Boneco U650 ultrahangos digitális párásító, fehér Kinyit

Boneco U650 ultrahangos digitális párásító, fehér

BONECO BONECO

Boneco U650W

Új

Ultrahangos digitális párásító. Ismerje meg a BONECO U650 Ultrahangos digitális párásító jellemzőit:

 • Fekete vagy fehér színben
 • Érintőgombos kezelőfelület
 • Nagy méretű digitális kijelző
 • Jótékony Salvus köd kialakítása
 • Antibakteriális tartály
 • Teljesen automata 

Több információ

1 db

Raktáron

Ingyenes szállítás

76 990 Ft‎

ÁFA-val

76 990 Ft‎ / db

3 év garancia
Vásárolj még 25 000 Ft‎ értékben az ingyenes szállításhoz!

Több információ

Eszébe jutott már, hogy valamit tenni kéne az állandó, száraz éjszakai köhögés megszüntetésére? Tanácstalan mit tehetne gyermeke megsegítésére, hogy ne keltsen állandó pánikot az esti kruppos vagy asztmás roham? Szűntesse meg a száraz levegő kínzó következményeit! Mindebben segítségére lehet a BONECO U650 ultrahangos párásító!

A BONECO ultrahangos párásítót ÖNNEK AJÁNLJUK ha:

szereti az automata, modern megoldásokat, fontosak az extra funkciók, és hogy jól lássák a beállításokat egy digitális kijelzőn
desztillált víz vagy lágy víz használata könnyen megoldható
nem riad vissza az ultrahangos párásító heti rendszerességű tisztításától, karbantartásától
kisgyermekének fontos a szabályozható hidegpárásítás, és a SALVUS vizes inhalálás
szeretne a párásítás mellett a SALVUS ködöt, mint természetes nyákoldást, gyulladáscsillapítást is alkalmazni, vagy asztma, krupp tüneteit enyhíteni vele
SALVUS gyógyklíma, sókamra kialakítását tervezi egyszerűen

A BONECO ultrahangos párásítót ÖNNEK nem AJÁNLJUK ha:

igényli a minőségi kivitelezést, de nem szempont, hogy digitális legyen a párásító ekkor ajánljuk figyelmébe az AIR-O-SWISS U600 ultrahangos párásítót nagy légtérben kívánja a párásítást megoldani jellemző a kemény víz (ásványi anyagokban gazdag) nem megoldott az ultrahang membrán, a párásító heti karbantartása (pl. munkahelyeken nincs felelőse) egy olcsó, kicsi méretű párásítóval szeretné a párásítást megoldani, s a fejlett technológiára, nagy hatásfokra, hosszú élettartamra nincs igénye.

HOGYAN MŰKÖDIK

ultrahangos hideg-, és langyos párásító, fejlett BONECO ultrahang technológiával 400 – 550g víz, óránkénti elpárologatására képes digitális vezérlésű, nyomó gombos kivitel a nagy digitális kijelzőn nyomon követhetők az aktuális beállítások és a páraszint langyos pára kibocsátására is alkalmas –ekkor a párásító 80 °C-ra emeli meg a víz hőmérsékletét, és közel 40 °C fokos párát bocsát ki, mely kellemes érzetet biztosít, növeli a párásítás hatékonyságát is
a tartályba beépített, könnyen kivehető, , ezüsttel AG+ kezelt vízlágyító patronnal rendelkezik abszolút higiénikus: antibakteriális tartály, ezüst adalékos vízlágyító patron, víz 80 °C-ra melegítése a langyos pára üzemmódban, s a párásító előkészített az opcionális (külön rendelhető) Ionizáló Ezüstrúd használatára is utántölthető vízlágyító patron (patron és utántöltő csomag folyamatos ellátás) 

 • csendes, halk üzemelés 
 • kettős párakifújó nyílás
 • Salvus víz, Salvus köd inhalálására is alkalmas
 • hosszú élettartam és vevő elégedettségi GARANCIA
 • fekete és fehér színben

A BONECO U650 kezelő felülete

 • Páratartalom szabályzás (beépített higrosztát által)
 • Pára intenzitás szabályzás
 • Időzítő
 • Automata és éjszakai üzemmód
 • Karbantartás figyelmeztető
 • Kijelző elsötétítés

A BONECO U650 ultrahangos párásító digitálisan, szenzoros erintő gombokkal szabályozható. A párásító elején található gombok segítségével a kívánt páraszint igény szerint beállítható. A kifújt pára erőssége, intenzitása is szabályozható, 3 fokozatban.

Az időzítő 1 és 8 óra közötti időtartamra, vagy folyamatos működésre állítható be.

A langyos pára üzemmód, egy gomb egyszeri megnyomásával, egy pillanat alatt aktiválható.

Auto / sleep gomb, melyel az automata mauális és az éjszakai üzemmód kapcsolható.
Automata üzemmódban a párásító a helyiség hőmérsékletének megfelelően kalkulál egy ideális páraszintet és ezt a szintet igyekszik tartani a kifújás erősségének változtatásával.
Éjszakai üzemmód: a beállított érték 60%, előmelegítés bekapcsolva, időzítő: 8óra, kijelző elsötétítve.

A beállított funkciók és az aktuális páraszint a nagy digitális kijelzőn látható.

Az Ön kényelmét szolgálja még, hogy a BONECO U650 kijelzőjén jól látható módon jelez, ha kifogy a tartályból a víz, vagy eljött az idő, hogy a párásítót karbantartsa.

