Marley MEnV 180 hővisszanyerős szellőztető Kinyit

Marley MEnV 180 hővisszanyerős szellőztető

MARLEY MARLEY

MEnV 180

Új

Marley MEnV180 Friss Levegős Ventilátor hőcserélője a lakásban tartja a meleget. A rendszeres szellőztetés segíti az egészség és az épület állagának a megőrzését. Különösen fontos a szellőztetés a hőszigetelt, légtömör ablakokkal és ajtókkal felszerelt házak esetében.

Több információ

Elérhetőség: Raktáron

1 db

Ingyenes szállítás

Rendeld meg most és holnap kiszállítjuk!

106 760 Ft‎

ÁFA-val

106 760 Ft‎ / db

1 év garancia

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink:
gls posta
Szállítási idő:

Ha most megrendeled, a termék várhatóan ekkor érkezik hozzád:

Péntek 2021.04.16, reggel 8 és 17 óra között

Vásárolj még 25 000 Ft‎ értékben az ingyenes szállításhoz!

Több információ

A rendszeres szellőztetés segíti az egészség és az épület állagának a megőrzését. Különösen fontos a szellőztetés a hőszigetelt, légtömör ablakokkal és ajtókkal felszerelt házak esetében. Viszont azt is tudjuk, hogy a nyitott ablakokon át télen a meleg, nyáron pedig a hideg és ezzel a drága hőenergia is hamar kiszalad. A megoldás a Marley MEnV180 Hőcserélő Ventilátor, amely innovatív szellőztetési megoldást biztosít. Ennél a megoldásnál a kiáramló elhasznált meleg levegő előmelegíti a beáramló friss levegőt. Ilyen módon a teremhő akár 70%-a is visszanyerhető.

Marley MEnV180 Friss Levegős Ventilátor hőcserélője a lakásban tartja a meleget.

- Folyamatos alapszellőztetés a nappaliban és a hálószobában, a fürdőszobában stb.

- Kíméli az egészséget és az építményállományt, azáltal, hogy nincs többé nedvesség, nincs többé penészgomba.

- 60-70 m3 szellőztetését tudja egy készülék megoldani

A készülék önálló üzemmódban 70 másodpercen keresztül a szabadba nyomja a helyiség melegét, alhasználódott levegőjét, így az fel tudja melegíteni a kerámia elemet. Ezután a készülék megváltoztatja a légszállítás irányát: ekkor kivülről friss levegő áramlik be a helyiségbe, amelyet a kerámia elemben tárolt meleg felmelegíti.

Amennyiben egy helyiségbe több ventilátor egyidejüleg üzemel, őket váltakozó üzemmódba kell kapcsolni, amikoris az egyik készülék a helyiségből beszívja a külső levegőt, eközben a másik készülék a szabadba nyomja ki a meleg, elhasználódott levegőt. Ennek során kerámia elem magába zárja az elhasználódott levegő hőenergiáját. Ezt követően 70 másodperc múlva a két készülék egyidejűleg felcseréli a légszállítás irányát. A két készülék pedig rádiós kapcsolat útján kommunikál egymással.

A MEnV 180 legfőbb előnye, hogy az elhasználódott, távozott levegő hőjének elvonásakor kondenzvíz keletkezik a készülékben. A hagyományos hőcserélőktől eltérően azonban ezt a kondenzvizet nem kell elvezetni, hiszen a légszállítás irányának megfordulásakor ezt a felmelegedő friss levegő felveszi. Így elkerülhető, hogy a falon vízfolyás nyomok legyenek láthatók. Továbbá a helységben megakadályozható a túl száraz levegő kialakulása, és kellemes érzet teremthető.

A Marley hőcserélős szellőztető ventilátor innovatív szellőztetési megoldást biztosít. Ennél a megoldásnál a kiáramló elhasznált meleg levegő előmelegíti a beáramló friss levegőt. Ilyen módon a teremhő akár 70 %-a is visszanyerhető! 

- kerámia hőcserélő betét 
- távirányító 

Adatlap

Zajszint22/29/35 dB
Elektromos teljesítményfelvétel3 / 4,5 / 7 W
Méretek (magasság x szélesség x mélység)240x240x60 mm
Sebességfokozat3
Légszállítási teljesítmény16/25/37 m3/h
Külső falvastagság280 - 500 mm
Hővisszanyerés hatékonysága79,1 - 85%
Csatlakozó mérete180 mm

Letöltés

Videók

Hővisszanyerős szellőztető rendszerre kérj ajánlatot most!

Miben segít a Hővisszanyerős szellőztető rendszer? A mai korszerű energetikai szempontoknak megfelelő épületek legfőbb jellemzője – a kitűnő szigetelésen túl – hogy légterük egységes és tömör. Azonban a zárt légtérben is biztosítani kell a megfelelő minőségű friss levegőt. A hővisszanyerős szellőztető berendezések nem csak a friss levegő szállításában segítenek, hanem mindezt hő veszteségminimalizálás mellet teszik. A hővisszanyerős szellőztető rendszerek a ventillátoros szellőztetés leg energiahatékonyabb megoldását kínálják.

Ajánlatot kérek!

Elfogadom

Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Részletek...