Barion Pixel

Termékek listája márka szerint MITSUBISHI-ZUBADAN

Mitsubishi Electric Lossnay PZ-61DR-E kezelőpanel
2-3 munkanap
Szabályzók, kiegészítők

Mitsubishi Electric Lossnay PZ-62DR-E kezelőpanel

MITSUBISHI-ZUBADAN
PZ-62DR-E
2-3 munkanap
 Ingyenes szállítás!
115 000 Ft
A Mitsubishi Electric Lossnay entalpiás hővisszanyerős szellőztető berendezés a fali vezetékes kezelőpanelje, mely szükséges a Mitsubishi Electric Lossnay entalpiás hővisszanyerős szellőztető berendezés szabályzáshoz.
Mitsubishi Electric LOSSNAY LGH-15RX5-E entalpiás hővisszanyerős szellőztető
  • Akció / -21 802 Ft
Rendelésre
Központi hővisszanyerős szellőztető készülék

Mitsubishi Electric LOSSNAY LGH-15RVX-E entalpiás hővisszanyerős szellőztető

MITSUBISHI-ZUBADAN
LGH-15RVX-E
Rendelésre
 Ingyenes szállítás!
476 546 Ft 498 348 Ft
A MITSUBISHI ELECTRIC Lossnay LGH-15RVX-E hővisszanyerős szellőztető meggátolja a penészedést és a befülledést a többlet páratartalom kidobásával. Ez egy nagy hatékonyságú entalpiás hővisszanyerős szellőztető berendezés, amely télen is visszanyeri a levegő hőtartalmát.
Mitsubishi Electric MSZ-SF35VE MUZ-SF35VE inverteres oldalfali splitklíma
Bizonytalan
Inverteres oldalfali splitklíma

Mitsubishi Electric MSZ-SF35VE MUZ-SF35VE inverteres oldalfali splitklíma

MITSUBISHI-ZUBADAN
MSZ-MUZ SF35VE
Bizonytalan
Teljesítmény 3,5 kW
 Ingyenes szállítás!
490 350 Ft
A Mitsubishi Electric M szériába tartozó új formatervezéssel rendelkező MSZ-SF35VE MUZ-SF35VE típusú oldalfali split klíma tökéletes része bármely helyiségének. A Mitsubishi Electric MSZ-SF35VE MUZ-SF35VE oldalfali split klíma rendkívül halk és energiatakarékos megoldásokkal van ellátva, mint például a modern inverter technológia, R410A hűtőközeg vagy az...
Mitsubishi Electric MSZ-EF25VES MUZ-EF25VES Kirigamine Zen,inverteres splitklíma
Bizonytalan
Inverteres oldalfali splitklíma

Mitsubishi Electric MSZ-EF25VES MUZ-EF25VES Kirigamine Zen,inverteres splitklíma

MITSUBISHI-ZUBADAN
MSZ-MUZ EF25VES
Bizonytalan
Teljesítmény 2,5 kW
 Ingyenes szállítás!
509 344 Ft
MITSUBISHI ELECTRIC - Légkondicionálás egy világmárkával. A Mitsubishi Electric MSZ-EF25VES MUZ-EF25VES Kirigamine Zen gondoskodik a klímáról mindenütt, ahol emberek élnek és dolgoznak. 
Mitsubishi Electric MSZ-SF42VE MUZ-SF42VE inverteres oldalfali splitklíma
Bizonytalan
Inverteres oldalfali splitklíma

Mitsubishi Electric MSZ-SF42VE MUZ-SF42VE inverteres oldalfali splitklíma

MITSUBISHI-ZUBADAN
MSZ-MUZ SF42VE
Bizonytalan
Teljesítmény 4,2 kW
 Ingyenes szállítás!
551 253 Ft
A Mitsubishi Electric M szériába tartozó új formatervezéssel rendelkező MSZ-SF42VE MUZ-SF42VE típusú oldalfali split klíma tökéletes része bármely helyiségének. A Mitsubishi Electric MSZ-SF42VE MUZ-SF42VE inverteres oldalfali splitklíma rendkívül halk és energiatakarékos megoldásokkal van ellátva, mint például a modern inverter technológia, R410A...
Mitsubishi Electric MSZ-EF35VES MUZ-EF35VES Kirigamine Zen,inverteres splitklíma
Bizonytalan
Inverteres oldalfali splitklíma

