Steba LB5 ultrahangos hideg és langyos párásító Kinyit

Steba LB5 ultrahangos hideg és langyos párásító

STEBA STEBA

Steba LB5

Új

A német STEBA gyár ultrahangos párásítója ideális megoldást nyújthat Önnek, ha a párásítást automatikus módon kívánja megoldani. Nagy LCD kijelzőn mutatja a hőmérsékletet és a páratartalmat. 

Több információ

1 db

Raktáron

Ingyenes szállítás

44 990 Ft‎

ÁFA-val

44 990 Ft‎ / db

2 év garancia

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink:
gls posta
Szállítási idő:

Ha most megrendeled, a termék várhatóan ekkor érkezik hozzád:

Szerda 2020.04.08, reggel 8 és 17 óra között

Vásárolj még 25 000 Ft‎ értékben az ingyenes szállításhoz!

Több információ

A német STEBA gyár ultrahangos párásítója ideális megoldást nyújthat Önnek, ha a párásítást automatikus módon kívánja megoldani. Nagy LCD kijelzőn mutatja a hőmérsékletet és a páratartalmat.  Ha gyakran kapar, fáj a torka, sűrűn előfordul légúti megbetegedés, érdemes a lakás páratartalmát figyelnie. Sok esetben a száraz levegő okoz egészségügyi tüneteket, kellemetlenségeket, mely egyszerűen megszüntethető:
az optimális páratartalom biztosításával.

A Steba LB5 digitális, ultrahangos hidegpárásító használatával szabályozhatja a levegő páratartalmát, automatikusan a megfelelő szintre állíthatja be.

A STEBA párásító használata elsődlegesen lakóhelyiségekben javasolt, ahol a helyiség mérete max. 80 m3, s nem jellemző a kemény víz. Irodákban, közintézményekben is használható, azonban a higiénikus működést karbantartási felelős személlyel meg kell oldani. A STEBA ultrahangos párásítót, mint minden ultrahangos hidegpárásítót a föld szintjétől legalább fél méteres magasságban javasolunk elhelyezni.

A Steba LB 5 ultrahangos párásító készüléket helyezze el a nappaliban, előtérben, lakószobában, de ideális gyerekszobai párásítónak is. GYerekszobai párásítás esetén ügyeljen arra, hogy kicsinye ne játékszernek használja a párásító készüléket, a nyomógombokat szülő kezelje csak.

A hideg pára belélegzése kifejezetten ajánlott kruppos tünetek, légúti megbetegedések esetén, ezért jó választás a STEBA párásítója kruppos gyermek mellé. A STEBA ultrahangos párásítója a vizet felmelegíteni is képes, s nemcsak hidegpárát, hanem előfűtött, kellemes langyos párát is képes kifújni.

A STEBA párásító ultrahangmembránja rezegteti a vizet, szétporlasztja, s azt látványos ködként fújja ki a levegőbe.
A készülék lelke az utlrahang membrán, ennek védelme érdekében ne engedje, hogy a vízkő megkössön rajta, tisztítsa hetente (mint minden ultrahangos készüléket, hetente javasolt tisztítani)
A vízben található ásványi anyagok szétporlasztásra kerülnek a levegőben, mivel nagyhatékonyságú párakibocsátással rendelkezik. A fehér por jelenség elkerülése érdekében egy kerámia vízlágyító betéttel rendelkezik a STEBA ultrahangos párásító készülék. Közepesen kemény víz esetén még hatékony, képes megszűrni a vízben található ásványi anyagokat.

A STEBA párásító automatikusan lekapcsol, ha a tartályból kifogy a víz.
Egy tartály vízzel (6 liter) akár egy teljes napon át is képes működni, azonban ez több tényezőtől függ:

  • a környezeti hőmérséklettől és páratartalomtól (mennyit kell a készüléknek üzemelnie)
  • hideg vagy előfűtött meleg párával használja-e a készüléket (ugyanis az előfűtéssel megnő a párakibocsátási teljesítmény)

A párakibocsátást Ön szabályozhatja. A szabályzáshoz az Ön kényelmét szolgálja a kis méretű távirányító.

A STEBA ultrahangos párásító használatával enyhülhetnek a reggeli torokfájások, a nyálkahártya állandó nedvesítésével megelőzhetőek a kruppos, asztmás rohamok, a gyakori légúti megbetegedések.

A beépített ionizátor negatív ionokkal tölti meg a levegőt, mely fertőtlenítő hatású, s segítségével a levegő az Ön otthonában az alpesi hegyek klímájához hasonlíthatóan friss lesz.
Az ionizáló használatával enyhülhet a fáradtság érzete, s e kellemes, optimális klímában javulhat a közérzete.

A STEBA LB 5 ultrahangos párásítón három párakibocsátási fokozat érhető el, melyek közül az egyik éjszakai üzemmód, amikor is kifejezetten energiatakarékosan működik a párologtató.
Energiatakarékos üzemben 40W a készülék teljesítményfelvétele.

A páraszintet automatikusan méri, melyet a nagy LCD kijelzőn ki is mutat, a hőmérséklet mellett.

A STEBA párásítója még időzítővel is rendelkezik. Itt állíthatja be a kívánt üzemelési időtartamot.(12 órás időzítési lehetőség)

Minden beállítási mód elérhető a távirányító használatával is, mely a maximális kényelmet biztosítja Önnek. (Az ebbe való elem, nem tartozék)

A kerámia filtert évente javasolt cserélni, azonban a párásító üzemeltetése során a kerámia filter hatékonysága miatt egy természetes regenerálás rendszeresen (a víz keménységének függvényében) javasolt.

Ennek (könnyű és olcsó) kivitelezése, menete a használati utasításban megtalálható.

Adatlap

Teljesítmény40 W
Teljesítmény40 W (előmelegítéssel 140 W)
Helyiség térfogata (alapterület x belmagasság)0 - 50 m³
Méretek (magasság x szélesség x mélység)340x220x230 mm
Tömeg3,8 kg
Ajánlott maximális szobaméret30 m2
Víztartály térfogata6 liter
Párásító kapacitás180 - 400 ml/h

Hővisszanyerős szellőztető rendszerre kérj ajánlatot most!

Miben segít a Hővisszanyerős szellőztető rendszer? A mai korszerű energetikai szempontoknak megfelelő épületek legfőbb jellemzője – a kitűnő szigetelésen túl – hogy légterük egységes és tömör. Azonban a zárt légtérben is biztosítani kell a megfelelő minőségű friss levegőt. A hővisszanyerős szellőztető berendezések nem csak a friss levegő szállításában segítenek, hanem mindezt hő veszteségminimalizálás mellet teszik. A hővisszanyerős szellőztető rendszerek a ventillátoros szellőztetés leg energiahatékonyabb megoldását kínálják.

Ajánlatot kérek!

Elfogadom

Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Részletek...