Hogyan párásít?

A speciális kialakítású BONECO ultrahang technológia által az ultrahangos párásító mikroszkopikus cseppekre (1-5 mikron között) porlasztja szét a vizet, majd látványos ködként fújja ki a helyiségben. Zárt légtérben ez a finom köd szétoszlik úgy, hogy a környezetében nem okoz tócsát. A néhány mikronnyi szemcsékre porlasztott vízzel a víz ásványi anyag tartalmát is szétporlasztja, ezért csapvíz használata esetén a tartályba beépített vízlágyító patron segít megszűrni azokat.

A vízlágyító patronban található granulátum német alapanyag, többszörös fejlesztés eredménye, s az évek során szerzett tapasztalatok alapján nagy adag (egyes márkákhoz képest dupla adag) granulátumot tartalmaz. A vízlágyító patron könnyen szétszedhető és utántölthető, erre szolgál a 7533 utántöltő csomag, mely 3 adag granulátumot tartalmaz. A nagy, 5,5 literes tartálynak köszönhetően naponta 1x feltöltés általában elegendő. Célszerű este, lefekvés előtt a párásító tartályát feltölteni, hogy éjszaka a párásító folyamatosan üzemelhessen.

Hidegpárásító üzemmódban igen alacsony energiafogyasztású, s mindkét üzemmódban különösen halk működés jellemzi.
A víz higiéniája többszörösen biztosított:

 • az antibakteriális bevonatú tartály által
 • a vízlágyító patron műanyagháza ezüstöt tartalmaz, kihasználva az ezüst antibakteriális hatását
 • a nagy teljesítményű ultrahang membrán által
 • az előmelegítéssel
 • és a higiénia fokozására Ionizáló Ezüstrudat (ISS, 7017) is használhat hozzá. (külön rendelhető)

Az Ionizáló Ezüstrúd gátolja a mikrobák (baktériumok) szaporodását az ultrahangos párásítóban így tartósan tisztán tartja a vizet. Ez az ezüstrúd kiegészítő, külön rendelhető tartozék. Az ultrahangos párásítóban az ezüstrúd elhelyezésére kiképzett rész van kialakítva.

A tetején lévő nyíláson át az U650 párásító, a hidegpára üzemmódban óránként 400 gramm pára kibocsátására képes. Amennyiben megnyomjuk a melegpára funkció gombot, a párásítás hatékonysága nő, 550 g/óra párakibocsátásra. Magyarországon jellemzően kemény a víz, ezért tapasztalatok alapján e párásító max. 80 m3 (kb 30 m2) helyiség párásítására ajánljuk. Ha desztillált, vagy tisztított vízzel üzemeltetik, akkor elérhető az optimális páraszint 150 m3 (kb. 60 m2) méretű helyiségnél is.

Elegáns külleme, kis alapterületű mérete miatt esztétikusan mutat a lakásban. Célszerű a párásítót a földtől legalább fél méter magasságba elhelyezni, a kibocsátott pára optimális eloszlása érdelében!

4. Generációs Inox Gold ultrahang technológia

A fejlett techologiánk köszönhetően a párásítóval kúraszerűen Salvus vizet is inhalálhat.

A mikroszkopikus szemcseméretű Salvus köd segít a nyákoldásban, enyhíti a légutak gyulladását. Enyhíti az asztmatikus panaszokat, a krupp kialakulását csökkentheti!

Ismerje meg a Bükkszéken feltörő Salvus víz elismert, jótékony egészségügyi hatását, milyen kincs számunkra e magyar víz, s az általa biztosított természetes gyógymód.

Nézze meg a Salvus gyógyklíma videónkat is!

A ultrahangos párásító karbantartását célszerű (vízkeménységtől függően) hetente elvégezni. A tisztítás, karbantartás egyszerű. Nézze meg a BONECO U650 működését és karbantartását bemutató videónkat!

Az ultrahangos párásító rendszeres karbantartásával hosszú élettartamra számíthat.

Adatlap

Teljesítmény140 W
Teljesítmény45 - 140 W
Hálózati feszültség230 V/ 50 Hz
Zajszintkevesebb mint 25 dB(A)
Helyiség térfogata (alapterület x belmagasság)76 - 100 m³
Méretek (magasság x szélesség x mélység)250 x 280 x 440 mm
Tömeg4 kg
Víztartály térfogata5,5 liter
Párásító kapacitás4 - 5,5 dl/h
Javasolt szobaméret desztillált és tisztított vízzel60 m2/ 150 m3
Javasolt szobaméret csapvízzel30 m2/ 85 m3

Letöltés

Videók

Hővisszanyerős szellőztető rendszerre kérj ajánlatot most!

Miben segít a Hővisszanyerős szellőztető rendszer? A mai korszerű energetikai szempontoknak megfelelő épületek legfőbb jellemzője – a kitűnő szigetelésen túl – hogy légterük egységes és tömör. Azonban a zárt légtérben is biztosítani kell a megfelelő minőségű friss levegőt. A hővisszanyerős szellőztető berendezések nem csak a friss levegő szállításában segítenek, hanem mindezt hő veszteségminimalizálás mellet teszik. A hővisszanyerős szellőztető rendszerek a ventillátoros szellőztetés leg energiahatékonyabb megoldását kínálják.

Ajánlatot kérek!

Elfogadom

Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Részletek...