyagokból készülnek, amelyek garantálják a hosszú élettartamot és a megbízható működést.

A Boneco márka ügyfélszolgálata elkötelezett abban, hogy maximális elégedettséget nyújtson a vásárlóknak. Segítőkész és képzett szakemberekből álló csapatuk mindig készen áll arra, hogy válaszoljon a kérdésekre és nyújtson segítséget a gépek telepítése vagy karbantartása során.

Röviden összefoglalva, a Boneco márka megbízható választás a légkezelő gépek terén. Termékeik kiváló minőségűek, hatékonyak és egyszerűen használhatók. A cég kitartóan törekszik a vevői elégedettség elérésére, és mindent megtesz annak érdekében, hogy segítse a felhasználókat a tiszta és egészséges levegő biztosításában.

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.