Mitsubishi Electric MSZ-EF35VES MUZ-EF35VES Kirigamine Zen,inverteres splitklíma

MITSUBISHI-ZUBADAN
MSZ-MUZ EF35VES
Bizonytalan
Teljesítmény 3,5 kW
 Ingyenes szállítás!
562 932 Ft
MITSUBISHI ELECTRIC - Légkondicionálás egy világmárkával. A Mitsubishi Electric MSZ-EF25VES MUZ-EF25VES Kirigamine Zen gondoskodik a klímáról mindenütt, ahol emberek élnek és dolgoznak. 
Mitsubishi Electric MSZ-SF50VE MUZ-SF50VE inverteres oldalfali splitklíma
Bizonytalan
Inverteres oldalfali splitklíma

Mitsubishi Electric MSZ-SF50VE MUZ-SF50VE inverteres oldalfali splitklíma

MITSUBISHI-ZUBADAN
MSZ-MUZ SF50VE
Bizonytalan
Teljesítmény 5 kW
 Ingyenes szállítás!
571 996 Ft
A Mitsubishi Electric M szériába tartozó új formatervezéssel rendelkező  MSZ-SF50VE MUZ-SF50VE típusú oldalfali split klíma tökéletes része bármely helyiségének. A Mitsubishi Electric MSZ-SF50VE MUZ-SF50VE inverteres oldalfali splitklíma rendkívül halk és energiatakarékos megoldásokkal van ellátva, mint például a modern inverter technológia, R410A...
Mitsubishi Electric LOSSNAY LGH-25RX5-E entalpiás hővisszanyerős szellőztető
  • Akció / -54 722 Ft
Rendelésre
Központi hővisszanyerős szellőztető készülék

Mitsubishi Electric LOSSNAY LGH-25RVX-E entalpiás hővisszanyerős szellőztető

MITSUBISHI-ZUBADAN
LGH-25RVX-E
Rendelésre
 Ingyenes szállítás!
572 292 Ft 627 014 Ft
A Mitsubishi Electric Lossnay nagy hatékonyságú entalpiás hővisszanyerős szellőztető berendezése a hagyományos lemezes hővisszanyerőkkel szemben, télen úgy nyeri vissza a kidobott levegő hőtartalmát, hogy a befújt levegőt egyben elő is nedvesíti elkerülve ezzel a fűtési időszakban jelentkező kellemetlen levegő kiszáradást.
Mitsubisi Electric MSZ-FH25VE MUZ-FH25VE inverteres oldalfali splitklíma
Bizonytalan
Inverteres oldalfali splitklíma

Mitsubishi Electric MSZ-FH25VE MUZ-FH25VE inverteres oldalfali splitklíma

MITSUBISHI-ZUBADAN
MSZ-MUZ FH25VE
Bizonytalan
Teljesítmény 2,5 kW
 Ingyenes szállítás!
572 454 Ft
A Mitsubishi Electric M szériába tartozó új formatervezéssel rendelkező MSZ-FH25VE MUZ-FH25VE típusú oldalfali split klíma tökéletes része bármely helyiségének. A Mitsubishi Electric MSZ-FH25VE MUZ-FH25VE inverteres oldalfali splitklíma rendkívül halk és energiatakarékos megoldásokkal van ellátva, mint például a modern inverter technológia, R410A...
Mitsubishi Electric MSZ-EF25VEB MUZ-EF25VEB Kirigamine Zen,inverteres splitklíma
Bizonytalan
Inverteres oldalfali splitklíma

Mitsubishi Electric MSZ-EF25VEB MUZ-EF25VEB Kirigamine Zen,inverteres splitklíma

MITSUBISHI-ZUBADAN
MSZ-MUZ EF25VEB
Bizonytalan
Teljesítmény 2,5 kW
 Ingyenes szállítás!
587 226 Ft
MITSUBISHI ELECTRIC - Légkondicionálás egy világmárkával. A Mitsubishi Electric MSZ-EF25VEB MUZ-EF25VEB Kirigamine Zen gondoskodik a klímáról mindenütt, ahol emberek élnek és dolgoznak. 
Mitsubishi Electric MSZ-EF25VEW MUZ-EF25VEW Kirigamine Zen,inverteres splitklíma
Bizonytalan
Inverteres oldalfali splitklíma

Mitsubishi Electric MSZ-EF25VEW MUZ-EF25VEW Kirigamine Zen,inverteres splitklíma

MITSUBISHI-ZUBADAN
MSZ-MUZ EF25VEW
Bizonytalan
Teljesítmény 2,5 kW
 Ingyenes szállítás!
605 777 Ft
MITSUBISHI ELECTRIC - Légkondicionálás egy világmárkával. A Mitsubishi Electric MSZ-EF25VEW MUZ-EF25VEW Kirigamine Zen inverteres splitklíma  gondoskodik a klímáról mindenütt, ahol emberek élnek és dolgoznak. 
Mitsubishi Electric MSZ-EF42VEW MUZ-EF42VEW Kirigamine Zen,inverteres splitklíma
Bizonytalan
Inverteres oldalfali splitklíma

