Barion Pixel

HAUSER AH-2301 fali fűtőventilátor

AH-2301
Szállítási költség: 2 200 Ft Elérhetőség: Raktáron 5+ db
Raktáron:
Raktáron azonnal elérhető több mint 5 db

26 060 Ft
Bruttó ár

Garancia 36 hónap

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Ha most megrendeled, a termék várhatóan ekkor érkezik hozzád:

Kedd 2024.06.18, reggel 8 és 17 óra között

Garancia
36 hónap

A Hauser fűtőventillátorok márka a megbízhatóságot és a kiváló minőséget jelenti a fűtési rendszerek világában. Az évek során a Hauser cég tevékenysége a technológiai innovációra és a fejlesztésekre összpontosított, hogy a felhasználóknak a legjobb termékeket nyújtsa.

A Hauser fűtőventillátorok széles választékát kínálja minden otthon és iroda számára. Az egyedi tervezés és a precíziós gyártás eredményeként a Hauser fűtőventillátorok hatékony és egységes hőleadást biztosítanak a helyiségekben.

A Hauser fűtőventillátorok telepítése és használata könnyű és egyszerű. A készülékek kompakt mérete lehetővé teszi, hogy bárhová könnyen elhelyezhetők legyen szó nappaliról, hálószobáról vagy irodai környezetről. Az intuitív vezérlőpanel segítségével könnyedén beállítható a kívánt hőmérséklet és ventilációs sebesség.

A Hauser fűtőventillátorok energiatakarékosak és hatékonyak. Az innovatív tervezésnek és a kiváló minőségű anyagoknak köszönhetően ezek a készülékek minimális energiafelhasználással működnek, hozzájárulva a fenntartható és környezettudatos fűtési megoldásokhoz.

A Hauser fűtőventillátorok tartósak és megbízhatóak, köszönhetően a prémium minőségű alkatrészeknek és a gondos gyártási folyamatnak. Ezáltal hosszú távon biztosítják a kiváló teljesítményt és a maximális elégedettséget.

A Hauser márkaleírása összegezve: megbízható, kiváló minőségű és hatékony fűtőventillátorokat kínál, amelyek egyszerűen telepíthetők és kezelhetők. A Hauser fűtőventillátorokkal otthonunkban vagy irodánkban kellemes és kiegyensúlyozott hőmérsékletet teremthetünk, miközben energiát takarítunk meg és környezettudatosabban fűtünk.

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.