Mitsubishi Electric MSZ-EF42VEW MUZ-EF42VEW Kirigamine Zen,inverteres splitklíma

MITSUBISHI-ZUBADAN
MSZ-MUZ EF42VEW
Bizonytalan
Teljesítmény 4,2 kW
 Ingyenes szállítás!
643 856 Ft
MITSUBISHI ELECTRIC - Légkondicionálás egy világmárkával. A Mitsubishi Electric MSZ-EF42VEW MUZ-EF42VEW Kirigamine Zen inverteres splitklíma gondoskodik a klímáról mindenütt, ahol emberek élnek és dolgoznak. 
Mitsubishi Electric MSZ-EF42VEB MUZ-EF42VEB Kirigamine Zen,inverteres splitklíma
Bizonytalan
Inverteres oldalfali splitklíma

Mitsubishi Electric MSZ-EF42VEB MUZ-EF42VEB Kirigamine Zen,inverteres splitklíma

MITSUBISHI-ZUBADAN
MSZ-MUZ EF42VEB
Bizonytalan
Teljesítmény 4,2 kW
 Ingyenes szállítás!
643 856 Ft
MITSUBISHI ELECTRIC - Légkondicionálás egy világmárkával. A Mitsubishi Electric MSZ-EF42VEB MUZ-EF42VEB Kirigamine Zen inverteres splitklíma gondoskodik a klímáról mindenütt, ahol emberek élnek és dolgoznak. 
Mitsubishi Electric MSZ-EF42VES MUZ-EF42VES Kirigamine Zen,inverteres splitklíma
Bizonytalan
Inverteres oldalfali splitklíma

Mitsubishi Electric MSZ-EF42VES MUZ-EF42VES Kirigamine Zen,inverteres splitklíma

MITSUBISHI-ZUBADAN
MSZ-MUZ EF42VES
Bizonytalan
Teljesítmény 4,2 kW
 Ingyenes szállítás!
650 622 Ft
MITSUBISHI ELECTRIC - Légkondicionálás egy világmárkával. A Mitsubishi Electric MSZ-EF25VES MUZ-EF25VES Kirigamine Zen gondoskodik a klímáról mindenütt, ahol emberek élnek és dolgoznak. 
Mitsubishi Electric MSZ-EF35VEB MUZ-EF35VEB Kirigamine Zen, inverteres oldalfali
Bizonytalan
Inverteres oldalfali splitklíma

Mitsubishi Electric MSZ-EF35VEB MUZ-EF35VEB Kirigamine Zen,inverteres splitklíma

MITSUBISHI-ZUBADAN
MSZ-MUZ EF35VEB
Bizonytalan
Teljesítmény 3,5 kW
 Ingyenes szállítás!
716 880 Ft
A Prémium Oldalfali inverteres split készülékek stílusos enteriőrrel rendelkeznek és megfelelnek a legmagasabb tervezési igényeknek. A Kirigamine Zen terméknév megtestesíti ennek az új fejlesztésnek a teljességi szempontjait. 
Mitsubishi Electric LOSSNAY LGH-35RX5-E entalpiás hővisszanyerős szellőztető
  • Akció / -61 285 Ft
Rendelésre
Központi hővisszanyerős szellőztető készülék

Mitsubishi Electric LOSSNAY LGH-35RVX-E entalpiás hővisszanyerős szellőztető

MITSUBISHI-ZUBADAN
LGH-35RVX-E
Rendelésre
 Ingyenes szállítás!
799 635 Ft 860 920 Ft
A Mitsubishi Electric Lossnay nagy hatékonyságú entalpiás hővisszanyerős szellőztető berendezése a hagyományos lemezes hővisszanyerőkkel szemben, télen úgy nyeri vissza a kidobott levegő hőtartalmát, hogy a befújt levegőt egyben elő is nedvesíti elkerülve ezzel a fűtési időszakban jelentkező kellemetlen levegő kiszáradást.
Mitsubishi Electric MSZ-EF50VEB MUZ-EF50VEB Kirigamine Zen,inverteres splitklíma
Bizonytalan
Inverteres oldalfali splitklíma

Mitsubishi Electric MSZ-EF50VEB MUZ-EF50VEB Kirigamine Zen,inverteres splitklíma

MITSUBISHI-ZUBADAN
MSZ-MUZ EF50VEB
Bizonytalan
Teljesítmény 5 kW
 Ingyenes szállítás!
978 588 Ft
MITSUBISHI ELECTRIC - Légkondicionálás egy világmárkával. A Mitsubishi Electric MSZ-EF50VEB MUZ-EF50VEB Kirigamine Zen,inverteres splitklíma gondoskodik a klímáról mindenütt, ahol emberek élnek és dolgoznak. 
Mitsubishi Electric MSZ-EF50VEW MUZ-EF50VEW Kirigamine Zen,inverteres splitklíma
Bizonytalan
Inverteres oldalfali splitklíma

Mitsubishi Electric MSZ-EF50VEW MUZ-EF50VEW Kirigamine Zen,inverteres splitklíma

MITSUBISHI-ZUBADAN
MSZ-MUZ EF50VEW
Bizonytalan
Teljesítmény 5 kW
 Ingyenes szállítás!
978 588 Ft
MITSUBISHI ELECTRIC - Légkondicionálás egy világmárkával. A Mitsubishi Electric MSZ-EF50VEW MUZ-EF50VEW Kirigamine Zen, inverteres splitklíma gondoskodik a klímáról mindenütt, ahol emberek élnek és dolgoznak. 
Mitsubishi Electric MSZ-EF50VES MUZ-EF50VES Kirigamine Zen,inverteres splitklíma
Bizonytalan
Inverteres oldalfali splitklíma

Mitsubishi Electric MSZ-EF50VES MUZ-EF50VES Kirigamine Zen,inverteres splitklíma

MITSUBISHI-ZUBADAN
MSZ-MUZ EF50VES
Bizonytalan
Teljesítmény 5 kW
 Ingyenes szállítás!
978 588 Ft
MITSUBISHI ELECTRIC - Légkondicionálás egy világmárkával. A Mitsubishi Electric MSZ-EF50VES MUZ-EF50VES Kirigamine Zen, inverteres splitklíma gondoskodik a klímáról mindenütt, ahol emberek élnek és dolgoznak. 

A Mitsubishi Electric a Zubadan klímák és szellőztetőgépek vezető gyártója, amely kiváló minőségű és innovatív légkondicionáló és légszűrő megoldásokat kínál ügyfelei számára. A Mitsubishi Zubadan klímák a legújabb technológiákat és tervezési elemeket ötvözik, hogy kiemelkedően hatékony és gazdaságos hűtés-fűtési megoldást nyújtsanak különböző környezetekben. Ezek az egységek rendkívül alacsony hőmérsékleten is optimálisan működnek, így ideálisak olyan régiókban, ahol extrém hideg időjárás uralkodik.

A Mitsubishi Zubadan klímák magas hatékonyságú inverteres technológiával rendelkeznek, amely lehetővé teszi az energiahatékonyságot és a környezetbarát működést. A precíziós hőmérséklet-szabályozásnak köszönhetően ezek a klímaberendezések kiválóan alkalmasak arra, hogy egész évben kényelmes klímát biztosítsanak. Emellett a Mitsubishi klímák modern és elegáns külsővel rendelkeznek, illeszkedve a különböző belső terek stílusához.

A Mitsubishi Zubadan szellőztetőgépek nagy teljesítményű és megbízható megoldást kínálnak a beltéri levegő frissítésére és tisztítására. Ezek a gépek hatékonyan távolítják el a szennyeződéseket, allergéneket és kellemetlen szagokat, miközben friss levegőt juttatnak a helyiségbe. A szellőztetőgépek csendes működése és kifinomult szűrőrendszere a magas szintű kényelmet és egészséges belső levegőminőséget biztosítja.

A Mitsubishi Electric elkötelezett a folyamatos innováció és fejlesztés mellett, hogy ügyfelei számára a legmagasabb színvonalú klíma- és szellőztető megoldásokat nyújtsa. A vállalat erre törekvésének köszönhetően a Mitsubishi Zubadan klímák és szellőztetőgépek piacvezető pozíciót foglalnak el, és híresek a megbízhatóságról, a kiváló minőségről és a környezetbarát működésükről. A Mitsubishi Electric: a kifinomult klíma- és szellőztető megoldások szakértője, amely az innovációt és a felhasználói igényeket helyezi előtérbe.

Szűrés alap

Kategóriák
Több.. Kevesebb
Ár
36058 Ft 978588 Ft
Legfrissebb cikkeink

Még több cikk

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.